Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Кухонні кондиціонери MHI FDES підстельового типу

(20.08.2015)

Компанія Mitsubishi Heavy анонсувала запуск у виробництво нової серії підстельових кондиціонерів спеціально розроблених для установки на кухні. Маслостойкие моделі FDES пропонують видатну стійкість до корозії і оснащені фільтром жировловлювачем, який легко очистити засібом кип'ятіння у воді, і після цього його можна використовувати повторно.

MHI FDES

Модельний ряд буде представлений в п'яти типорозмірах з продуктивністю від 7 кВт до 25 кВт. Продуктивність нових моделей буде покращена завдяки вдосконаленій конструкції внутрішнього блоку та оптимального розташування теплообмінника. Кондиціонери Mitsubishi Heavy FDES також передбачають можливість підмішування свіжого повітря і роботу у режимі охолодження до -15°C.

Простота обслуговування нових моделей полягає в зручному розташуванні теплообмінника внутрішнього блоку, доступ до якого можна з легкістю отримати через нижню частину внутрішнього блоку. Таке розташування дозволяє проводити обслуговування без зняття піддона збору конденсату.

В компанії Mitsubishi Heavy заявляють, що буду продовжувати фокусуватися на розробці напівпромислових кондиціонерів для офісних приміщень і інших агрегатів для охолодження та нагріву, які демонструють високу ефективність і чудову зручність експлуатації.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10