Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Panasonic Corporation

Panasonic

Panasonic Corporation - велика японська машинобудівна корпорація, один з найбільших у світі виробників побутової техніки і електронних товарів. Штаб-квартира - в місті Кадома префектури Осака (Японія). У 2011 році компанія зайняла 50-е місце за обсягом виручки в глобальному рейтингу компаній Fortune Global 500.

З часу утворення в 1918 році, компанія була відома як Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works, яке було змінено на Matsushita Electric Manufacturing Works в 1929 році. Назву Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. компанія носила з 1935 року, коли вона стала акціонерної корпорацією. Хоча компанія використовувала бренди Panasonic і National протягом тривалого часу, в 2003 році було вирішено, що бренд «Панасонік» стане в якості глобального бренду для посилення конкурентоспроможності на світовому ринку поряд зі своїм гаслом - «Panasonic ideas for life».

Марка Panasonic була створена компанією Matsushita в 1955 році. Вона призначалася для використання в США, Канаді та Мексиці (спочатку планувалося використовувати торговельну марку National, але вона вже була зареєстрована іншими). Назву Panasonic було утворено з давньогрецького слова «pan», що означає «все» і латинського «sonic» - «звуковий», оскільки спочатку ця торгова марка використовувалася для аудіо-обладнання.

З початку 60-х років XX століття компанії належав контрольний пакет акцій компанії JVC (Victor Company of Japan, Limited), розробника стандарту побутового відео VHS. У 2007 році компанія продала контрольний пакет компанії JVC групі інвесторів.

Panasonic

З 1 жовтня 2008 компанія Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. поміняла назву на Panasonic Corporation. Перейменуванню були піддані всі бренди компанії, в назвах яких присутні назви Matsushita або National. Поряд зі зміною назви, компанія працює над повним переходом бренду National на Panasonic в Японії, яке має завершитися до березня 2010 року.

10 грудня 2009 було підписання угоди про злиття з компанією Sanyo Electric Co. Купівля 50,19% акцій Sanyo обійшлася Panasonic в 404 млрд ієн ($ 4,6 млрд). У 2012 році компанія Panasonic завершила остаточне поглинання компанії Sanyo Electric Co.

 


Кондиціонери Panasonic

Компанія Panasonic вже давно стала визнаним світовим лідером у сфері виробництва кондиціонерів.

Кондиціонери Panasonic незмінно відрізняються високою якістю, а широкий модельний ряд дозволяє вибрати модель кондиціонера, відповідну самим різним вимогам. У сегменті систем кондиціонування компанії Panasonic можна знайти як компактні пристрої, так і потужні VRF-системи кондиціонування, призначені для установки в масштабах цілої будівлі.

Виробництвом кондиціонерів в компанії Panasonic займаються два структурних підрозділи: підрозділ побутових кондиціонерів (Air Conditioner Division) і підрозділ промислових кондиціонерів (Package Air Conditioner Company). Продукція, що розробляється цими підрозділами, випускається на заводах, які знаходяться в різних точках земної кулі.

Чому покупці віддають перевагу кондиціонерів, виробленим фахівцями компанії Panasonic? Відповідь проста! Кондиціонери Panasonic це максимально якісні і надійні пристрої, які відрізняються найвищою показником ККД і ефективними енергозберігаючими показниками. При розробці всієї продукції компанії Panasonic пріоритетом є збереження екології та забезпечення мінімального впливу на навколишнє середовище. Кондиціонери Panasonic відрізняються одним з кращих співвідношень «ціна-якість».

Кондиціонер Panasonic

Починаючи з 1999 року, кондиціонери Panasonic всіх моделей проходять щорічну модернізацію, що призводить до незмінного поліпшенню якості.

Багато серій кондиціонерів Panasonic оснащуються системою очищення повітря, в комплекті зі спеціальними фільтрами і системою іонізації. Це дозволяє створити в приміщенні найбільш сприятливий мікроклімат, до того ж система контролю стану повітря постійно відстежує його якість.

Високотехнологічні кондиціонери компанії Panasonic - це одне з найкращих рішень з кондиціонування для вашого будинку, офісу чи підприємства! До того ж співвідношення якість-ціна у випадку з продукцією Panasonic не може не радувати.