Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Компанія FlowCon International спочатку була заснована в 1993 році як спільне підприємство двох лідерів на ринках Європи і США в галузі динамічного балансування. Основною метою цього союзу була розробка та обмін знаннями в області динамічного балансування. Компанія FlowCon International також займалася організацією маркетингу і продажів від імені двох її власників по всьому світу.

FlowCon

Сьогодні, враховуючи до уваги досвід роботи компанії до 1993 року, FlowCon має більш ніж п'ятдесятирічний досвід на ринку систем опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC). Наші офіси в Північній Кароліні, Бразилії, Сінгапурі, Дубаях і Данії займаються продажами і маркетингом по всьому світу. Крім того, ми виступаємо як організація, яка бере на себе продаж і маркетинг продукції «Griswold Controls» поза територією США.

Наша увага 100% сконцентрована на методах динамічного регулювання витрати і методах температурного контролю незалежно від перепаду тиску в гідравлічній системі. Ми думаємо про «балансуванні» 24 години на добу і не можемо не втілювати в життя наші нові захоплюючі ідеї. Компанія FlowCon засновує свою діяльність на інноваціях і не затримуючись на ідеях втілює їх у життя. Нашою метою є поліпшення асортименту продукції та сучасних прикладних технологій. Тому ми завжди готові до співпраці з нашими дистриб'юторами і діловими партнерами, пропонуючи їм найкраще рішення добре сболансірованной гідравлічної системи.
Виробництво

У компанії FlowCon International наш головний фокус як на розробку нової продукції, так і на подальший розвиток існуючого асортименту, c метою надання нашим клієнтам широкого асортименту продукції та задоволення попиту, як на базисний, так на прогресивний рівень балансування гідравлічної системи.

Щоб утримати позицію лідера в нашій області, компанія виділяє значні кошти на дослідницькі роботи. Всі альтернативні матеріали проходять випробування на відповідність вимогам щодо температури, середньої і зменшеної ваги.

Розробка всього обладнання виконується в системі «SolidWorks», що створює 3D-моделі, які можна продемонструвати виробничим партнерам і клієнтам. За допомогою цих моделей можна наочно показати функціонування картриджа та інші специфічні властивості обладнання.

FlowCon

Виробництво всіх складових, в яких застосовуються високоефективні технології, здійснюється компанією FlowCon International на основі інженерно-технічної документації. Ми працюємо спільно з нашими партнерами по всьому світу. На центральному складі в м. Слагельсе (Данія) ми отримуємо всі складові, які проходячи попередню інспекцію, відправляються на зберігання або клієнтам. Також проводиться вибірковий контроль готової продукції перед відправкою на об'єкти наших клієнтів.