Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Компанія "Вент-Сервіс" є українським виробником вентиляційних систем. Мета компанії - задовольнити потребу вітчизняного ринку в якісному обладнанні. На початку 2009 року було налагоджено виробництво канального обладнання «AeroStar» і вентиляційних установок.

У виробництві обладнання використовуються комплектуючі від світових виробників: Ziehl-Abegg, Ebm-papst, Klingenburg, RTV Coils. Основоположний принцип нашої роботи - якість за доступною ціною. Завдяки високоточним і повністю автоматизованим машинам Amada (Японія), Trumpf, Tormec (Швейцарія) ми добиваємося найвищої якості та найкоротших термінів виробництва продукту, що випускається.
Наші цінності:

Орієнтування на клієнта

Задовольнити запит Клієнта - головне завдання нашої компанії. Ми поставляємо рішення, які ідеально відповідають клієнтським потребам. Наше виробництво враховує особливості українського клімату, а терміни виготовлення і відвантаження не перевищують 4 тижні.

Інноваційні технології

Зміни неминучі, ми рухаємося в ногу з прогресом. Саме тому на озброєнні нашого заводу стоять новітні машини Amada.

Якість

Працюючи з нами, Ви завжди отримаєте якісний продукт. Завдяки високоточним японським машинам ми виготовляємо якісний продукт в найкоротші терміни. Гарантія на все наше обладнання 3 роки і довічне післягарантійне обслуговування.

Швидкість

Час - непоправний ресурс. "Точно і вчасно" - один з головних принципів нашої роботи.

Фаховість

Нам подобається те, чим ми займаємося, ми постійно впроваджуємо нові технології, ми орієнтовані на досягнення результату і отримуємо задоволення від процесу. Наша команда вже більше 10 років працює на вентиляційному ринку України. Ми досконало знаємо його потреби, тому наше обладнання відповідає всім сучасним стандартам. Ми надаємо професійну допомогу на всіх етапах проектування.

Лідерство

Ми прагнемо до вершини успіху і не боїмося брати на себе відповідальність вести за собою людей.