Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Виробництво вентиляторів Systemair

 

Systemair - компанія, що поставляє на ринки Європи, Америки, Азії, Австралії, Близького Сходу якісне вентиляційне обладнання. Представництва компанії є в 37 країнах світу.

За минулий фінансовий рік компанія Systemair здійснила продажів своєї продукції майже на 289 млн. євро. По всьому світу на виробництвах компанії зайнято понад 1700 співробітників. Компанія Systemair була заснована в 1974 році, за час свого існування вона значно збільшила свій товарообіг, тим самим, демонструючи світової громадськості високу рентабельність виробництва. За останнє десятиліття зростання продажів становив близько 17% щорічно. Головний офіс, штаб-квартира групи компаній розташовані у Швеції в місті Скіннскаттеберге, найбільший завод займає площу 27 тис. квадратних метрів, де працює 325 чоловік.

Компанія знайшла свою нішу на ринках, що розвиваються, особливо в Східній і Центральній Європі. В Україні продукція Systemair представлена ​​торговими марками VEAB, Systemair, Frico.

  • Systemair - основний бренд, поставляє на товарний ринок вентиляційну продукцію, розроблену та вироблену на території Швеції: повітророзподільники, вентилятори, повітрооброблюючі пристрої.
  • Frico працює у сфері випуску електронагрівачів, повітряних завіс, конвекторів, вентиляційних нагрівачів.
  • VEAB - бізнес компанії побудований на виробництві і реалізації осушувачів, вентиляційних нагрівачів, вентиляційних установках, опалювальних приладів.
  • Fantech представляє компанію Systemair на території Північної Америки. До уваги споживачів пропонуються - ручні вентиляційні пристрої, тунельні вентилятори, повітрооброблюючі пристрої, що використовуються в побуті.

 

 

The Straight Way - основна концепція компанії Systemair

The Straight Way покликана забезпечити нову якість життя споживачам продукції Systemair. Концепція була запропонована увазі клієнтів після випуску вентилятора для під'єднання до повітропроводів круглої форми. Системи вентиляції Systemair та інша продукція поставляються протягом 24 годин з центральних або дистриб'юторських складів. Покупцям гарантується відмінна якість продукції та її швидка доставка.

 

 

Продукція

Мета компанії Systemair - налагодити масове виробництво вентиляційної продукції відповідно до сучасних вимог ринку. Компанія безперервно модернізує виробництво, впроваджує нові технології та інновації. Умови праці робітників на підприємствах компанії поліпшуються з року в рік. Приміщення на заводах просторі, чисті і сучасні. Створені всі умови для плідної ефективної роботи всіх співробітників.

 

 

 

Технічні можливості компанії SystemairТехнічні можливості компанії Systemair

Systemair заснувала Новий Центр проектування та технічних досліджень, який є одним з кращих в Європі. Центр оснащений сучасним обладнанням для тестування всіх акустичних, аеродинамічних, теплових та інших якісних характеристик пропонованого обладнання. Вимірювання виконуються згідно з вимогами поширених світових якісних стандартів ISO та AMCA.

Охорона навколишнього середовища та якість продукції

Systemair отримала сертифікати відповідності ISO 9001 та ISO 14001. Компанія постійно покращує якість виробленого вентиляційного обладнання, саме завдяки найсуворішому контролю якості на виробництвах. Ці сертифікати припускають, що виробництво і продукція надають саме мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище. Споживачі вентиляційного обладнання можуть покластися на Systemair в плані екологічної безпеки. Компанія постійно прагне скоротити енергоспоживання продукції.

Підприємства компанії Systemair

 

Systemair AS, Данія
У цій країні Systemair займається виробництвом повітрооброблюючі пристроїв великих типорозмірів, що мають продуктивність до 50 м3/с. Складські та виробничі приміщення, а також головний офіс знаходяться недалеко від м. Орхус в Хасселагере. Недалеко від Копенгагена в м. Сковлунде знаходиться торгове представництво компанії.

Systemair AS, Данія

Fantech Inc., Канада
У Канаді розташована виробнича компанія Fantech Inc. (м. Буктуш, недалеко від Нью-Брунсвіка). Територія, на якій розташовується виробництво, становить 13.5 тис. квадратних метрів. Тут працюють понад 130 осіб.

Fantech Inc., Канада

Systemair, Норвегія
У місті Дав, що розташований недалеко від м. Ейдсвол знаходиться завод, що випускає повітрооброблюючі агрегати промислових розмірів. Складські приміщення, конструкторське бюро і головний офіс розташовані в недалеко від м. Ставангер в невеликому містечку Саннес.

Systemair, Норвегія

Systemair, Німеччина
Промислово-торгова компанія Німеччини знаходиться в двох містах Баден-Вюртемберзі та Віндішбухе. Тут зайняті понад 90 працівників. Завод займає площу 11 тис. квадратних метрів.

Systemair, Німеччина