Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Бездоганність, що перевірена часом

Компанія KENTATSU DENKI LTD є прямим нащадком знаменитої фірми TANIGUCHI DENKI, яка була утворена на базі легендарної TANIGUCHI SANGYO, що з'явилася на світ ще у позаминулому столітті. Таким чином, група KENTATSU у 2017 році відзначить свій 130-річний ювілей. Не багато знайдеться на світовому ринку фірм, що спеціалізуються на виробництві високотехнологічних товарів, які можуть похвалитися такою багатою багаторічною історією. До того ж цю історію можна без перебільшення назвати бездоганною.

KENTATSU DENKI LTD

Мал. Головний офіс компанії KENTATSU DENKI LTD.

Компанія з самого початку сконцентрувалася на виробництві електротехнічного обладнання, а потім зайнялася важким машинобудуванням. Більше п'ятдесяти років корпорація виробляла продукцію військового призначення, що підкреслює високу якість і надійність. Потім KENTATSU вийшла на ринок товарів мирного призначення і одразу ж серйозно зарекомендувала себе у виробництві медичної техніки, а потім і побутових приладів. Але незважаючи на це, кліматичне обладнання залишається флагманським продуктом компанії.

Для управління якістю у компанії був створений девіз ще після Другої світової війни і дотримання якого принесло KENTATSU DENKI LTD світову популярність: «не боротися за якість, а управляти нею». Зміст цього твердження полягає у необхідності продуманої організації підготовчих і виробничих процесів, щоб максимально уникнути можливих недоліків у продукції. Далі у компанії був розроблений революційний «цикл KENTATSU», що повністю виключає появу неякісної продукції. На кожному етапі всі деталі проходять багатоступеневу систему перевірки. У виробництво регулярно впроваджуються інноваційні технології і розробки, талановиті дизайнери створюють привабливий зовнішній вигляд продукції, яка ідеально вписується у приміщення будь-якого дизайну – від класичного до самого прогресивного і оригінального. Такий ретельний контроль всього циклу виробництва і забезпечує виняткову якість продукції.

 

 

 

 


Крім того, у своїй діяльності компанія керується принципом «розумної достатності», висунутих Президентом Ічіро Хаясі (KENTATSU) майже 60 років тому. Згідно з цим принципом, вся продукція розробляється так, щоб найбільшою мірою відповідати реальним потребам користувача та максимально захистити його від «нав'язування» другорядних функцій і можливостей. Ця унікальна для виробників побутової техніки філософія компанії KENTATSU дуже типова для японського світогляду – компанія прагнути виключити непотрібні функції в техніці і сконцентруватися на найважливіших, зате вони реалізовані з викликає захоплення професіоналізмом. Особлива увага приділяється виключної функціональності і зручності використання. Все це дало можливість домогтися головного достоїнства продукції KENTATSU - збалансованість за критеріями ціна і якість.

Виробництво Kentatsu

Мал. Виробництво систем DX PRO, спліт - та мультисистем, а також компонентів систем кондиціонування (Японія).

Якість кондиціонерів KENTATSU не залишає компромісів. Такий високий рівень якості всіх етапів виробництва на KENTATSU DENKI LTD у 2002 році був відзначений міжнародним сертифікатом ISO 9001, а з 2004 року вся продукція KENTATSU маркується символом СЕ (Conformity European) – як відповідає вимогам європейських стандартів якості. Крім того, у цьому ж році всі підприємства компанії отримали сертифікат ISO 14001 – міжнародний стандарт екологічної безпеки.

Все це дозволило компанії KENTATSU DENKI LTD впевненими кроками завоювати світовий ринок, працюючи в США, Австралії, Європі. А сьогодні продукцію цієї легендарної фірми нарешті можна купити і в Україні.