Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Безумовним світовим лідером в розробці і виробництві приладів для зволоження повітря є італійська компанія CAREL.В даний час Carel - це холдинг з 12 компаній зі штаб-квартирою і головним заводом в Італії, що зміцнив свої позиції у Франції, Великобританії, Німеччини, Іспанії, США, Південній Америці, Австралії, Китаї. Всі комерційні та виробничі об'єкти управляються безпосередньо керівництвом компанії з штаб-квартири в італійському місті Бругіне.

Почавши свою роботу, як завод по збірці електричних панелей в 1973 році, компанія Carel за короткий час стала потужною транснаціональною акціонерною компанією. Виробнича лінія, яка використовується в даний час, була закуплена в 80-х роках. Перший парозволожувач випущен в 1980 р., контролер для управління системами кондиціонування повітря - в 1984 р., контролер для систем охолодження - в 1988 р. З цього часу лінійка продукції компанії Carel постійно модернізується і поліпшується.

Carel, як міжнародна компанія, націлена на розвиток інноваційних рішень, що відображають інтереси і потреби замовника. Метою компанії є адаптація продукції до вимог технологічного процесу клієнтів і, по можливості, ухилення від використання стандартизованого обладнання. Підбір та налаштування обладнання проводиться у відповідності з конкретними робочими умовами. Інакше кажучи, особлива увага приділяється всій системі цілком, а не виробництва конкретних деталей обладнання.

Компанія Carel є безумовним світовим лідером в області розробки і виготовленні контролерів для устаткування кондиціонування повітря, володіючи в даній області унікальним досвідом. Автоматика Carel використовується провідними виробниками кліматичної техніки для комплектації своїх холодильних машин, систем вентиляції та кондиціонування. Основна номенклатура продукції компанії включає в себе контролери, датчики та виконавчі пристрої. У системах автоматичного управління та контролю кліматичного обладнання використовуються також щити керування, користувальницькі термінали, комунікаційні шлюзи і відповідне програмне забезпечення.

Використовуючи свій 25-річний досвід, компанія Carel розробляє передове, надійне і конкурентоспроможне обладнання, що отримало визнання у всьому світі. На заводах компанії виробляються зволожувачі з зануреними електродами, зволожувачі з електронагрівальними елементами, розпилювальні зволожувачі повітря (атомайзери), дискові та газові зволожувачі, і системи автоматики та електронного управління.

Обладнання виробництва Carel встановлено в музеях, де воно допомагає захистити безцінні твори мистецтва; в цехах з виробництва мобільних телефонів і комп'ютерів, де потрібні особливі умови вологості; в банках та медичних центрах, розкиданих по всьому світу. Виробники вина і харчових продуктів використовують зволожувачі Carel для забезпечення якості своєї продукції. Системи зволоження повітря Carel можна побачити на провідних автомобілебудівних заводах, в цехах з виробництва машин масового попиту і гоночних автомобілів Формули 1. Провідні літакобудівні компанії встановлюють зволожувачі Carel в найсучасніших літальних апаратах.

Системи автоматики Carel

Перші контролери Carel для систем кондиціонування повітря з'явилися 25 років тому, а трохи пізніше були розроблені і контролери для систем охолодження. Сьогодні компанія пропонує найбільший асортимент виробів в даному секторі і постачає на ринок вільнопрограмовані і конфігуровані контролери для управління холодильної, кондиционерной і вентиляційної технікою, а також використовує їх для комплектації власної лінійки зволожувачів. Вільнопрограмовані контролери, до яких відноситься сімейство рСО, призначені для чилерів, центральних кондиціонерів і припливно-витяжних установок. Для управління кліматичним устаткуванням промислового і побутового призначення застосовують і конфігуровані контролери, перевагою яких є їх нижча ціна. Компанія Carel виробляє контролери для прецизійних кондиціонерів, контролери для холодильних вітрин і морозильних камер, параметричні контролери початкового рівня для холодильних установок і універсальні контролери для систем кондиціювання, охолодження та опалення.

Електронні контроллери CAREL здатні замінити численні електромеханічні компоненти. Це дозволяє внести зміни в технологію виготовлення холодильних установок, а також знизити собівартість, скоротити час збірки і збільшити продуктивність. Фірма CAREL використовує свій великий досвід у сфері електроніки для виробництва інноваційних, удосконалених, надійних і доступних за ціною конфігурованих контролерів, вироблених у великих кількостях; таким чином, продукція фірми вигідна з точки зору "ціна/продуктивність". Параметричні контролери можуть бути спеціально налаштовані для певної апаратури (регуляторів холодильних камер, холодильних установок і кондиціонерів для серверних). Наявність великої кількості параметрів, що настроюються, дозволяє застосовувати контролер в самих різних сферах (наприклад: електричне або газове розморожування, завершення роботи компресора). Конфігуровані контролери CAREL, таким чином, характеризуються відмінним співвідношенням конкурентоспроможної ціни, функціональної гнучкості та високих робочих характеристик.

CAREL докладає чималих зусиль для того, щоб зробити використання своєї продукції максимально простим, а також на те, щоб поєднати коло можливостей, пропонованих мікропроцесорами, з потребами користувачів. Крім того, CAREL пропонує великий діапазон рішень для програмування контролерів, що задовольняє всі можливі вимоги: від конфігурування під потреби замовника під час виготовлення до "ключа" для перенесення параметрів.

 

 


Сучасні системи управління виробництвом Carel

CAREL умножила свої зусилля в сфері виробничих процесів з тим, щоб зробити свою систему управління виробництвом ще більш ефективною. З введенням системи KANBAN виробничий процес був перероблений для оптимізації планування виробничих партій, відповідного зведення до необхідного мінімуму наявних запасів і подолання обмеження планування виробничих ресурсів. У розпорядженні виробничого відділу знаходяться різні "безперервні потокові" виробничі лінії, організовані таким чином, щоб виготовлення виробів здійснювалося тільки за запитом замовника. Безперервне потокове виробництво має на увазі роботу багатофункціональної і спеціально навченої бригади. Це означає скорочення часу виготовлення, зниження кількості наявних запасів і безперервний контроль дефектів, що дає замовнику відчутні результати у вигляді зниження ціни виробу і скорочення термінів постачання.

Компанія CAREL використовує високотехнологічні системи: системи автоматизованого складання компонентів (традиційних) з наскрізними отворами, системи автоматизованого складання компонентів приладів для поверхневого монтажу, а також установки автоматизованої пайки. Протягом усього процесу виготовлення всі вироби проходять найсуворіший суцільний контроль з використанням автоматичних функціональних і "внутрісхемних" систем тестування, що забезпечує використання тільки придатних на 100% компонентів.

Відмінною особливістю технології виробництва є також використання системи вхідного контролю, що дозволяє звести до мінімуму кількість вихідних дефектів комплектуючих. Перевірка відповідності розроблених нових виробів на відповідність найсуворішим вимогам міжнародних стандартів здійснюється у власній сертифікаційної лабораторії CAREL. Зокрема, тут проводять перевірку електромагнітної сумісності і сприйнятливості, теплові та механічні випробування.

Така пильна увага, що приділяється якості, призвела до того, що CAREL отримала сертифікацію по ISO 9001 набагато раніше більшості своїх конкурентів. Вироби компанії CAREL виробляються за безсвинцевою технології, відповідно до Європейських нормативами, що обмежують вміст шкідливих речовин (RoHs).

Науково-дослідна робота Carel

Чисельність технічного відділу становить приблизно 20% працівників групи CAREL. Вони займаються проектуванням і розробкою виробів з метою створення рішень, що відповідають очікуванням користувачів і ринку.

CAREL постійно виділяє значні кошти на технологічні дослідження, обсяг інвестицій компанії в цю область вище середніх, а основні напрями цих інвестицій, крім інших, включають безперервне навчання персоналу.

Результатом такої політики стала низка технічних і комерційних успіхів, включаючи проектування і виготовлення першого в Європі мікропроцесорного контролера для прецизійних кондиціонерів повітря та першого контролера для охолоджуваних вітрин з послідовним підключенням систем контролю.

CAREL постійно співпрацює з такими найбільшими науково-дослідними інститутами, як KaKCNR (Італійський Національний Науково-дослідний Рада), Istituto del Freddo та Університет Падови.

Крім того, CAREL має власну лабораторію розробки вдосконалених технологічних рішень, діяльність якої спрямована в основному на те, щоб створювати вироби майбутнього вже сьогодні.

У лабораторії, визнаної Італійським Міністерством освіти і технологічних досліджень, працює колектив фахівців, що реалізують науковий підхід до проблеми проектування, розробки, виробництва і тестування нового програмного забезпечення та апаратних засобів.

Однією з останніх розробок лабораторії є серія алгоритмів управління електронними регулюючими вентилями, застосування яких в комерційних системах охолодження забезпечить економію електроенергії до чверті обсягу її річного споживання.