Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Компанія GENERAL Corporation, починаючи з 1962 року, спеціалізується виключно на виробництві побутового та промислового обладнання для кондиціювання повітря.

До початку 80-х років 20-го століття продукція GENERAL Corporation займала лідируючі позиції на ринках Близького Сходу. На цьому етапі розвитку було прийнято стратегічне рішення виходу компанії на світовий кліматичний ринок. Для реалізації цієї стратегії почалися переговори про злиття з корпорацією Fujitsu. У 1984 році відбулося об'єднання частини Fujitsu Group і GENERAL Corporation, в результаті чого з'явилася компанія Fujitsu General Ltd.

Штаб-квартира Fujitsu General Ltd. розташована недалеко від Токіо, в місті Кавасакі, а регіональні відділення працюють у всьому світі: у Європі, Північній і Південній Америках, Австралії, Азії.

Сьогодні Fujitsu General Ltd. є найбільш динамічно розвиваються японським виробником систем кондиціонування з обсяг виробництва більше 3 млн. спліт-систем в рік, що дозволяє кондиціонерам Fujitsu утримувати 1-е місце в Японії, Австралії та Європі. Такий успіх досягнутий завдяки трьом основним факторам:

Бездоганна якість.

Усі кондиціонери Fujitsu випускаються на заводах, є власністю японського виробника на 100%, незалежно від географії розташування заводу. На всіх заводах керівництво, всі ключові посади і служба контролю якості складаються з японських фахівців, безпосередньо підкоряються штаб-квартирі в Японії. Тому де б не був випущений кондиціонер, його якість відповідає високим єдиними стандартами Fujitsu General Limited.

Технологічна досконалість

Виробник щорічно вкладає величезні кошти в наукові розробки і є творцем воістину революційних технологій. В унікальній лабораторії в місті Кавасакі проводяться шумові й електромагнітні випробування кондиціонерів Fujitsu. Особлива гордість Fujitsu General Limited - сучасний дослідницький центр в місті Хамамацу (Японія), де розробляються і випробовуються самі передові системи кондиціонування. Саме там побудована унікальна 60-метрова вежа для тестування VRF систем в реальних умовах роботи. Найпотужніший науковий потенціал і постійна дослідницька робота дозволяють компанії щорічно впроваджувати нові унікальні технології, що найчастіше випереджають свій час.

Єдина глобальна структура

На відміну від інших японських виробників, Fujitsu General Limited починає поставку всіх своїх новинок одночасно і в Японії, і за кордоном. Наприклад, кондиціонери Nocria, які викликали справжній фурор в Японії і забезпечили Fujitsu General Limited перше місце за обсягами продажів, з'явилися на українському ринку саме в рік свого японського тріумфу.

За 45 років бездоганної роботи, продукція Fujitsu General Limited має репутацію надійної, сучасної, легкої в експлуатації техніки.