Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Общие сведения

Компанія BELIMO Automation, AG була створена в 1975р. у м. Ветсіконе, який розташовується неподалік від Цюріха (Швейцарія). Вже більше 40 років фірма BELIMO є абсолютним світовим лідером з постачання даних виробів, що пояснюється високою якістю виконання, широкою номенклатурою і технічними перевагами приводів. Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж в 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Белімо), Швейцарія є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення.

З дня свого заснування компанія BELIMO успішно фокусує свою діяльність на управлінні водяними і повітряними потоками в системах опалення, вентиляції та кондиціонування. Вузька спеціалізація, якої BELIMO дотримується протягом усіх років свого існування, дає можливість запропонувати замовнику продукцію найвищої якості за доступною ціною, а також використовувати багаторічний досвід розробників і споживачів для пошуку нових інженерних рішень. Практично всі технічні нововведення, що з'являються в даній області, беруть свій початок у стінах BELIMO.

BELIMO Automation, AG

Історія

У 1999р. компанія BELIMO розширила сферу своєї діяльності, застосувавши революційне технічне рішення - замовникам був запропонований кульової регулюючий клапан з електроприводом, що володіє рівнопропорційною характеристикою, ідентичною традиційним сідельним клапанам, але який істотно виграє за ціновими показниками.

У 2000р. номенклатуру доповнили і традиційні сідельні клапани з новими електропривідами лінійного типу.

У 2004р. номенклатура розширилася за рахунок власних клапанів типу "батерфляй" і також клапанів з постійною витратою PICCV.

У 2005 р. BELIMO проводить зміну поколінь електропривідів повітряних заслінок. Нові електропривіди відрізняються підвищеною функціональністю і надійністю.

У 2006 р. BELIMO випускає нове покоління привідів для регулюючих кульових клапанів. Нові привіди більш універсальні. З'явилася можливість застосування аксесуарів, таких як додаткові контакти та потенціометри зворотного зв'язку. Для кульових клапанів малих діаметрів DN 10 ... 15 мм тепер доступні нові привіди TR230-3 і TRD230-3 зусиллям 1.6 і 2.0 Нм відповідно.

Також в 2006 році була доповнена лінійка привідів для повітряних заслінок новою серією приводів СМ зусиллям 2 Нм. На додаток до існуючих електропривідам для заслінок «батерфляй» SY 3 .., SY 4 .., SY 5 ... з'явилися електропривіди з меншим зусиллям SY 1 ... і SY 2 ... з керуванням відкр / закр або 3 - point.

 

 


Вибір номер один для повітряних і водяних систем

Електропривід BelimoBelimo пропонує повний спектр різного спеціалізованого обладнання (електропривідів, клапанів) для регулюючих пристроїв в системах регулювання об'єму повітря, води та кондиціонування. Це оптимальне рішення для обладнання захисту від поширення диму і вогню, для галузей застосування водяних і повітряних систем, а також, для індивідуального регулювання об'єму повітря в будівлях і приміщеннях на основі обладнання VAV.

Простота во всем

Усі привіди BELIMO містять електродвигун і зубчастий редуктор самої високої якості і мають складну електронну систему управління. проста філософія конструкції привідів, що випливає зі способу їх установки, значно зменшує кількість помилок на стадіях проектування та монтажу. Концепція стандартної вироби призводить до спрощення експлуатації та обслуговування, що забезпечує максимальну функціональність і економічність.

Вся продукція компанії виробляється в відповідності з найвищими вимогами і стандартами якості. Поряд з теплими діловими відносинами, всебічна культура якості виготовлення і найкоротші терміни постачання є частиною філософії компанії.

Кожен день продукція BELIMO витримує перевірку в самих різних країнах. Задоволені неперевершеною якістю замовники забезпечують компанії Belimo стійке провыдне положення в усьому світі.

Продукція Belimo