Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Профіль

Центральний офіс компанії Aermec

Компанія Аермек це:
- Високі європейські технології та якість
- Заводські випробування і обкатка всього обладнання
- Оптимальне співвідношення якість/цін
- Сертифікати EUROVENT, ISO9001, Сертифікація в органах УкрСЕПРО
- 2 роки гарантії на все обладнання
- Повний спектр сервісних послуг

Італійська компанія Аермек, представляє на українському ринку продукцію, що має піввікову історію і яка зарекомендувала себе з найкращого боку.

Для виробництва обладнання використовуються комплектуючі провідних світових виробників, таких як Daikin і Bitzer, що свідчить про високу технологічність кліматичного обладнання. Розробкою зовнішнього вигляду продукції займається одне з провідних дизайнерських бюро Італ-дизайн, відоме створенням іміджу Порше, Феррарі. Таким чином, продукція компанії Аермек є втіленням передових технологій, елегантного дизайну, європейської надійності.

Завод з виробництва холодильних машин Aermec

На заводах виробляються холодильні машини, вентиляторні доводчики, центральні кондиціонери та широкий спектр компонентів для систем вентиляції та кондиціонування.

Роботизоване виробництво систем чилер-фанкойл компанії Aermec

Компанія Aermec виробляє також обладнання у спеціальному виконанні для атомної промисловості. Виготовлення та поставка проводиться під контролем Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Обладнання Аермек сертифіковане Державної системи сертифікації УкрСЕПРО і перевірено Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Компанія Аермек є учасником Європейської ліцензійної угоди EUROVENT і має міжнародний сертифікат ISO9001, який гарантує якість продукції на всіх етапах - від проектування і розробки до випуску готової продукції.

На все вироблене обладнання поширюється гарантія 2 роки.

Історія успіху

1960-1969
Народження торговельної марки AERMEC, якою з цього моменту відзначається кожен вироблений продукт фірми.

Обладнання під торговою маркою AERMEC отримує визнання на європейському ринку професійного кліматичного обладнання.

У шістдесяті роки минулого сторіччя відзначається розвиток AERMEC паралельно з розвитком європейського ринку кондиціонерів. AERMEC йде рука об руку з новаторськими рішеннями в області систем штучного клімату.

Наприкінці шістдесятих AERMEC відкриває дорогу концепції контролю клімату. Вираз "Правильний клімат в будь-який час року" стає не просто красивим слоганом.

1970-1979
AERMEC представляє перший кондиціонер, що складається з двох блоків: першу "спліт-систему".

Починається виробництво фенкойлів.

1980-1989
У вісімдесятих роках минулого століття відбувається бурхливий розвиток виробництва чилерів і центральних кондиціонерів.

чилер Aermec

1990-1999
У вісімдесятих роках відзначається остаточне закріплення компанії на ринку кліматичної техніки.

Торгова марка AERMEC асоціюється з сучасними технологіями і високою якістю. AERMEC позиціонується на європейському ринку як виробник високоякісних систем центрального кондиціонування.

Марка "робить" компанію. З 1 січня ім'я AERMEC стає ім'ям групи компаній.

AERMEC залишається на передових позиціях в області створення кліматичного обладнання.

2000-2009
Компанія затвердила своє лідируюче положення у виробництві фанкойлов і заклала технологічну та виробничу основи для стійкого зростання в області систем кондиціонування великої потужності.

фенкойл Aermec Omnia HLДизайн і технологія: компанія AERMEC запустила у виробництво модель фенкойлах нового покоління Omnia для побутового використання. В результаті співпраці з всесвітньо відомим дизайнером, Omnia створила найкраще альтернативне рішення традиційним системам опалення, зробивши можливим охолоджувати повітря в літній час завдяки використанню систем Indrosplit. Aermec виробляє холодильні машини з повітряним охолодженням невеликий, середньої і високої потужності, які ідеально підходять для будь-яких приміщень.