Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Історія компанії GREE

завод Gree

Історія торговельної марки GREE почалася в 1991 році. Назва бренда GREE має походження від китайського «Гелі», в перекладі українською мовою означає «Володіючий силою, могутністю» або «Привабливість особистості». Назва GREE асоціюється з англійським "glee" - Радість, "green" - Зелений і з "agreement" - Договір, угода.

За двадцять років компанія GREE Electric Appliances Inc. з невеликого провінційного підприємства перетворилася у всесвітньо відомого виробника кондиціонерів. Зараз GREE - найбільше в світі підприємство з виробництва кондиціонерів, яке випускає усі види кліматичної техніки: побутові і напівпромислові кондиціонери, мультизональні системи GMV, промислові чилери і фенкойли. Компанії GREE належать вісім заводів, які розташовані в п'яти містах Китаю: Чжухай, Чунцин, Хефей, Чженчжоу і Ухань, а також у Бразилії, в Пакистані і у В'єтнамі. У 2011 році засновано відділення GREE в США, щоб налагодити тут виробництво і активніше конкурувати на американському ринку з місцевими компаніями. Загальна виробнича потужність підприємств GREE в 2010 році склала 30 мільйонів побутових кондиціонерів і 4 мільйони промислових кондиціонерів. З 1995 року GREE щорічно включається до списку ста найбільших азіатських експортерів. Починаючи з 1996 року GREE щорічно визнається компанією № 1 в Китаї, а з 2005 року - стає світовим лідером у виробництві кондиціонерів. В даний час на заводах GREE виробляється кожен третій кондиціонер у світі!

За бездоганну якість продукції компанією GREE отримано понад 50 національних та міжнародних нагород, в числі яких: «Бренд року» (Рим, 1999), «Золота зірка» World Quality Commitment (Париж, 2002), «Платинова зірка» (Нью-Йорк, 2005), «Світовий бренд» (Гуанчжоу, 2006). GREE є єдиною компанією-виробником систем кондиціонування повітря в Китаї, що володіє «Сертифікатом на експорт без нагляду».

Президент компанії GREE пані Дун Мінчжу (Dong Mingzhu) - легенда світового бізнесу. Вона тричі потрапляла до рейтингу найвпливовіших бізнес-леді світу International Power 50, публікується в журналом Fortune, є єдиною жінкою в списку 25 найвпливовіших бізнес-лідерів Китаю, входить в сотню найвпливовіших жінок світу за версією Forbes, а Financial Times в 2010 році відвів їй п'яту сходинку в списку найуспішніших жінок бізнесу.

Дослідженнями в області кліматичної техніки, розробкою і випробуваннями кондиціонерів займаються фахівці найбільшого в галузі Науково-дослідного Центру GREE, який об'єднав три технологічних інституту. У 300 лабораторіях Центру GREE трудяться 3000 інженерів, результатом їх роботи стали більш ніж 3000 патентів. У 2009 році Науково-дослідному Центру GREE було присвоєно статус Національного Інституту з енергозбереження в галузі кондиціонування. В том же году между компаниями GREE и DAIKIN подписано долгосрочное «Соглашение о Стратегическом Партнерстве», в рамках которого построены совместные предприятия по производству комплектующих, на заводах GREE налажен выпуск кондиционеров под маркой DAIKIN, ведутся совместные разработки новых моделей.

Чому Gree?

Світова популярність побутових і напівпромислових кондиціонерів GREE

Компанія GREE є світовим лідером у галузі виробництва та продажу кліматичного обладнання. Побутові кондиціонери GREE (кондиціонери для будинку) і напівпромислові кондиціонери GREE (кондиціонери для офісу, магазинів, ресторанів і готелів) користуються популярністю більш ніж у 100 країнах світу. Сьогодні на заводах GREE випускається кожен третій кондиціонер в світі. Загальна виробнича потужність підприємства становить 27 мільйонів побутових кондиціонерів і 2 мільйони промислових кондиціонерів!

Найбільший Науково-дослідний Центр з кліматичній техніці

На території компанії GREE розташован найбільший у світі Науково-дослідний Центр. Для випробувань та перевірки «на міцність» всіх типів кондиціонерів - будь то побутові кондиціонери, напівпромислові кондиціонери або навіть чилери, створені спеціальні сучасні лабораторії, в яких при температурі від 30 градусів морозу до 60 градусів спеки кондиціонери проходять перевірку. У лабораторіях також створені спеціальні камери, в яких відбувається вимір шумових характеристик і проведення досліджень на електромагнітну сумісність кондиціонерів GREE з іншими побутовими та офісними приладами, а також з будь-яким промисловим обладнанням.

Спеціалізація: розробка, виробництво і продаж кондиціонерів

Завдяки ультрасучасної науково-технічній базі, унікальному виробництву в Китаї і Бразилії і власному Науково-дослідному Центру, компанія GREE спеціалізується на створенні і продажу кондиціонерів, використовуючи новітні технології та інноваційні розробки в області виробництва побутових і напівпромислових кондиціонерів. Зосередження всіх організаційних і технологічних зусиль в одному напрямку - вдосконалення, виробництво і продаж кондиціонерів Gree.

Бездоганна якість кондиціонерів GREE

Використання програми GLOBAL QUALITY CONTROL є гарантією якості у виробництві всіх типів кондиціонерів GREE - побутові, офісні, мультизональні, напівпромислові кондиціонери, чилери і фанкойли відповідають всім пропонованим нормам і світовим стандартам якості. Обов'язкове стовідсоткове тестування всіх вузлів і комплектуючих, ретельний контроль за дотриманням технології складання і проведення обов'язкових випробувань кожного виробленого кондиціонера.

У рамках програми GLOBAL QUALITY CONTROL компанія GREE відстежує подальшу «долю» обладнання, що випускається: контроль ведеться на усіх етапах проектування, монтажу, і сервісного обслуговування. Про високу якість побутових і напівпромислових кондиціонерів GREE свідчать численні міжнародні та національні нагороди, в тому числі «Золота зірка», «Платинова зірка», «Світовий бренд» і т.д.

 

 

Широкий модельний ряд кондиціонерів GREE: побутові кондиціонери, офісні кондиціонери, спеціальне кліматичне обладнання

Кондиціонери GREE випускаються у великому асортименті, що не має аналогів у всьому світі. Компанією виробляються 20 типів, 400 серій і 7000 різноманітних моделей кондиціонерів для дому, офісу або виробництва - високоякісні моделі від «економ»-класу до класу «люкс». Перелік кондиціонерів GREE включає: побутові кондиціонери - настінні спліт-системи, віконні та мобільні кондиціонери; напівпромислові кондиціонери канального, касетного, напольно-стельового і колонного типу; мультизональні системи GREE GMV, GREE GMV 2, а також промислові кондиціонери - чилери, фанкойли, прецизійні кондиціонери і т.д.

Всесезонна робота кондиціонерів GREE

Якщо кондиціонер GREE обладнаний усіма пристроями з комплекту ALL SEASON KIT, його використання може тривати цілий рік. Використовуючи комплекс ALL SEASON KIT, вам не доведеться «консервувати» кондиціонер на зимовий період, адже з цим комплектом забезпечується безперебійна робота кондиціонерів навіть у найлютіший мороз.

Продаж кондиціонерів GREE через професійні кліматичні компанії

Продаж кондиціонерів GREE здійснюється тільки за допомогою професійних кліматичних організацій, що представляють клієнтам повний спектр послуг в області продажу та обслуговування кондиціонерів - починаючи з підбору обладнання, закінчуючи проектуванням, монтажем і сервісним обслуговуванням.

Факты о кондиционерах Gree

 • 2011 р. Компанія GREE заснувала відділення в США і почала будівництво дев'ятого заводу в Каліфорнії.
 • 2010 р. Річний обсяг виробництва GREE перевищив 30 млн. побутових і 4 млн. промислових кондиціонерів - це кожен третій кондиціонер в світі!
 • 2010 р. Розпочали роботу заводи GREE в містах Чженчжоу і Ухань.
 • 2010 р. Завершилося будівництво заводу з виробництва компресорів в г.Хефей.
 • 2009 р. GREE відкриває свій шостий завод в г.Хефей.
 • 2009 р. Компанія Gree Electric Appliances створює спільне підприємство з Daikin Industries.
 • 2009 р. Науково-дослідний Центр GREE отримав статус «Національного галузевого інституту з енергозбереження та охорони навколишнього середовища».
 • 2008 р. Компанія GREE починає поставку в Україну чиллерів, фенкойлів і прецизійних кондиціонерів.
 • 2008 р. GREE виграє тендери на кондиціонування азіатських ігор 2010 р.
 • 2008 р. Gree відкриває заводи у В'єтнамі і в Пакистані.
 • 2007 р. Компанія GREE отримала перший серед виробників кондиціонерів в Китаї державний «Сертифікат на експорт без нагляду».
 • 2006 р. Загальний обсяг виробництва кондиціонерів GREE перевищив 13 млн. одиниць на рік. Таким чином, на заводах GREE виробляється кожен 5-й кондиціонер в світі!
 • 2006 р. Приз «Бренд з Світовий Популярністю» (World Brand) був вручений керівництву GREE представниками Генеральної Комісії з Контролю за Якістю, Інспекцією з Санітано-епідеміологічного нагляду (AQSIQ) та Комітетом з сприяння в просуванні найпопулярніших брендів Китаю.
 • 2005 р. За використання нової технології енергозбереження, у грудні 2005 року кондиціонери GREE отримали нові почесні нагороди - Кубок «Зірка енергозбереження» (The Cup for Energy Saving Star) і Енергозберігаючий Сертифікат (A Grade Energy Saving Label) від уряду Бразилії.
 • 2005 р. Компанія GREE стала володарем «Платинової зірки» та Сертифікату якості «За видатні досягнення в бізнесі і престиж марки» в Нью-Йорку на 19-ій Міжнародній Конвенції International Convention Quality Summit, що проходить під егідою всесвітньо відомої організації BID (Business Initiative Directions).
 • 2004 р. Якість кондиціонерів GREE відзначено черговою міжнародною нагородою - це «Золота зірка», яка щорічно вручається всесвітньою організацією World Quality Commitment.
 • 2004 р. Компанія GREE в черговий раз внесена в топ-лист 50 найбільш успішно розвинутих і конкурентоспроможних компаній Китаю (Top 50 Developing Listed Companies in China).
 • 2003 р. Введення в експлуатацію третього заводу GREE в Південному Китаї (м. Чунцин), що став одним з найбільших в Азії. Виробництво кондиціонерів GREE збільшилася до 6 мільйонів одиниць на рік.
 • 2002 р. Найбільший в галузі Науково-дослідний Центр побудований компанією GREE в м. Чжухай (провінція Гуандун).
 • 2001 р. Компанія GREE відкриває завод в Бразилії, що дозволяє збільшити виробництво, і зміцнити свій вплив на міжнародному ринку.
 • 2000 р. Угода з Trane of American Standard Company дозволило компанії GREE почати стрімке освоєння ринку Північної Америки.
 • 1998 р. Компанія GREE починає будівництво заводу в Бразилії.
 • 1997 р. Компанія GREE отримує приз «Кращий бренд року», що присуджується Europe Enterprise Society (Європейська організація підприємців).
 • 1995 р. Компанія GREE внесена в топ-лист 100 найбільш великих китайських експортерів. Починаючи з цього часу, GREE експортує свою продукцію більш, ніж в 100 країн світу.
 • 1991 р. Заснування компанії GREE Electric Appliances, Inc.