Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Постачання кліматичного обладнання та комплектуючих

Відділ постачання обладнання та комплектуючих (відділ логістики) - одне з найважливіших ланок у структурі компанії «Планета Клімату». Завдяки йому забезпечується як безперебійна робота між підрозділами компанії, так і оперативна доставка необхідного обладнання кінцевими клієнтами.

Питання грамотного та своєчасного постачання обладнання, матеріалів, комплектуючих виробів на об'єкт є одним з найважливіших для стабільної та ритмічної роботи з оснащення об'єктів інженерними системами.

Компанія «Планета Клімату» здійснює постачання кліматичного обладнання із заводів-виготовлювачів та офіційних представництв компаній-виробників в Україні, що дозволяє оперативно комплектувати проекти партнерів компанії та об'єкти будь-якої складності.

Постачання кліматичного обладнання та комплектуючих

Ми є офіційними представниками відомих світових брендів. Це дозволяє в максимально короткі терміни виконати постачання необхідного типу та кількості обладнання, запроектованого на об'єкт. Довгострокова позитивна історія співпраці з заводами-виробниками, дозволяє нам отримувати найкращу ціну та вигідні терміни постачання, особливу увагу з боку виробників до наших замовлень. Подивитися офіційні повноваження компанії «Планета Клімату» > > >

Номенклатура продукції, що нами постачаеться, наличуе більше 15000 найменувань.

Співпраця з провідними заводами виробниками обладнання та комплектуючих в Україні і за кордоном, партнерські відносини, що склалися з виробниками, пільги та знижки дозволяють нам не тільки істотно скорочувати терміни виконання замовлення, а й здійснювати постачання за низькими цінами.

 

 

Комплексне постачання кліматичного обладнання для будівельних організацій і корпаративних замовників

Компанія «Планета Клімату» здійснює комплексну поставку кліматичного обладнання. Дана послуга найбільш актуальна для будівельних компаній і корпаративних замовників, що володіють відповідними ресурсами для виконання робіт з монтажу обладнання. Переваги централізованого постачання:

  • Будівельні компанії та корпаратівні замовники значно економлять час на підготовку обладнання та його замовлення;
  • Немає необхідності завантажувати і без того завантажений відділ постачання;
  • Обладнання та матеріали постачаються за цінами набагато нижче роздрібних;
  • Наша компанія консолідує замовлення, і доставляє його замовнику в комплексі, що так само заощаджує час і витрати на транспорт;
  • Крім постачання обладнання компанія збирає і доставляє всі комплектуючі та матеріали необхідні для виробництва робіт;
  • Володіючи великим досвідом, фахівці нашої компанії здійснюють підбір обладнання набагато швидше багатопрофільних відділів постачання;
  • Замовляючи обладнання в комплексі, знижки формуються і розраховуються від загального обсягу замовлення, що так само грає свою роль в кінцевій ціні закуповуваного обладнання;
  • Полегшується процес обігу з рекламацій, вам не треба звертатися в купу організацій. Для оброблення рекламацій з усіх питань ви працюєте з однією організацією.

За роки роботи на великих і складних об'єктах групою комплектації була відпрацьована і оптимізована схема поставок обладнання та матеріалів, робота з якої дозволяє мінімізувати вартість комплектуючих для інженерних систем, забезпечити своєчасну поставку їх на об'єкт без відступу від термінів і технічних умов.

Ми здійснюємо поставку обладнання та матеріалів на об'єкт як одноразово, так і по етапах виконання робіт, закріплених у договорі та додатках до нього, відповідно до мережевого графіка та календарного плану виконання робіт на об'єкті.

Терміни поетапного постачання залежать від будівельної готовності об'єкта, планованих термінов проведення монтажних робіт, а також термінов постачання обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів.