Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Dantherm Air HandlingКомпанія Dantherm Air Handling (Данія) була утворена в 1958 році. Штаб-квартира і основні виробничі потужності розташовані в м. Сківе і займають територію близько 20 000 кв. м. Поступово розширюючи асортимент продукції і нарощуючи обсяги виробництва, компанія вийшла на рівень світових виробників систем обробки повітря. На даний момент штат співробітників фірми налічує понад 2500 чоловік, її філії знаходяться в Норвегії, Великобританії, США та Китаї, а дистрибутивная мережа охоплює практично всі країни Європи та Північної Америки, більшість країн Південно-Східної Азії, а також Гренландію, Аргентину і ПАР.

Головний принцип компанії Dantherm - створювати конкурентоспроможну продукцію, яка відповідає сучасним вимогам ринку з урахуванням індивідуальних потреб своїх клієнтів. На даний момент компанія виробляє:

  • промислові та побутові системи комфортної вентиляції;
  • системи вентиляції і осушення повітря для плавальних басейнів;
  • стаціонарні та мобільні повітронагрівачі;
  • стаціонарні та мобільні осушувачі повітря;
  • агрегати мікрокліматичного забезпечення базових станцій систем стільникового та транковой зв'язку, волоконно-оптичних ліній зв'язку, нафто-і газопроводів;
  • системи промислового очищення повітря.

Науково-дослідницька діяльність

Науково-дослідний відділ компанії Dantherm займається створенням прогресивних енергозберігаючих та ефективних технологій у сфері обробки повітря, виявляє і доводить до промислового застосування нові технічні рішення. Продукція фірми сертифікована на відповідність міжнародним вимогам з контролю якості процесу виробництва (стандарт ISO 9001) і захисту навколишнього середовища (стандарт ISO 14001). Зобов'язання компанії не закінчуються в момент поставки. Через всю мережу дистриб'юторів налагоджено сервісне обслуговування виробленого обладнання. Компанія проводить кваліфіковане консультування та навчання з питань монтажу та технічного обслуговування свого обладнання, а також гарантує поставку запасних частин протягом 10 років з моменту випуску продукції.

 

 


Історія компанії Dantherm

Компанія була заснована Е.Олсеном в Данії в 1958 році.

1966-73 - Утворені агентства з продажу в Німеччині, Норвегії, Швеції, Франції та Англії.

1973 - Перша енергетична криза. Розробка осушувачів та енергозберігаючого обладнання.

1973 - Компанія розділилася; один підрозділ займалося виключно виробництвом інженерних систем вентиляції та кондиціонування, інше - реалізацією продукції на вітчизняному ринку.

1983 - У складі Dantherm з'являється компанія Stelectric. У 2000 році на світ з'явилася дочірня компанія Venair.

1984 - Розробка мобільних обігрівачів військового призначення. 1991: Розробка систем охолодження для телекомунікаційної апаратури.

2002 - До складу холдингу увійшла фірма Glenco.

2002 - Розміщення акцій компанії Dantherm на Фондовому ринку Копенгагена.

2004 - Злиття компаній A / S Dantherm і Dantherm HMS в компанію - Dantherm A / S.

2005 - DISA Air Group, яка займається виробництвом обладнання для обробки повітря, інтегрується з датською компанією і отримує назву Dantherm Filtration («Дантерм Фільтрація»), оскільки спеціалізується на виробництві очищувачів повітря.

В останні роки в корпорації Dantherm відбуваються зміни, до складу входять нові компанії, змінюються їх назви та спектр діяльності. Але всі вони, під одним і тим же ім'ям, займаються розробкою, виробництвом і поставками обладнання в області климатики.

Політика компанії Dantherm

Мета Dantherm - продаж, виробництво, розвиток та встановлення обладнання для кондиціонування, вентиляції і очищення повітря. Зростаючі вимоги і строгі стандарти не дають компанії стояти на місці. На даний момент особливий акцент робиться на енергозбереженні, і Dantherm готовий запропонувати цілий ряд новинок, які допоможуть клієнтові заощадити свої кошти і дбайливо витрачати природні ресурси.

Історія компанії побудована на інтеграції підприємств, які займаються виробництвом обладнання в різних областях галузі обробки повітря. Тому запорука успіху компанії - це командна робота, обмін досвідом та самовдосконалення. Цьому, безумовно, сприяє наявність центрів продажів і виробництва компанії в різних регіонах світу. Розгалужена мережа представництв пропонує кваліфіковану допомогу при установці і експлуатації, надає своєчасну технічну підтримку.

Наявність офісів Dantherm в регіонах обумовлює індивідуальний підхід до особливостей ринку і традиціям ведення бізнесу, що робить продукцію привабливою в будь якому кінці світу.