Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Шановні клієнти і партнери, будівлі, які Ви проектуєте, будуєте або експлуатуєте, є такими ж унікальними, як і люди, які працюють або живуть у них. Тому одне з головних напрямків фірми Menerga – це створення вентиляційних систем, що відповідають Вашим індивідуальним потребам. З моменту заснування підприємства, вже більше 30 років фахівці компанії Menerga щодня реалізують свою філософію: «Створення відмінного клімату при мінімальних витратах енергії».

Вибираючи установку фірми Menerga, Ви отримаєте набагато більше, ніж звичайна кліматична система. Встановлення Menerga – це високоякісна, „розумна“ техніка, яка відповідає вимозі «зроблено в Німеччині». Такі установки надійно працюють протягом багатьох років і місяць за місяцем помітно скорочують експлуатаційні витрати. Чи це можливо? Можливо! Тому що обладнання фірми Menerga влаштовано так, що ще на стадії проектування в єдину кліматичну систему інтегруються всі необхідні компоненти: вентиляція, опалення та компресорна холодильна машина. Тому у Вас завжди буде лише одна «контактна особа»! Кожна установка проходить ретельні випробування в рамках пробного запуску на заводі-виробнику і в готовому для підключення вигляді доставляється на місце збірки. Хороший клімат – це не лише питання техніки, але і результат бачення майбутнього. Тому компанія Menerga багато уваги приділяє дослідженням, підкріпленим багаторічним досвідом, технічними «ноу-хау» і надійністю виробництва.

Menerga

Menerga: Мінімальне енергоспоживання

Компанія Menerga, яка виробляє першокласні найсучасніші системи, є справжнім витвором інженерного мистецтва. Такі установки надійно працюють протягом багатьох років і місяць за місяцем помітно скорочують експлуатаційні витрати. Чи це можливо? Можливо! Тому що обладнання компанії Menerga влаштовано так, що ще на стадії проектування в єдину кліматичну систему інтегруються всі необхідні компоненти: вентиляція, опалення та компресорна холодильна машина, і все оснащується сучасною системою управління і регулювання. Кожна установка Menerga проходить ретельні випробування в рамках пробного запуску на заводі-виробнику і в готовому для підключення вигляді доставляється на місце збірки. На місці експлуатації установки монтуються і підключаються буквально в кілька етапів. Завдяки досвіду встановлення більш 40 000 кліматичних систем по всьому світу, фахівці компанії Menerga можуть обладнати майже будь-який тип будівлі.

Компанія Menerga продає не просто обладнання, але і свій багаторічний досвід, накопичений у цій області. В процесі пошуку найкращого рішення фахівці виробника аналізують специфічні умови на місці майбутньої установки і задають безліч питань. Може існує можливість використання альтернативних джерел енергії для ще більшого скорочення експлуатаційних витрат? Результатом такої спільної роботи є успішна реалізація великої кількості проектів, багато з яких отримали нагороди за енергоефективність. І цим пишаються у компанії Menerga.

Ключові області застосування обладнання Menerga

Кліматичні установки для басейнів

Кліматичні установки для басейнівПриватні басейни, громадські басейни, аквапарки, спортивні басейни, басейни з солоною водою, басейни в готелях, шкільні басейни, лікувальні басейни та багато інших. Додатково: утилізація тепла стічної води.

Вентиляція басейнів є однією з найскладніших завдань вентиляції. Свою діяльність у цій області компанія Menerga почала 30 років тому і досягла значних результатів. В даний час німецький виробник є лідером ринку в області інноваційних розробок. Відмітні переваги обладнання Menerga: висока ступінь рекуперації теплової енергії призводить до зниження експлуатаційних витрат, а надійна конструкція установок пристосована до несприятливих умов експлуатації.

Комфортні системи вентиляції і кондиціонування

Комфортні системи вентиляції і кондиціонуванняБудівлі з низьким споживанням енергії, офіси, музеї, спортзали, школи, медичні заклади, готелі, банки, історичні будівлі і багато іншого.

При розробці систем вентиляції і кондиціонування приміщень на першому плані стоїть комфорт людини. В основі технологій Menerga лежить прагнення виконати ті чи інші вимоги проекту і в той же час знайти найбільш ефективне рішення з мінімальними витратами енергії. Так, фахівці виробника використовують водяне охолодження в цілях економії електроенергії або роблять ставку на сорбційну технологію в кондиціонуванні, при якій осушення повітря можливо, зокрема, за рахунок сонячної теплової енергії або відпрацьованого тепла. Більш того, сонячну теплову енергію можна накопичувати з метою подальшого осушення приміщень.

Системи вентиляції промислових підприємств і чилери

Системи вентиляції промислових підприємств і чилериКондиціювання повітря в центрах обробки даних, осушення повітря в промислових умовах, охолодження технологічних процесів, кондиціонер повітря на складах, вироблення холодної води і багато іншого. Додатково: утилізація тепла стічної води.

Системи вентиляції промислових підприємств повинні забезпечити дотримання заданих параметрів повітряного середовища. Встановлення Menerga гарантують надійне осушення, охолодження та опалення. На обладнання Menerga можна покластися і в області водоохолодження, оскільки чилери Menerga дозволяють досягти бажаних параметрів температури води. Економія енергії за допомогою «розумної» техніки стоїть на першому місці і в цьому сегменті.

Нестандартні рішення

Нестандартні рішенняНауково-дослідні проекти, особливі сфери застосування.

Складні і незвичайні проекти є основними подіями в історії компанії Menerga. Починаючи з заснування, німецький виробник розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта. Компанія із задоволенням береться за нестандартні проекти, так як завдяки їм фахівці виробника здобувають безцінний досвід і отримують можливість постійно поліпшувати якість своїх «стандартних» установок.

 

 

 

Докладно про технології Menerga

обладнання Menerga

1 Якість: обладнання Menerga – від розробки до навантаження – повністю відповідає маркуванню «зроблено в Німеччині».

2 Корпус і рама: рама установок виконана з довговічного, міцного алюмінієво-сталевого каркасу. Різні варіанти конструкції корпусів, включаючи варіанти з коефіцієнтом містка холоду класу TB1.

3 Система управління та регулювання: установки Menerga поставляються готовими до підключення. «Розумна» система управління і регулювання гарантує роботу установки в оптимальному режимі на протязі усього часу єксплуатації.

4 Фільтри: для забезпечення безпеки людини і техніки всі вентиляційні установки Menerga оснащені оптимальною системою фільтрації.

5 Водяний нагрівач або охолоджувач повітря: для покриття потреби в опаленні або охолодженні повітря всередині приміщень.

6 Вентилятори: енергоефективні блоки вентиляторів з двигунами ЄС.

7 Непряме «адиабатическое» випарне охолодження: по мірі можливості використовуються для охолодження природні процеси, наприклад охолодження водою.

8 Теплообмінник: замість алюмінію компания Menerga використовує поліпропілен. Це не погіршує коефіцієнт корисної дії, але зменшує вагу установки і викид СО2 при виробництві теплообмінників.

9 Каплеуловлювач: повністю виключає попадання аерозолів і проникнення вологи з повітря у вентиляційні канали.

10 Система повітряних заслінок: для точного розподілу потоків повітря.

11 Управління потоком повітря: раціональне розташування байпасних ліній для ефективної експлуатації в будь-який час року.

12 Компресорна холодильна установка / тепловий насос відповідає нормам DIN EN 378 і пройшла типові випробування у відповідності з директивою ЄС.

При необхідності компанія Menerga може запропонувати ідеальну установку для будь-яких ситуацій

Компанія Menerga зможе підібрати ідеальне рішення для будь-якого проекту. Якщо ж специфіка проекту дуже оригінальна, фахівці Menerga все одно створять установки, які оптимально підходять для поставлених завдань. Вони справжні професіонали що до підготовки систем під особливі вимоги і роблять це швидше за всіх. В якості прикладу можна навести відому у всьому світі бібліотеку Анни Амалії у місті Веймар, що знаходиться під егідою ЮНЕСКО як об'єкт культурної спадщини. Для кондиціонування повітря в бібліотеці, де зберігаються унікальні колекції книг, застосовуються системи Menerga. Одна з установок серії Resolair змонтована у круглому підвалі під вежею, де зберігаються книги. Висота круглої вежі становить приблизно 15 м, за нею йдуть спіральні дерев'яні сходи, і вона є пам'яткою ансамблю бібліотеки. Розташований під нею підвал має круглу форму, і туди веде один вузький коридор. Однією з проблем було впровадити систему до клуглого підвалу. Разом з організацією, що здійснювала монтаж, для зручності транспортування установка була поділена на компактні секції, які проходили через вузький отвір ззаду вежі, і встановлена за місцем експлуатації. Іншою особливістю установки стало те, що вона мала напівкруглу конструкцію, що абсолютно унікально. Це дуже показовий проект з точки зору можливостей компанії Menerga, але це всього лише один приклад з безлічі реалізованих проектів.

системи Menerga

Фахівці компанії Menerga здатні дуже швидко і якісно підібрати оптимальне рішення, що відповідає специфіці проекту та об'єкта. Крім безлічі пропонованих додаткових опцій, при необхідності вони можуть розробити повністю нову концепцію установки під конкретні вимоги. Зокрема, так компанія Menerga і зробила з проектом плавального комплексу Felsland Dahn. Поставлене замовником завдання полягало в тому, щоб раціонально використати надлишки тепла комбінованої теплової і силової установки. Таким чином, інженери компанії Menerga розробили першу систему осушення повітря для плавального басейну в Німеччині, яка працює за сорбційним принципом. В результаті була створена високопродуктивна і надійна система, яка дозволила скоротити експлуатаційні витрати комплексу приблизно на 40000 євро на рік. І таких прикладів індивідуально спланованих систем німецький виробник може надати тисячі. Достатньо просто запитати про це! Фахівці компанії Menerga готові розробити і виготовити спеціальні системи для Вас. І роблять це більш 30 років.