Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua


У даному розділі розміщена інформація про виробників кліматичного обладнання, яке постачає компанія "Планета Клімату".
 

Компанія Aermec (Італія), заснована в 1963 році, входить до складу групи компаній Riello. На даний момент компанія Aermec є найбільшим європейським виробником кліматичних систем. Компанія Aermec надає повний спектр рішень в області систем вентиляції та кондиціонування. Якість продукції, дизайну і матеріалів зарекомендувало себе в усьому світі, з року в рік дозволяючи компанії AERMEC залишатися лідером ринку. Розробкою зовнішнього вигляду продукції займається одне з провідних дизайнерських бюро Італ-дизайн, відоме створенням іміджу Порше, Феррарі. Таким чином, продукція компанії Аермек є втіленням передових технологій, елегантного дизайну, європейської надійності.

Обладнання Aermec, що постачається компанією Планета Клімату: напівпромислові кондиціонери, чилери, фенкойли, руфтопи, агрегативні кондиціонери, осушувачі, центральні кондиціонери, мультизональні (VRF) системи, термоперетворювачі, рекуперативні припливно-витяжні агрегати, градирні, виносні конденсатори, сухі охолоджувачі, системи автоматики і диспетчеризації.

 

Компанія «Вент-Сервіс» є українським виробником вентиляційних систем. Мета компанії - задовольнити потребу вітчизняного ринку в якісному обладнанні. На початку 2009 року було налагоджено виробництво канального обладнання «AeroStar» і вентиляційних установок. У виробництві обладнання використовуються комплектуючі від світових виробників: Ziehl-Abegg, ebm-papst, Klingenburg, RTV Coils. Основоположний принцип роботи компанії «Вент-Сервіс» - якість за доступною ціною.

Обладнання AeroStar, що постачається компанією Планета Клімату: канальне обладнання, компактні припливно-витяжні агрегати, центральні кондиціонери, промислові повітряно-теплові завіси, системи автоматизації і управління, повітроводи та фасонні вироби.

 

Фірма BELIMO Automation, AG була створена в 1975р. у м. Ветсіконе, який розташовується неподалік від Цюріха (Швейцарія). Вже більше 40 років фірма BELIMO є абсолютним світовим лідером з постачання приводів, що пояснюється високою якістю виконання, широкою номенклатурою і технічними достоїнствами приводів. Протягом трьох останніх десятиріч більш ніж в 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Белімо), Швейцарія є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення.

Обладнання Belimo, що постачається компанією Планета Клімату: електроприводи повітряних заслінок, електроприводи вогнезатримуючих клапанів, приводи для клапанів димовидалення, регулюючі та запірні кульові крани, сідельні клапана, дискові поворотні затвори, клапана регулювання водяного потоку, приводи спеціального призначення, системи MP-bus, обладнання VAV-control, позиціонери.

 

Компанія Big Foot Systems розробляє і виробляє вільностоящі системи для кріплення стаціонарного і допоміжного обладнання, що встановлюється на плоских дахах. Асортимент продукції надає швидкі, універсальні і економічні рішення кріплення для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, блоків сонячних батарей і обладнання доступу на даху. Вони являють собою безпечні та надійні системи, які не потребують інтрузії в основу покрівлі.

Обладнання Big Foot Systems, що постачається компанією Планета Клімату: опори для VRF-систем і холодильних машин, модульні рами, опорні рами Н-подібної форми, рами і опори для сонячних колекторів і батарей, перехідні містки, доріжки, люки і монтажні платформи.

 

Компанія Carel (Італія) міцно влаштувалася в трійці світових лідерів з виробництва систем управління кліматичним обладнанням, систем зволоження і є абсолютним лідером на європейському ринку. Штаб-квартира компанії займає територію близько 30 000 м2. Компанії Carel належать 6 заводів в Італії, Китаї та США. Широка мережа філій компанії охоплює Північну і Центральну Америку, Європу, Далекий Схід і Океанію.

Обладнання Carel, що постачається компанією Планета Клімату: парові зволожувачі повітря, адіабатичні зволожувачі, SCADA системи Carel, автоматика для систем вентиляції та кондиціонування, вільнопрограмовані контролери, бездротові системи управління кліматичним обладнанням, датчики температури, вологості, тиску, якості повітря, комплектні системи управління кліматичним обладнанням, контролери для прецизійних кондиціонерів, контролери систем диспетчеризації, користувальницькі термінали, системи адіабатичного охолодження, системи управління для чилерів/теплових насосів, термостати, гігростати, частотні перетворювачі, контролери конденсаторів, електронні терморозширювальні вентилі.

 

Компанія Carrier Corporation (США), є одним з найбільших світових постачальників систем опалення, кондиціонування повітря та охолодження. Carrier - новатор та лідер у виробництві кліматичного обладнання. Корпорація Carrier є лідером в області виробництва систем кондиціонування, опалення та вентиляції повітря з 1902 року. Обладнання Carrier розробляються в двадцяти інженерних центрах і виготовляються на 108 заводах, розташованих по всьому світу. Компанія Carrier є підрозділом корпорації Юнайтед Текнолоджіз (UTC), яка займає 43 місце в списку найбільших корпорацій Сполучених Штатів Америки.

Обладнання Carrier, що постачається компанією Планета Клімату: напівпромислові кондиціонери, компресорно-конденсаторні блоки, чилери, фанкойли, абсорбційні холодильні машини, центральні кондиціонери, руфтопи, моноблочні кондиціонери внутрішньої установки, конденсатори та охолоджувачі рідини з повітряним охолодженням, комплектні кондиціонери для терміналів і вокзалів, електронні системи контролю й очищення повітря.

 

Обладнання Condair (Швейцарія) є лідером ринку зволожувачів повітря вже більше 40 років і своїми розробками встановлює один за іншим нові стандарти в області створення чистого і якісного повітря. Компанія Condair підтримує добре розвинену інтернаціональну сервісну мережу і гарантує ідеальну швейцарську якість свого обладнання. Виробництво зволожувачів Condair розташоване в Швейцарії. Основними брендами компанії є - Condair, Defensor, Draabe.

Обладнання Condair, що постачається компанією Планета Клімату: паровые зволожувачі повітря, адіабатичні зволожувачі, атомайзери, системи форсунок для прямого зволоження повітря, випарні секції, зволожувальні секції змішаного типу, прецизійні зволожувачі.

 

Компанія Daikin Industries Limited є одним з провідних виробників обладнання для опалення, вентиляції та кондиціонування приміщень, до складу якого входять системи теплового насоса і технологічного охолодження. Компанія Daikin пропонує інноваційні, високоякісні системи управління мікрокліматом приміщення і завжди відповідає будь-яким вимогам своїх клієнтів, що купують системи для житлових, комерційних і промислових приміщень.

Обладнання Daikin, що постачається компанією Планета Клімату: побутові кондиціонери, напівпромислові кондиціонери, мультизональні VRV-системи, теплові насоси, компресорно-конденсаторні блоки, чилери, фенкойли, центральні кондиціонери, руфтопи, конденсатори та охолоджувачі рідини з повітряним охолодженням, системи очищення повітря.

 

Компанія Dantherm Air Handling ( Данія ) була утворена в 1958 році. На даний момент штат співробітників фірми налічує понад 1200 осіб. Компанія протягом 50 років випускає прості , економічні і разом з тим надійні системи вентиляції і осушення повітря для плавальних басейнів і виробничих приміщень , побутові та промислові осушувачі повітря , мобільні та стаціонарні повітронагрівачі . Налагодивши в 1998 році випуск кондиціонерів для базових станцій стільникового зв'язку , компанія вийшла в світові лідери серед виробників цього обладнання.

Обладнання Dantherm, що постачається компанією Планета Клімату: осушувачі повітря для басейнів, моноблочні осушувачі повітря, абсорбційні осушувачі, промислові мобільні осушувачі, промислові стаціонарні осушувачі, кондиціонери для телекомунікаційних систем та операторів стільникового зв'язку, центральні кондиціонери, повітрооброблюючі агрегати, системи канальної вентиляції, припливно-витяжні установки з рекуперацією.

 

Gree Electric Appliances Inc. (GREE) - найбільший виробник кондиціонерів в світі, що утримує цей титул вже вісім років поспіль. На восьми заводах GREE в Китаї, Бразилії, В'єтнамі та Пакистані трудяться більше 80 000 співробітників. У 2011 році компанія GREE заснувала відділення в США, і збирається будувати ще один завод в Каліфорнії. Сумарна виробнича потужність підприємств зараз становить 50 мільйонів побутових і 5500000 промислових кондиціонерів в рік. Таким чином, на заводах GREE виготовляється кожен третій кондиціонер в світі!

Обладнання Gree, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, теплові насоси, рекуперативні системи вентиляції, мультизональні (VRF)-системи, чилери, фанкойли, осушувачі та очищувачі повітря.

 

Grundfos - це світовий лідер з виробництва передового насосного обладнання і законодавець тенденцій в області технологій обробки води. На даний момент вона має ​​82 дочірніми компаніями в 45 країнах світу. Загальний обсяг виробництва концерну Grundfos складає більше 16 млн. насосів на рік. Частка світового ринку по циркуляційних насосів складає більше 50%, що робить Grundfos найбільшим виробником насосів даного типу.

Обладнання Grundfos, що постачається компанією Планета Клімату: циркуляційні насоси, насоси для відкачування каналізаційних стоків і стічних вод, заглибні насоси, відцентрові насоси, осьові насоси, установки підвищення тиску, насоси в гігієнічному виконанні, насосні установки для автоматичного видалення конденсату, модульні насосні станції, шламові насоси, насоси для кондиціонування повітря та опалення, насоси подачі мастильно-охолоджуючих рідин, повітродувки, вимірювальні підсилювачі і регулятори, апаратура дозування, напірні баки, фотометри, шафи управління, перетворювач частоти для насосів.

 

Emerson Network Power (США) - це світовий лідер у виробництві інженерного обладнання для забезпечення безперервності критичних бізнес-процесів. Emerson Network Power контролює до 30% ринків систем прецизійного кондиціонування, джерел безперебійного живлення та систем постійного струму. Крім постійно зростаючих інвестицій в розробку власних рішень, Emerson активно здобуває самі передові технологічні компанії, серед яких такі всесвітньо відомі компанії як: Liebert Corporation, ASCO Valve, Ericsson Energy Systems, Knurr AG. Компанія Emerson Network Power має 250 виробничих підприємств в Америці, Європі та Азії і дає роботу більш ніж 140 000 співробітникам.

Обладнання Emerson Network Power, що постачається компанією Планета Клімату: кондиціонери для об'єктів телекомунікацій та зв'язку, кондиціонери для центрів обробки даних, шафові прецизійні кондиціонери для серверних приміщень, конденсатори і драйкулери, рядні кондиціонери, холодильні машини, охолоджуючі системи з високою щільністю ІТ-обладнання, системи моніторингу та диспетчеризації.

 

Компанія FlowCon International спочатку була заснована в 1993 році як спільне підприємство двох лідерів на ринках Європи і США в галузі динамічного балансування. Основною метою цього союзу була розробка та обмін знаннями в області динамічного балансування гідравлічних контурів.

Увага компанії на 100% сконцентровано на методах динамічного регулювання витрати і методах температурного контролю незалежно від перепаду тиску в гідравлічній системі.

Обладнання FlowCon, що постачається компанією Планета Клімату: комбіновані клапани, контрольні клапани, регулюючі катриджи, балансувальні клапани, переднастроєні балансувальні клапани, регулятори перепаду тиску, котрольно клапани для ГВП, бай-паси, електричні приводу та ін.

 

Компанія Frico є визнаним лідером в області виробництва повітряних завіс, інфрачервоних обігрівачів та теплових вентиляторів в Європі. Маючи власне виробництво поряд з центром з проектування та досліджень, компанія Frico накопичила величезний досвід і глибокі знання в галузі створення комфортного клімату в приміщеннях. В даний час є дочірньою фірмою Systemair.

Обладнання Frico, що постачається компанією Планета Клімату: повітряні завіси, інфрачервоні обігрівачі, теплові вентилятори, конвектори, промислові стельові вентилятори, термостати.

 

Компанія Fujitsu General Limited створена в 1936 році, належить до групи Fujitsu і є одним зі світових лідерів у виробництві складної техніки. У всьому світі відомі вироблені компанією плазмові монітори, побутові кондиціонери, портативні комп'ютери, аудіо-відео комплектуючі. Сьогодні Fujitsu General Ltd. є динамічно розвинутим японським виробником систем кондиціонування з обсяг виробництва більше 3 млн. спліт-систем на рік. Компанія Fujitsu - яскравий приклад успішного поєднання передових технологій і якості, перевіреного часом.

Обладнання Fujitsu General Limited, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи, системи автоматики та диспетчеризації.

 

Компанія Hoval (Ліхтенштейн), створена в 1932 році, відома своїми рекупераціонними теплообмінниками, системами промислової вентиляції і повітряного опалення для приміщень з високими стелями. Компанія Hoval виробляє найширший спектр високотехнологічного обладнання за трьома основними напрямками: системи опалення, кліматичні системи, утилізація тепла. Найбільш важливою розробкою компанії є системи розподілу повітря для приміщень з високими стелями. Hoval також виробляє інсинератори - системи піролітичного розкладання особливо небезпечних твердих і рідких відходів.

Обладнання Hoval, що постачається компанією Планета Клімату: рециркуляційні агрегати для нагріву / охолодження приміщень з високими стелями, децентралізовані системи вентиляції, пластинчасті теплообмінники, роторні теплообмінники, вентилятори високого тиску, теплові насоси, сонячні колектори, ємності для ГВП, системи управління кліматом, теплові завіси, газові променисті нагрівачі.

 

Компанія KENTATSU DENKI LTD є прямим нащадком знаменитої фірми TANIGUCHI DENKI, яка була утворена на базі легендарної TANIGUCHI SANGYO, що з'явилася на світ ще у позаминулому столітті. Таким чином, група KENTATSU у 2017 році відзначить свій 130-річний ювілей. Не багато знайдеться на світовому ринку фірм, що спеціалізуються на виробництві високотехнологічних товарів, які можуть похвалитися такою багатою багаторічною історією. До того ж цю історію можна без перебільшення назвати бездоганною.

Обладнання KENTATSU, що постачається компанією Планета Клімату: побутові спліт-системи, напівпромислові кондиціонери, дахові кондиціонери, мульти-спліт системи, компресорно-конденсаторні блоки, VRF-системи, фанкойли, чилери, центральні кондиціонери, гідромодулі.

 

Техніка Lessar випускається на заводах, оснащених сучасними лініями, що використовують самі передові технології збирання. Крім того, на кожному виробництві діють інженерно-дослідні центри, які займаються питаннями якості. Lessar проходить багатоетапний контроль.

Обладнання Lessar, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, теплові насоси, мультизональні (VRF)-системи, прецизійні кондиціонери, фенкойли, чилери, виносні конденсатори, сухі охолоджувачі, компресорно-конденсаторні блоки, системи вентиляції, системи автоматики та диспетчеризації.

 

Компанія McQuay International (США) веде відлік своєї історії з 1872 року. Під прапором McQuay зібралися кращі фірми, такі як Remington, Singer, American Air Filter, American Furnace Company, Westinghouse, Herman Nelson Company і Perfex. Сьогодні компанія McQuay International і два її дочірніх підприємства AAF International (повітряні фільтри і продукти для захисту навколишнього середовища) і J & E Hall (холодильне та морозильне обладнання) утворюють AAF-McQuay Inc. Компанії належать 11 заводів у США, Великобританії, Італії, Франції, Індонезії, Малайзії та Китаї. У 2006 році відбулося злиття японської корпорації Daikin Industries Ltd. з McQuay International та освіта об'єднаної компанії Daikin McQuay Ltd.

Обладнання McQuay, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, чилери, фанкойли, руфтопи, агрегітовані кондиціонери, центральні кондиціонери, мультизональні (VRF) системи, системи автоматики та диспетчеризації.

 

Компанія Mitsubishi Electric (Японія) заснована в 1921 році, коли від Mitsubishi Shipbuilding Company відокремилася що розташовувалася в м. Кобе фабрика, яка виробляла електромотори для океанських суден. Нова компанія отримала назву Mitsubishi Electric Corporation. Mitsubishi Electric присутня в Європі з 1969 року. Основні напрямки діяльності компанії: енергетика та електричні системи, системи індустріальної автоматики, інформаційні та комунікаційні системи, обладнання для житлових будинків, електронні пристрої.

Обладнання Mitsubishi Electric, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, теплові насоси, рекуперативні системи вентиляції, мультизональні (VRF) системи, осушувачі, системи автоматики та диспетчеризації.

 

NIBE Industrier європейський виробник теплового обладнання, що спеціалізується на опаленні приміщень використовуючи геотермальні джерела енергії, а так само на виробництві бойлерів, водонагрівачів, котлів та інших опалювальних пристроїв. Центральний офіс компанії NIBE, а також виробництво теплових насосів, зосереджено на півдні Швеції, в місті Маркарід.

Обладнання NIBE, що постачається компанією Планета Клімату: геотермальні теплові насоси, теплові насоси «повітря-вода», теплові насоси з утилізацією тепла вентильованого повітря, електричні водонагрівачі, водонагрівачі непрямого нагріву.

 

Panasonic Corporation - велика японська машинобудівна корпорація, один з найбільших у світі виробників побутової техніки і електронних товарів. У сегменті систем кондиціонування компанії Panasonic можна знайти як компактні пристрої, так і потужні VRF-системи кондиціонування, призначені для установки в масштабах цілої будівлі. При розробці всієї продукції компанії Panasonic пріоритетом є збереження екології та забезпечення мінімального впливу на навколишнє середовище.

Обладнання Panasonic, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, теплові насоси, мультизональні VRF-системи, системи рекуперативної вентиляції, очищувачі повітря, зволожувачі повітря, системи кондиціонування з газовим приводом, абсорбційні холодильні машини.

 

Systemair (Швеція) - лідируюча вентиляційна компанія світу, що веде свою діяльність у 37 країнах Європи, в Азії, на Близькому Сході, в Південній Африці, Північній Америці та Австралії. З моменту свого заснування в 1974 р. Systemair щорічно збільшувала свій товарообіг, демонструючи високу рентабельність: протягом останніх 10 років середній щорічний ріст продажів становив 16%. Продукція компанії подана ​​під торговими марками Systemair, Frico, VEAB і Fantech. Два центральних складу та 10 виробничих підприємств Systemair загальною площею майже 130000 м2 розташовані в 9 країнах світу.

Обладнання Systemair, що постачається компанією Планета Клімату: холодильні машини, вентиляторні доводчики, компактні припливно-витяжні системи вентиляції з рекуперацією тепла, компактні припливні агрегати, вентилятори для круглих і прямокутних каналів, шумоізольовані вентилятори, дахові вентилятори, осьові вентилятори, вибухозахищені вентилятори, кухонні витяжні вентилятори, радіальні вентилятори, відцентрові вентилятори одностороннього всмоктування, дахові вентилятори димовидалення, тепловентилятори, повітряні та теплові завіси, повітророзподільні пристрої, системи автоматики.

 

Компанія Tecnair LV, заснована в 1988 році, входить до складу корпорації LU-VE Contardo Group і є одним з провідних постачальників прецизійних кондиціонерів та кондиціонерів для операційних палат медичних установ. Компанія має власну технологічну лабораторію, створену і функціонуючу при науково-технічної та фінансової підтримки Міланського Політехнічного університету. Впровадження результатів досліджень дозволяє компанії пропонувати на ринку найбільш передові технічні рішення в області прецизійного та хірургічного кондиціонування. Виробництво компанії розміщується на площі 30000 квадратних метрів і має стандарт системи якості ISO9001 c 1995 року.

Обладнання Tecnair, що постачається компанією Планета Клімату: прецизійні кондиціонери, ламінарні стелі, адіабатичні охдадітелі, виносні конденсатори, сухі охолоджувачі.

 

Компанія Thermoscreens (Великобританія) першої в Європі почала виготовляти повітряні завіси, і на сьогоднішній день вона є лідируючим виробником високоякісного обладнання, чим заслужила світову популярність. Компанія Thermoscreens виробляє широкий спектр навісних та вбудованих повітряних завіс - з підігрівом, без підігріву і спеціальні завіси (для приміщень, в яких повинна підтримуватися низька температура повітря), які можуть використовуватися в адміністративних будівлях, магазинах, громадських будівлях, архітектурних комплексах, на промислових об'єктах і в охолоджуваних приміщеннях.

Обладнання Thermoscreens, що постачається компанією Планета Клімату: теплові завіси з водяним обігрівом, теплові завіси з електричним підігрівом, повітряні завіси з фреонової секцією (режим роботи, як на обігрів, так і на охолодження), повітряні завіси без вбудованого обігріву, теплові завіси для промислового застосування.

 

Компанія Toshiba Air Conditioning (Японія) в 1999 році відокремилася від основної компанії Toshiba, а потім відбулося її поглинання компанією Carrier (США). Як дочірній підрозділ Carrier, компанія Toshiba Air Conditioning займається розробкою і виробництвом кліматичної техніки побутового та комерційного застосування. Продукція компанії отримала загальне визнання, а також 14 високих нагород за величезний внесок у захист навколишнього середовища.

Обладнання Toshiba, що постачається компанією Планета Клімату: побутові і напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи.

 

Компанія Uponor GmbH (Німеччина) - провідний постачальник рішень для водопостачання та внутрішнього клімату приміщень для об'єктів житлового та комерційного будівництва в Європі та Північній Америці, а також лідер ринку з трубопровідним рішенням для муніципальних господарств. Ключові системи компанії Uponor включають рішення для обігріву та охолодження приміщень, і водопровідних систем. По всьому світу корпорація Uponor включає 3500 співробітників. Для різних типів будинків Uponor пропонує широкий асортимент інженерних і трубопровідних систем: для радіаторного та підлогового опалення, охолодження, холодного та гарячого водопостачання, теплопостачання, а також системи комунального господарства.

Обладнання Uponor, що постачається компанією Планета Клімату: системи теплої підлоги для побутового застосування (труби, колектори, насосно-змішувальні блоки, дротова і бездротова автоматика), промислове підлогове опалення, охолоджуючі комфорт-панелі, термоактивні будівельні конструкції, системи мелаллопластикових труб, зовнішні мережі теплопостачання.

 

Компанія Vaillant (Німеччина), утворена в 1874 році, входить до складу компанії Vaillant Group, яка налічує 10000 співробітників. Vaillant є провідним підприємством в опалювальній галузі в Європі і продає більше 2,7 млн. одиниць опалювальної техніки на рік з оборотом 1,99 млрд. євро. Компанія Vaillant займає сильні позиції в таких важливих сегментах, як настінні опалювальні апарати, підлогові котли, водонагрівачі, а також електроприлади. Також у програмі компанії надана ​​опалювальна техніка на базі поновлюваних видів енергії.

Обладнання Vaillant, що постачається компанією Планета Клімату: сонячні колектори, геліосистеми, погодозалежні регулятори опалення, кімнатні регулятори опалення, теплові насоси, бойлери непрямого нагріву, накопичувальні баки.