Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Корпорація Toshiba. Як все починалося.

Історія корпорації Тошиба має більш ніж вікову історію. Все почалося, коли на зміну плавному перебігу буржуазного життя прийшла ера індустріального розвитку. У цей час зруйнувався стереотип про Японію, як про країну з усталеними непорушними стародавніми традиціями.

Засновники Toshiba Хисашиге Танака і Ічісуке ФудзіокаІсторія Тошиба сповнена відкриттів і сміливих звершень. Заснували компанію два геніальних винахідника:

Одного з них, Хисашиге Танаку називали азіатським «Томасом Едісоном». Це був геніальний математик і астроном, їм було зроблено безліч відкриттів. Під час своїх дослідів він використовував свою уяву, безмежну фантазію, різні матеріали і стихії. Він винайшов пружинні годинники, які без заводу протягом 200 днів показував точний час. А чого стояв винайдений Танакой джерело світла, який горів яскравіше свічки в 10 тисяч разів. Деякий час він працював інженером у важкій промисловості, де розроблялися пароплави, паровози, гармати. Він створив «Танака Інжирінг Воркс», головною концепцією якої було гасло: «Ми створюємо речі, які потрібні людям і покращують якість їхнього життя».

Другий, Ічісуке Фудзіока - «батько японської електроніки». Він був піонером електронної промисловості Японії, саме він вперше в цій країні налагодив випуск ламп розжарювання. У той час електрику ще було мало відоме в світі, але вже в 1899 році з'явилася компанія Tokyo Electric Company - перший в Японії виробник освітлювального електричного обладнання.

Приблизно в цей же час в Японії працювала компанія, що займається виробництвом важкого електричного устаткування - Shibauro Electric Company. Знаменною подією стало злиття цих двох монстрів Tokyo Electric Company і Shibauro Electric Company. У японській промисловості з'явилося нове ім'я - Tokyo Shibauro Electric Company. Але це ще не Тошиба. Бренд Тошиба з'явився тільки в 1978 році і став офіційною назвою компанії.

Кондиціонери Toshiba

Кондиціонери Toshiba

У сімдесяті роки минулого сторіччя Toshiba стає транснаціональною компанією з мережею заводів, розміщених по всьому світу. Компанія пропонувала найширший асортимент електричного обладнання та приладів. Саме в 1978 році за компанією в офіційному порядку закріпилася назва Toshiba Corporation.

  • 1930 - розробка і запуск у виробництво першого японського герметичного компресора для холодильників.
  • 1961 - випущена перша в світі спліт-система для управління мікрокліматом, кондиціонування повітря.
  • 1968 рік - розроблений і запущений у виробництво перший в Японії ротаційний компресор. Починається будівництво мережі заводів у Північній Америці, Європі, на Близькому Східі.
  • Протягом уже багатьох років Тошиба утримує лідируючі позиції в технології управління мікрокліматом та енергозбереженні, завдяки унікальним розробкам у сфері кондиціонування. 1978 року - випущений перший в Японії кондиціонер Toshiba з мікропроцесорним управлінням.
  • 1980 року - випуск першого інверторного кондиціонера. Инверторная технологія з'явилася воістину революційною, вона дозволила істотно знизити енерговитрати і поліпшити технічні та експлуатаційні характеристики кондиціонерів. Весь японський ринок кондиціонерів слідом за корпорацією Тошиба перейшов до випуску і продажу обладнання для кондиціювання повітря на основі инверторной технології.
  • У 1988 році запущений у виробництво двороторний компресор, перший в світі зразок.
  • 1993 рік - початок виробництва інверторних цифрових кондиціонерів, оснащених двороторним компресором. Кондиціонери цієї серії економічні і безшумні.

Тошиба сьогодні

Сьогодні Корпорація Тошиба спостерігає за діяльністю 112 філій і приєднаних компаній майже в 40 країнахУ XXI столітті компанія Toshiba є однією з найбільших корпорацій в світі, консолідований оборот якої до 2004 року склав 54 мільярдів доларів США. Основну продуктивну базу компанія має в Японії, а також розгалужену мережу заводів по всьому світу. Чисельність співробітників Тошиба становить 172 тисячі чоловік. Системи для кондиціонування Тошиба продаються по всьому світу через незалежних дистриб'юторів і за допомогою власної торговельної мережі.

Основна позиція Тошиба - управління і контроль на всіх етапах робіт - розробка проектів, виробництво, постачання, монтажні роботи, навчання персоналу замовників обладнання. Компанія гарантує абсолютну якість продукції і бере на себе відповідальність за всі товари, що поставляються споживачеві. Це абсолютно нові стандарти якості для людини, що піклується про своє здоров'я і комфортний мікроклімат в будинку.

Союз Toshiba і Carrier

Об'єднання новітніх технологій Toshiba з розгалуженою мережею представництв CarrierУ 1999 році відбулося відділення напрямку кондиціонування від основної компанії, а потім злиття з Carrier, корпорацією з США, яка входить до складу Юнайтед Технолоджіз Корпорейшн. Керріер - світовий лідер з виготовлення та реалізації кліматичного обладнання. Засновником компанії був Вілліс Хевіленд Керріер, який в 1902 році розробив принцип сучасних процесорів для кондиціонерів.

Тошиба принесла з собою нові віяння у вигляді інноваційних технологій, що зробило корпорацію Тошиба Керріер значним гравцем на ринку кліматичного обладнання у всьому світі.

 

 

 

Наукові дослідження, що лежать в основі технологій Тошиба

Корпорація Тошиба активно взаємодіє з провідними університетами та дослідницькими центрами світу. Всі досягнення сучасної науки в області кондиціонування повітря надходять в науково-дослідний центр Тошиба. Тут розробляють зовсім нові технології, які надходять до інженерів, а вже потім впроваджуються у виробництво. Це дозволяє удосконалити вже існуючі технології і розвивати нові фундаментальні напрямки. При цьому створюються більш досконалі, більш функціональні і економічні кліматичні системи.

Кондиціонери торгової марки Тошиба вже міцно завоювали світовий ринок. Для збільшення надійності кондиціонерів в очах споживача, Тошиба використовує систему виробничого контролю та перевірки якості продукції. Усі заводи, які стосуються корпорації Тошиба, мають сертифікат якості ISO 9001.

Визнання світової громадськості Тошиба заслужила за оригінальні розробки в області енергозберігаючих технологій та екологічної безпеки. Система екологічного менеджменту Тошиба працює відповідно до вимог стандарту ISO 14001.

Тошиба вперше в Японії при виробництві кондиціонерів використовувала холодоагент R410А. Продукція корпорації заслужила загальне визнання, а також 14 високих нагород за величезний внесок у захист навколишнього середовища.

Завод Фудзі. Виробництво кондиціонерів Тошиба.

Завод Тошиба Фудзі

Завод Фудзі від корпорації Тошиба працює з 1943 року. Це унікальна виробнича база, де для виробництва кліматичних систем використовують самі новітні розробки і технології. Виробничі потужності розташовані в мальовничому місці, з видом на священну для всіх японців гору Фудзіяма, визнану символом Японії.

Саме на заводі Фудзі була запущена у виробництво першого в світі спліт-система і перша в світі інверторна система кондиціонування повітря. У наші дні на заводі виробляють промислові та побутові кондиціонери, а також компоненти для кондиціонерів - інвертори та компресори з використанням самих інноваційних технологій.

На заводі виробляють зовнішні і внутрішні блоки мультизональної системи кондиціонування Super MMS, компресори самих різних типів, побутові кондиціонери, спліт-системи Daiseikai і багато іншого. Завод Фудзі - основний постачальник кондиціонерів для транспорту, в тому числі для знаменитих японських експресів «Буллет трейн».

Навчальний центр АЙРС

Навчальний центр Тошиба АЙРС

При заводі Фудзі функціонує навчальний центр Айрс. Тут проводять навчання з систем кондиціонування. Тут можна почути, побачити і випробувати на собі всі інноваційні технології, які пропонує Тошиба.

ВУ центрі проходять навчання торгові представники, проектувальники, технічні фахівці, монтажники кондиціонерів і т.д. Звичайні відвідувачі в навчальному центрі можуть ознайомитися з сучасними кондиціонерами, відвідати навчальну зону, познайомитися з технологіями і ноу-хау Тошиба. У виставковій зоні демонструються відеофільми про технології, що використовуються компанією.