Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) 


(яп.: «Міцубісі Денкі Кабусікі Кайся», укр.: корпорація «Міцубісі Електрик»)

Дата заснування: 15 січня 1921 року

Консолідований оборот: 3,6 трильйона ієн / 30,8 мільярдів доларів США*

Статутний капітал: 175,820 мільйонів ієн / 1,502,735 тисяч доларів США*
Акціонерний капітал: 942,202 мільйонів ієн / 8,053,009 тисяч доларів США*
Чисельність персоналу: 99,444**

Президент та Головний виконавчий директор - Сэцухіро Сімомура

* станом на 31 березня 2006 року. Суми в доларах США розраховані виходячи з курсу 117 ієн за 1 долар США.
** за станом на кінець року.

Основні напрямки діяльності компанії:
енергетика та електричні системи,
системи індустріальної автоматики,
інформаційні та комунікаційні системи,
обладнання для житлових будинків,
електронні пристрої.

Mitsubishi Electric присутня в Європі з 1969 року. Це дуже значимий з точки зору реалізації продукції Mitsubishi Electric регіон. Європейський ринок дуже розвинений, конкурентний і вимогливий. Тут можна продавати продукцію тільки високої якості, адаптовану до вимог європейських споживачів. Це визначило один з ключових пріоритетів компанії - розвиток післяпродажного обслуговування та сервісу.

Сьогодні корпорація представлена ​​в Європі своєю дочірньою компанією Mitsubishi Electric Europe BV зі штаб-квартирою у Великобританії, що складається з 9 філій (Великобританія, Німеччина, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Португалія, Франція і Швеція) та представництва в Московії.

Крім того, в Європі діють 2 дочірні компанії і 2 дослідних центру Mitsubishi Electric Corporation у Великобританії і у Франції. У Великобританії, Нідерландах та Чехії працюють 6 заводів, що виробляють продукцію Mitsubishi Electric, що поставляється на європейський ринок.

Історія

Більше 125 років тому засновник компанії, Ятаро Івасаки, орендував три пароплави і заснував компанію Tsukumo Shokai Shipping Co. Протягом кількох наступних років компанія успішно розвивалася, і в 1874 році її назва змінилася на Mitsubishi Steamship Co. До цього часу її флот налічував вже понад 30 кораблів.

У 1890 році Яносуке Івасаки, президент компанії, викупив у японського уряду покинуту ділянку площею 35 гектар, розташованої недалеко від імператорського палацу, заплативши за нього суму, еквівалентну 1 мільярду доларів. На сьогоднішній день це найважливіший і престижний в Токіо діловий район - Маруноучі.

Всесвітньо відома торгова марка (три ромба у формі трикутника), виникла з злиття фамільних гербів засновників. "Міцубісі" в перекладі означає "три діаманти" (Міцуї = 3, Бісі = алмаз).

До кінця 19 - початку 20 століть в рамках холдингу Міцубісі з'явилися нові напрямки, такі як Mitsubishi Shipbuilding Co. (судноверфі), Mitsubishi Internal Combustion Engine Cо. (двигуни внутрішнього згоряння), Mitsubishi Oil Cо. (нафтовидобуток і переробка) і в 1921 р. - Mitsubishi Electric Corporation.

Розвиваючись, Міцубісі перетворилася на величезну фірму, яка аж до закінчення II Світової війни належала одній родині. Останнім президентом був Коята Івасаки, який помер в 1945 році.

Після закінчення війни в 1946 р. під тиском союзників компанія була реорганізована.

Таким чином, замість однієї компанії з'явилося 44 незалежні фірми. Лише 20 з них до цих пір носять ім'я "Mitsubishi", серед них: Tokyo-Mitsubishi Bank, Mitsubishi Motors і Mitsubishi Electric. До інших 24 компаній відносяться, наприклад, Nikon Cameras, Kirin Breweries, і Asahi Glass.

Корпорація Міцубісі Електрик є основним виробником електронного та електротехнічного обладнання в сім'ї Міцубісі. Міцубісі Електрик займається дослідженнями, розробкою і виробництвом високотехнологічної електроніки як для побутового використання, так і для промисловості. Продукція Міцубісі Електрик включає напівпровідники і індустріальну автоматику, ліфти та ескалатори, системи зв'язку і навігації, відео- та аудіосистеми, системи кондиціювання та автомобільне устаткування.

Офіси та заводи Міцубісі Електрик розкидані по всьому світу - в Європі, Азії, Америці, Африці та Австралії.

Кондиціонери Mitsubishi Electric.

Етапи шляху ...

Передові технології, унікальні розробки та оригінальні споживчі властивості.

1945   Початок виробництва побутових вентиляторів та витяжних систем.

1954   Відкриття напрямку систем кондиціонування повітря, початок виробництва побутових кондиціонерів. Представлення першої в Японії спліт-системи (окремі внутрішній і зовнішній блоки) з настінним типом внутрішнього блоку.

1956   Початок виробництва конденсаційних блоків відкритого типу.

1961   Розробка та продажі високонапірних вентиляторів.

1963   Вперше розроблено напівгерметичний конденсаційний блок.

1965   Розробка та продажі повітряних завіс.

1966   Початок виробництва охолоджувачів.

1967   Анонсовано кондиціонер серії Kirigamine.
1968   Створена перша в Японії спліт-система з настінним внутрішнім блоком. Ці блоки стануть найпопулярнішими в Японії і в усьому світі.
Розробка і виробництво канальних витяжних вентиляторів.
1970   Отримано патент на унікальну припливно-витяжну установку «Лоссней», яка утилізує явну (температуру) і приховану (вологість) теплоту повітря. Слідом за Mitsubishi Electric такі установки почали робити і інші японські фірми. Створення самого тихого (33дБ) і самого легкого (10кг) кондиціонера в Японії.
1975   Представлений найтонший кондиціонер (10.9 см) і кондиціонер з тепловим насосом (17 см). Енергоефективні інверторні приводи вперше застосовані в кондиціонерах серії Kirigamine. Отримано престижна нагорода "Okochi Memorial Commemoration Prize" за розробку витяжних вентиляторів.

1978   Подання напівпромислової серії кондиціонерів Mr.Slim.

1983   Отримано нагороди "National Commendation for Invention Prize" і "Minister of International Trade and Industry Prize" за розробку вентиляційних установок Лоссней.

1984   Перші продажі мультізональних систем кондиціонування повітря серії City Multi.
Інверторну серію кондиціонерів Kirigamine оснастили бездротовим ІЧ-пультом і автоматичним приводом повітряних заслінок.

1988   Розробка і початок продажів комбінованих систем: вентустановки Лоссней і кондиціонер.

1989   Introduced Free Compo Multi for more flexible product combinations

1990   Початок виробництва мультизональної системи City Multi серії R2, яка забезпечує охолодження та обігрів приміщень одночасно. Патент на двотрубну структуру таких систем.

1991   Повна інтеграція вентустановок Лоссней з кондиціонерами. Отримано нагорода "Technical Prize" за серію City Multi R2 від японської асоціації холодильних систем.

1993   Зменшено використання хлорфторвуглеводнів. Винахід і застосування в кондиціонерах рухомого датчика (Panorama Eye. Отримано нагорода "Stratospheric Ozone Protection Award" від американського агенства по захисту навколишнього середовища за захист озонового шару Землі. Розробка і виробництво швидкісних сушарок для рук. Досягнуто рубіж в 10 мільйонів кондиціонерів з початку виробництва.

1994   Вперше винайдена система, що визначає місце знаходження людини в приміщенні і перенаправляє повітряний потік. Система встановлена в кондиціонери Mitsubishi Electric Kirigamine.

Подання мультізональних систем Mr.Slim Multi-S, здатних одночасно керувати 5 касетними внутрішніми блоками.

1997   Початок продажів мультізональних систем серії City Multi Series ICE-Y з акумулятором льоду. Ця система завоювала нагороду від японської асоціації холодильних систем.

1998   Модернізація серії побутових кондиціонерів для забезпечення найбільшої відповідності вимогам користувачів.

1999   Винагороди "Energy Conservation Grand Prize" и "President Prize from Energy Conservation Center" за систему LX28F
Винахід систем очищення повітря від тютюнового диму.
Винахід і перші продажі вентустановок Лоссней з потужною системою усунення запахів.

2000   Застосування багатопараметричної оптимізації ("I Feel") в системах I Feel Kirigamine

2001   Розбірна конструкція внутрішнього блоку серії Kirigamine для зручності очищення та профілактики.
Вентсистеми з функцією дезодорування повітря.

2002   Розробка багатофункціонального мережевого контролера G-50A. У зовнішніх блоках мультізональних систем застосований високоефективний інверторний привід вентилятора і компресора, поліпшена ефективність теплообмінника, модернізація контуру холодоагенту.

2003   Розробка і початок продажів систем Replace Multi для установки на фреонопроводи, використані з хлоровмісним фреоном R22.
Створена унікальна технологія очищення повітря Dual Plasma.

2004   Розробка і початок продажів побутових кондиціонерів з емісією антиоксидантних речовин.

Сучасні високотехнологічні виробничі підприємства

Висока якість продукції та екологічно чисті технології.

Nakatsugawa Works

Завод Mitsubishi Electric Nakatsugawa Works (MELNAK) був побудований в 1943 році. Спочатку на ньому випускали військову продукцію. Зараз на заводі працює близько 1000 чоловік, і випускається різне вентиляційне обладнання. Завод має великий виставковий зал, в якому представлені майже всі зразки численної продукції, і наочно продемонстровані способи її застосування.

Shizuoka Works

Підприємство Mitsubishi Electric Shizuoka Works відкрилося в 1954 році. Перші вироби підприємства - це продукт розкоші того часу - побутові холодильники. У ті роки вартість холодильника в 6 разів перевищувала рівень середньої заробітної плати в Японії. Зараз побутові холодильники Mitsubishi Electric є одними з найдорожчих і високотехнологічних в Японії. Потужності для виробництва кліматичного обладнання з'явилися дещо пізніше, але з роками зайняли більшу частину у виробничій програмі підприємства. Зараз на заводі виготовляють побутові та напівпромислові системи кондиціонування повітря для японського і європейського ринків.

Air Conditioning & Refrigeration Systems Works

Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning & Refrigeration Systems Works складається з двох підприємств, розташованих у містах Nagasaki і Wakayama. Wakayama Works виробляє мультизональні VRF-системи (зовнішні блоки і частина внутрішніх), а також холодильні машини (чилери). Сильне враження справляє випробувальна «лабораторія» заводу, яка являє собою величезний цех з безліччю потужних кліматичних камер. Цілодобово лабораторія виробляє різноманітні тести і випробування: перевірка нових моделей, тестування компонентів, а також зносу систем в процесі прискорених випробувань робочого ресурсу.

 Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd.

Завод Mitsubishi Electric Air Conditioning Systems Europe Ltd. - одне з наймолодших підприємств Mitsubishi Electric, був заснований в 1994 році в Шотландії в місті Лівінгстон. Підприємство виробляє затребувані на європейському ринку напівпромислові системи з внутрішніми блоками канального і касетного типу.

Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd

Завод Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd. розташований в Таїланді недалеко від Бангкока. Підприємство було засноване в 1989 році, і зараз має один з найбільш високотехнологічних складальних конвеєрів. Довгий час завод виробляв спліт-системи побутової серії, досягши межі виробничої потужності в 1 мільйон систем на рік. Зараз потужність заводу збільшена за рахунок будівництва нового цеху, і з 2007 року завод почав виробляти значну частину напівпромислового ряду кліматичних систем Mitsubishi Electric.

Siam Compressor Industry Co., Ltd.

Завод компрессоров Siam Compressor Industry Co., Ltd. був засновано 25 травня 1990 року в Таїланді. Підприємство виробляє ротаційні і спіральні компресори Mitsubishi Electric, що користуються відмінною репутацією серед виробників кондиціонерів. Виробничі потужності дозволяють не тільки постачати завод кондиціонерів Mitsubishi Electric Consumer Products (Thailand) Co., Ltd., А й продавати компресори як самостійний продукт. Нерідко на кондиціонерах інших виробників можна побачити з гордістю розташований великий логотип Mitsubishi Electric і дрібну напис під ним «compressor inside». Крім даного підприємства компресори для кондиціонерів виготовляють на заводах Wakayama Works (потужні спіральні компресори для VRF-систем і гвинтові компресори для чиллерів), а також Shizuoka Works (компресори для побутових систем і холодильників).

Система качества MEQ

Всі кондиціонери зовні схожі, але деякі більш надійні...
Система якості Mitsubishi Electric, що забезпечує весь життєвий цикл продукції, а також відповідність самого обладнання різним стандартам і нормам, підтверджена незалежними організаціями міжнародного, європейського та національного рівня.
Але компанія Mitsubishi Electric виробляє обладнання, що перевершує за своїми параметрами вимоги національних стандартів. Компанія в добровільному порядку довела це шляхом ряду спеціальних випробувань товару. Серед них робота з імітацією забруднених фільтрів і теплообмінників, робота в сольовому душі, тривала робота зовнішнього блоку при температурі повітря, що перевищує максимально допустиму, а також перевірка працездатності зовнішніх блоків в умовах сильних повітряних потоків - імітація сильних вітрів (експеримент «Тайфун»).