Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Від 40 до 50% виробництва енергії припадає на частку теплової. Будучи дорогою, вона має використовуватися ефективно і економно. Для досягнення цих цілей Hoval віддавна розробляє і розвиває технічні інновації для обладнання систем опалення та вентиляції. На перше місце Hoval ставить ефективне виробництво енергії поряд з найвищою якістю і технічною досконалістю продукції. Використовуючи свій потенцал і працюючи в тісному контакті з партнерами, Hoval поступально рухається вперед по шляху розробки та удосконалення технологій опалення та вентиляції сучасності й майбутнього. Все це робиться для забезпечення комфорту споживачів і користувачів.

Сьогодні фірма Hoval – авторитетний учасник європейського ринку теплового обладнання з річним оборотом більше 320 млн швейцарських франків (1 франк - приблизно 22 руб.). Компанія зі штабквартиру, розташованої в столиці князівства Ліхтенштейн - Вадуці, має представництва в Швейцарії, Австрії, Німеччини, Великобританії, Італії, Польщі, Словаччини, Чехії, а зараз і в Україні. У ній зайнято більше тисячі співробітників. Випускається широкий спектр високотехнологічного опалювального, водогрійного та кліматичного обладнання: котли на рідкому, твердому (дрова, пелети) і газовому паливі потужністю від 8 до 24000 кВт, а також парові продуктивністю до 50 т/год, теплові насоси, сонячні панелі для ГВП, рекуператори тепла, інша техніка. А почалося все більш 100 років тому зі скромного сімейного підприємства...

Історія компанії

Історію компанії прийнято відлічувати з 1897 р., коли Густав Оспельт відкрив у Вадуці майстерню і магазин для продажу металевих виробів. У становленні фірми, відомої сьогодні в усьому світі, важливу роль зіграв його син, Густав Оспельт-молодший, змушений в 1932 р. перервати своє навчання через хворобу батька і стати механіком на сімейному підприємстві. У цьому ж році отримано дозвіл на виготовлення обладнання для опалювальних систем. Два роки по тому на виставці Liechtenstein County Show Оспельт продемонстрував опалювальну систему Looser & Co., що пізніш стала відомою під ім'ям Elco Vilters. У 1942 р. він розробив опалювальну систему на основі кухонної плити і отримав свій перший швейцарський патент.

У 1946 році реєструється торгова марка Hoval. Назва являє собою абревіатуру - Heizung Ospelt Vaduz Liechtenstein (Опалення-Оспельт-ВадуцЛіхтенштейн). Першим котлом власної розробки компанії, запущеним в серійне виробництво в 1953 р., став Hovaltherm - перший на європейському ринку котел з інтегрованим баком гарячої води, що отримав прізвисько «ракета» і що здобув широку популярність.

Швидкому зростанню Hoval сприяло укладення в 1955 р. ліцензійної угоди з компанією Friedr. Krupp з Ессена (Німеччина). Цей крок допоміг відкрити перший магазин в Німеччині. У 1957-му почалося будівництво на ділянці, придбаній в промисловій зоні Вадуца. Там розмістився головний офіс фірми. У наступне десятиліття відкриваються представництва Hoval в Австрії, Великобританії, Франції та Італії, полягають нові ліцензійні угоди, формується міжнародна мережа продажів. Тоді ж фірма отримує два патенти на поверхні нагрівання для котлів. Це поклало початок подальшому технічному вдосконаленню опалювальних агрегатів: впровадження профільованих труб в котлах великої потужності і термолітіческіх поверхонь нагріву - в побутових котлах.

У наступне десятиліття відкриваються представництва Hoval в Австрії, Великобританії, Франції та Італії, полягають нові ліцензійні угоди, формується міжнародна мережа продажів. Тоді ж фірма отримує два патенти на поверхні нагрівання для котлів. Це поклало початок подальшому технічному вдосконаленню опалювальних агрегатів: впровадження профільованих труб в котлах великої потужності і термолітічних поверхонь нагріву - в побутових котлах.

У 1960 р. почалося виробництво комбінованих котлів серії TKS / TKU з різними камерами згоряння для рідкого, газоподібного і твердого палив. Типоряд включав вісім моделей потужністю від 17 до 580 кВт. А вже в 1967-му фірма зазначила своєрідний ювілей: на заводі у Вадуці був виготовлений стотисячний котел, загальна ж кількість випущених в Європі котлів Hoval досягло 350 тисяч.

У період з 1970 по 1980 р. освоюється виробництво кліматичних систем і алюмінієвих пластинчатих теплообмінників для рекуперації тепла в системах кондиціонування і вентиляції. У 1976-му випущено перший децентралізований пристрій для провітрювання і вентиляції виробничих приміщень з рекуперацією тепла. Його застосування дозволяло заощадити до 60% енергії. Рекламна кампанія пройшла під гаслом: «Рекуперація тепла з безкоштовним свіжим повітрям».

У 1977 р. розроблений перший алюмінієвий пластинчастий теплообмінник. Його оригінальний дизайн з подвійним вигином і герметизація спеціальною смолою виявилися настільки вдалими, що практично не зазнали змін до теперішнього часу. Також у цей період отримано ряд патентів на інновації в галузі котельного обладнання.

У 1982 р. почалася спільна з Ruhrgas розробка газових пальників з попереднім змішуванням. Перші моделі надійшли в продаж чотири роки по тому. У 1984-му фірмою створений повітряний інжектор для систем вентиляції і повітряного опалення виробничих приміщень. Його застосування забезпечує подачу нагрітого, охолодженого повітря або вентилюючого потоку з великої висоти і його оптимальний розподіл в робочій зоні. Управління інжектором здійснювалося автоматично.

У 1987 р. в котлі VentoLyt було вперше реалізовано спалювання біомаси в три фази з теплохімічним розкладанням. Ця технологія пізніш отримала широке поширення на ринку. Друга половина 1980-х роках - час інтенсивного пошуку провідними світовими виробниками нових шляхів підвищення ефективності котельних установок. Одним з перспективних напрямків став пошук можливості утилізації прихованого тепла димових газів. У 1988 р. фірма Hoval однією з перших у світі почала розробку конденсаційних газових котлів.

У 1994 р. створено перший комбінований пристрій для охолодження та обігріву великих приміщень з рециркуляцією за запатентованою технологією. Два роки по тому фірма представила конденсаційний котел на рідкому паливі - MultiJet.

У 2000 р. Hoval розробляє пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі для використання в промислових технологічних процесах, наприклад, в установках з видалення димових газів. У 2001-2005 роках відкриваються представництва компанії в Польщі, Чехії та Словаччини. У 2004-му спільно з Scheuchl випускається нове сорбційне покриття для обертових теплообмінників, що дозволяють передавати не тільки тепло, а й вологу, в тому числі, в теплий сезон. Найбільший економічний ефект досягається у вентиляційних системах з контролем температури або вологості. У 2007 р. випускається апарат AdiaVent з адіабатичної (без холодоагентів) технологією охолодження циркуляційного повітря.

Якість продукції Hoval

Обладнання Hoval, що випускається - преміального класу, свого роду High End в опаленні та системах вентиляції. Висока якість не може коштувати дешево, але воно має бути саме таким, і ніяким іншим. компроміс неможливий.

Компанія спеціалізується на розробці інновацій в області теплових процесів, що впливають на якість передачі тепла від газового носія до гарячої води. За довгі роки становлення компанії відбуваються в ній процеси переродилися у створення унікальних продуктів.

Насамперед, це обладнання найвищої якості, при цьому воно надійно, економить електроенергію, газ, оскільки дуже добре продумані всі конструкційні ноу-хау. Так, наприклад, конденсаційний котел UltraGas володіє унікальною конструкцією: він складається із спеціальних профільованих труб, зроблених за технологією aluFer, зовнішня частина яких виконана з нержавіючої сталі, а внутрішня із спеціально зпрофільованої алюмінієвої вставки, завдяки чому якість передачі тепла підвищується в кілька разів, в результаті котел виходить екологічно чистий і з високим ККД. Кожним своїм продуктом Hoval підтверджує своє гасло: «Відповідальність за енергію і навколишнє середовище».

Сьогодні, кліматичні системи HOVAL працюють всередині таких всесвітньо відомих будівель, як: Букінгемський палац (Buckingham Palace англ.) в Лондоні, будівля Ватикану, Пальмовий Острів і хмарочос Бурдж Дубай (Dubai Tower) в ОАЕ, Міланський собор в Італії, Віндзорський замок в Англії, Заборонене місто в Пекіні, стадіон Уемблі в Лондоні, готель Паньгу в Пекіні, Празький Національний театр у Чехії та багато інших.

 

 


Децентралізовані системи вентиляції Hoval

Компанія Hoval (Ліхтенштейн), що поставляє на світовий ринок парові котли, радіатори та нагрівачі, є найбільшим світовим виробником обладнання для децентралізованих систем вентиляції повітря. Компанія, що експортує свою продукцію в 25 країн світу, за багаторічну історію свого існування заслужила світове визнання як один з кращих виробників промислових вентиляційних агрегатів. Автономні моноблочні агрегати Hoval з витратою повітря від 3000 до 8000 м3/год розраховані на використання в приміщеннях великої площі з високими стелями (до 18 м). Ці вентиляційні системи встановлюються на промислових, комерційних, торгових, спортивних, адміністративних, виставкових і великих складських об'єктах.

Вентиляція Hoval виконує цілий ряд функцій, необхідних для повноцінної експлуатації і функціонування сучасних систем промислової вентиляції. Агрегати забезпечують вентиляцію, нагрівання, охолодження та очищення повітря, рекуперацію тепла, високоефективне повітророзподілення, приплив свіжого повітря і витяжку теплого відпрацьованого повітря. Компанія розробляє рециркуляційні вентиляційні агрегати для стельової установки і агрегати для дахової установки з функцією подачі свіжого повітря. В основній лінійці продукції представлені потужні рециркуляційні моделі DHV та агрегати DKV для нагрівання й охолодження повітря в приміщеннях з високими стелями. Hoval виробляє дахові вентиляційні агрегати LH з воздухосмесітелем, дахові агрегати LHW з рекуперацією тепла і рециркуляційні повітронагрівачі HV для приміщень з висотою стелі до 6 метрів. У асортимент виробленої продукції також входять дахові агрегати Commercial для нагрівання й охолодження повітря в супермаркетах, газові повітронагрівачі DGV для опалення великих приміщень, вентиляційні агрегати Direct Cool з вбудованим холодильним контуром і повітряні завіси Curtain.

Системи вентиляції та агрегати Hoval - це краща альтернатива централізованим системам вентиляції і традиційно використовуваному вентиляційному обладнанню. Вентиляційні агрегати Hoval мають модульну конструкцію, що дозволяє проектувати і експлуатувати складні вентиляційні системи з використанням агрегатів різного конструктивного виконання і витрати повітря. Гнучкість децентралізованих систем вентиляції дає можливість легко адаптувати їх до конкретних умов і параметрів приміщень. Індивідуальне управління кожним вентиляційним агрегатом здійснюється за допомогою спеціально розробленої системи DigiNet. Усі вентиляційні системи (за винятком моделей HV) укомплектовані запатентованим вихровим повітророзподільником Air-Injector, що забезпечує рівномірний розподіл повітряного потоку по приміщенню. Завдяки електронній системі управління, якою оснащений воздухораспределитель, повітряний струмінь закручується при проходженні зверху вниз.

Для забезпечення і підтримки необхідних параметрів середовища агрегатам Hoval потрібно на 30% менше повітря, ніж іншим системам. Це скорочує сукупні витрати на організацію вентиляції об'єктів, а рівномірний повітророзподілення економить споживану енергію. Крім цього, децентралізовані системи вентиляції функціонують без припливних і витяжних повітроводів, що спрощує монтаж вентиляційних систем і знижує їх собівартість. Завдяки тому, що припливне повітря розподіляється вертикально вниз, а відпрацьоване повітря забирається через отвір, що знаходиться безпосередньо під стелею, тепле повітря не застоюється у верхній зоні приміщень. Використання тепла відпрацьованого повітря мінімізує вплив вентиляційних установок на навколишнє середовище, тому системи вентиляції Hoval вважаються екологічно безпечними. Якість повітря забезпечується і за рахунок ретельного перемішування припливного повітря і повітря в приміщенні, що не тільки створює комфортний мікроклімат, але і перешкоджає накопиченню шкідливих домішок.

Вентиляція Hoval економить корисну площу, так як монтаж систем, як вже було зазначено, здійснюється або під стелею, або на даху. Ця перевага є принциповою для виробничих приміщень, в яких часто використовуються різні підйомні установки. Централізовані системи вентиляції вимагають великих одноразових капіталовкладень, а при установці децентралізованих систем можливо здійснювати їх поетапне фінансування. Безсумнівним плюсом децентралізованих систем вентиляції Hoval є і простота технічного обслуговування, так як можливо проводити ремонт окремих агрегатів без шкоди для всієї системи вентиляції. При цьому агрегати не вимагають частого ремонту або регулярного обслуговування, так як вони укомплектовані вентиляторами з приводом від електродвигуна і надійними підшипниками.

На завершення узагальнимо основні переваги систем вентиляції Hoval. Вентиляційні агрегати, обслуговуючи окремі ділянки приміщення, забезпечують рівномірний розподіл повітря і скорочують тепловтрати. Гнучкість і багатоваріантність цих систем обумовлена ​​принципом децентралізованої вентиляції та використанням автономних моноблочних агрегатів. Агрегати Hoval можливо монтувати в працюючих цехах, а саму систему легко пристосовувати до мінливих умов. Високу екологічність цих систем забезпечує утилізація теплової енергії та запобігання забруднення зовнішнього повітря через відсутність повітроводів. Системи промислової вентиляції є досить дорогими, однак можливість поетапних капіталовкладень в організацію вентиляційних систем Hoval дозволяє раціонально розподіляти свої фінанси. Це кращі системи для вентиляції великих промислових і комерційних об'єктів з цілого ряду своїх характеристик, тому цілком з'ясовно, чому продукція Hoval отримала настільки широке міжнародне визнання.

Опалювальні котли і водонагрівачі Hoval

Компанія Hoval виробляє сучасні та економічні котли опалення різних типів: газові опалювальні і водогрійні котли, котли опалення на рідкому паливі, на пелетів. У виробництві використовуються сучасні конденсаційні технології, що підвищують ККД котлів і дозволяють знизити витрати на опалення та нагрів води. Водогрійні котли і котли опалення випускаються в різних виконаннях і модифікаціях, що дозволяє вибрати оптимальне рішення для кожного конкретного випадку. Наприклад, настінні котли опалення, двоконтурні опалювальні котли, котли з наддувом або з атмосферним пальником.

Час не шкодить водонагрівальним системам Hoval. Вибір матеріалів, їх ідеальна обробка і високоякісне емалювання апаратів Hoval CombiVal ER, ESR, ESSR, WP-VT, Hoval MultiVal ERR і SolarCompact Hoval гарантують довгострокове інвестування. А моделі Hoval CombiVal CR і MultiVal CRR виготовлені з нержавіючої сталі найвищої якості пропонують найкращий захист від корозії і, більше того, можуть бути використані в областях, де вода особливо агресивна.

Виробництво та постійний розвиток водонагрівальних систем, що гарантують безпеку роботи і прекрасні економічні показники - це давня традиція Hoval. Величезний досвід Hoval гарантує клієнтам надійну експлуатацію.

Поверхні нагрівання теплообмінника Hoval розширені до бази акумулятора і мають великі розміри. Тому вони дуже швидко розігріваються і гарантують рівномірний нагрів всього водяного потоку. Масивний шар ізоляції знижує теплові втрати і, таким чином, знижує споживання енергії.

Водонагрівачі Hoval екологічно безпечні. Hoval говорить не тільки про енергетичну ефективність, але також про використання 100% матеріалів, що переробляються, і відсутності хлорвмісних домішок в теплоізоляції.

Вам необхідно високу якість і довговічність? Для Вас однаково важливі і ціна і рівень продуктивності? Якщо це так, використовуйте продукцію Hoval!