Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Загальні відомості

Gree

Tecnair LB лідер в технології виробництва теплообмінників c 1988 року!

 • штаб-квартира знаходиться в Італії, в місті Уболдо;
 • до складу корпорації входить 5 виробничих, 7 торгових компаній, більше 750 співробітників;
 • площа виробничих приміщень 67.000 кв.м;
 • загальна площа понад 232.000 кв. м;
 • загальний оборот - більш 112 мільйонів €;
 • 65% продукції експортується в 90 країн світу!
 • політика компанії: науково-дослідні та технологічні інновації;
 • найбільша лабораторія в Європі: співпраця з Університетом Мілана;
 • професійність і прозорість;
 • сертифікація: ISO 9001 CNR TUV, DMT,EUROVENT;
 • високий рівень до- і післяпродажного обслуговування;
 • висококваліфікований персонал, передове програмне забезпечення.

Історія

Компанія Tecnair LB входить до складу холдингу LU-VE Contardo Group. Вона була створена в 1988 році як вузькоспрямоване підприємство з розробки та випуску теплообмінників і систем прецизійного кондиціонування. Власний науково-технічний центр (один з найбільших в Європі) і співробітництво з Міланським Політехнічним університетом дозволяють компанії впроваджувати найбільш інноваційні розробки в кліматичне обладнання для хірургічних палат, фармацевтичних лабораторій, систем комунікації та інших приміщень, де необхідно постійно і точно підтримувати заданий рівень температури і вологості.

Продукція

Компанією Tecnair LB виробляється широкий спектр моделей кондиціонерів призначених для експлуатації в приміщеннях різного призначення. Великий діапазон потужностей, конструктивних рішень і функціональних можливостей роблять прецизійні кондиціонери Tecnair LB оптимальним рішенням для комп'ютерних, медичних і наукових центрів. Компанія виробляє прилади з різними типами охолодження (водяним і повітряним), і можливостями встановлення (моноблоки і моделі з виносними конденсаторами). Серед продукції Tecnair LB слід зазначити також універсальні високоточні випарники, що використовують як водяне, так і повітряне охолодження.

 

 

 

Переваги продукції Tecnair LB

Прецизійні кондиціонери Tecnair LB володіють рядом переваг, що гарантують безперебійність, якість і надійність роботи.

Відповідність стандартам Hygiene Norms

Прецизійні кондиціонери Tecnair LB, призначені для кондиціонування повітря в хірургічних і лабораторних медичних приміщеннях, відрізняються особливою конструкцією і спеціальним набіром функцій, що забезпечують не тільки оптимальний режим температури і вологості, а й знезараження повітря. Герметичність корпусу і додаткові ущільнення забезпечують максимальну гігієнічність агрегату. Хірургічні кондиціонери Tecnair LB відповідають нормативам DIN 1946/4 (Hygiene Norms) і відзначені сертифікатом TUV. Можливість додаткової комплектації прецизійних кондиціонерів Tecnair LB відповідно до вимог користувача дозволяє максимально точно виконувати поставлені завдання.

Класифікація по сфері застосування

Компанія Tecnair LB розробляє свою продукцію відповідно до типів приміщень, на які вона розрахована: хірургічне обладнання, центри комунікацій та комп'ютерні центри, техніка для бібліотек і музеїв. Кожен клас кондиціонерів Tecnair LB орієнтований на виконання певних завдань і укомплектований спеціальними елементами.

Висока точність і надійність

Прецизійні кондиціонери Tecnair LB забезпечують високу точність підтримки заданого режиму (температура ± 0,5°С, вологість ± 3%) і володіють підвищеною стійкістю до зовнішніх погодних умов (діапазон робочої температури - від -40°С до +50°С). Довговічність і надійність установок забезпечує підвищена міцність рами з анодованого алюмінію. Кондиціонери Tecnair LB комплектуються технічними елементами відомих виробників Copeland, Maneurope, Carel, Lu-Ve та інших, що гарантує якість виробів компанії.