Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Виробництво повітроводів і фасонних виробів для систем вентиляції

 

Компанія «Планета Клімату» є виробником воздуховодов і фасонних виробів для систем вентиляції. Виробництво розташоване в м. Запоріжжя. Багаторічний досвід взаємодії та індивідуальний підхід у роботі з клієнтами, гнучкість цінової політики, а також у прийнятті рішень, допомагають нашій компанії займати стійку позицію на ринку вентиляційних систем серед виробників.

Ми націлені на забезпечення комфортних умов взаємодії з клієнтами, підтримку високих технічних стандартів і якісний сервіс.

Наші фахівці допоможуть Вам швидко зорієнтуватися у виборі продукції, що Вас цікавить, нададуть повноцінну та професійну консультацію з технічних питань і здійснять постачання надійного якісного товару та послуг.

Ми дорожимо нашими клієнтами і будемо раді бачити Вас у їх числі.

Чому обирають нас?

Ціни від
виробника
 
 
 
 
Гнучкі умови
співпраці
 
 
 
 
 
Короткі терміни виконання робіт і постачання
 
 
 
Висока якість
 
Технічна підтримка
 
 
Успішний досвід роботи з 1994 року

 

Виробнича база

Виробництво обладнане високоточними автоматизованими верстатами та машинами європейського виробництва, тому обробка металу та збирання виробів ведеться за високими європейськими стандартами.

 

Вироби з оцинкованої сталі

Вироби з оцинкованої сталі

Компанія «Планета Клімату» пропонує вентиляційні вироби з оцинкованої сталі. Зовнішнє цинкування поверхні забезпечує високу корозійну стійкість виробів. Наявність автоматичних ліній дозволяє нам випускати продукцію високої якості у великих обсягах.

Налагоджено виробництво повітропроводів прямокутного і круглого перетенів, фасонних виробів і корпусів для фільтрів. Під замовлення виробляємо нестандартні вироби за Вашими кресленнями.

 

 

Вироби з нержавіючої сталі

Вироби з нержавіючої сталі

Компанія «Планета Клімату» пропонує вентиляційні вироби з нержавіючої сталі для харчових, фармацевтичних, медичних та хімічних підприємств, а також для приміщень з підвищеною вологістю. Основним параметром нержавіючих виробів є корозійна стійкість, яка безпосередньо визначається якістю стали, що застосовується у виробництві.

Наша компанія випускає як стандартні вентиляційні вироби з нержавіючої сталі, так і нестандартні за ескізами замовника.

Вироби виробляються з круглим і прямокутним перетином з нержавійки 4 класів. Ці параметри стають визначальними при виборі елементів для конкретного об'єкта:

  1. повітроводи з нержавіючої сталі марки AISI 430 (феритної) використовуються у житловому будівництві — в побутових системах вентиляції, в закладах громадського харчування;
  2. елементи марки AISI 304 (мартенситна) — в мережах вентиляції на підприємствах харчової, текстильної, нафтохімічної промисловості;
  3. вироби марки AISI 321 або 316 (аустенитна) — на хімічних виробництвах, в димоходах та інших місцях з максимально складними умовами.

 

 

Вироби з чорної сталі

Вироби з чорної сталі (зварні)

Компанія «Планета Клімату» виробляє повний перелік вентиляційних виробів з чорної сталі. Вироби виготовляються із високоякісної гарячо- або холоднокатаної чорної сталі, яка додатково покривається ґрунтовкою для захисту від корозії. Товщина листа складає від 1,2 до 3 мм.

Повітроводи призначені для використання у складі протипожежної вентиляції, що складається з систем димовидалення та підпору повітря. Їх можна використовувати у житлових, громадських, виробничих та адміністративно-побутових будівлях, а також на техповерхах, горищах і в підвалах. Вони забезпечують безпечну евакуацію людей у разі виникнення загоряння та мінімізацію матеріальних збитків від пожежі.

 

 

Пофарбовані повітроводи​Пофарбовані повітроводи

Компанія «Планета Клімату» виробляє повний перелік пофарбованих повітропроводів і фасонних виробів.

Вони призначені для створення систем, що працюють в агресивних середовищах. Фарбування спеціальними хімічно стійкими лакофарбовими засобами забезпечує надійний захист елементів від негативних зовнішніх впливів.

Обробка може здійснюватися різними засобами:

  1. методом занурення;
  2. за технологією безповітряного розпилення під впливом високого тиску;
  3. методом повітряного розпилення в електричному полі;
  4. струменевим обливом, тощо.

У деяких випадках доцільно використання повітропроводів, що забарвлені у нестандартний колір, наприклад, при обладнанні відкритої кухні та інших приміщень в квартирах, житлових будинках, тощо