Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Архівна сторінка

Основні відомості про компанію Thermoscreens

Компанія Thermoscreens – піонер виробництва повітряних завіс в Європі - заснована в Англії на початку 1960-х років. Незабаром вона розвинулася у велику фірму, що проектує і виробляє машинобудівне обладнання. Thermoscreens входить до складу корпорації Carver Group (Великобританія). Carver Group - істинно британська компанія, історія якої налічує 255 років. Сімейний бізнес, заснований в 1770 році в м. Уолсолл (графство Стаффордшир, Англія) і що почався з виробництва кінної упряжі та батогів, на сьогоднішній день зріс у прогресивну корпорацію, яка об'єднує під своїм ім'ям 7 виробничих компаній.

Ось вже більше 40 років Thermoscreens є одним з лідерів Великобританії з виробництва повітряних завіс. Компанія виробляє широкий спектр навісних та вбудованих повітряних завіс - з підігрівом, без підігріву і спеціальні завіси (для приміщень, в яких повинна підтримуватися низька температура повітря), які можуть використовуватися в адміністративних будівлях, магазинах, громадських будівлях, архітектурних комплексах, на промислових об'єктах і в охолоджуваних приміщеннях.

Продукція компанії, що відповідає найвищим вимогам, поставляється більш ніж в 50 країн світу, а заслужена репутація торгової марки гарантує новітні рішення, якість, надійність і доступність. Високий клас продукції, що випускається компанією THERMOSCREENS, підтверджує і той факт, що вона випускається відповідно до світових стандартів BSEN-60335-30 (безпека)​​, ISO 9002 і EN2900Z-1987. Багато з технічних рішень, в різний час розроблені компанією THERMOSCREENS, стали нині загальноприйнятими для всієї індустрії систем аналогічного обладнання.

Thermoscreens сьогодні - це інноваційні технології та сучасне виробництво. Компанія активно співпрацює з Брістольським університетом в рамках дослідницьких програм, які вивчають шляхи зниження втрат теплопередач та підвищення енергоефективності теплового обладнання. Базуючись на отриманих результатах, компанія Thermoscreens випускає теплові завіси, оснащені контролерами Ecopower, які дозволяють запобігти перегріву зони дверних прорізів і в той же час забезпечують економічне споживання електроенергії. Ця функція дозволяє підтримувати комфорт в приміщенні, автоматично регулюючи температуру повітря, що нагнітається відповідно до температурних уставок.


Оскільки компанія Thermoscreens виступає за захист навколишнього середовища, тепер завіси оснащуються системою Ecopower в стандартній комплектації. Ціни на електроенергію стрімко ростуть, і тому доводиться пропорційно знижувати її витрату. У багатьох компаніях енерговитрати розглядаються як фіксовані витрати, в той час як енергозбереження є одним з найпростіших способів знизити загальні витрати фірми і підвищити її конкурентоспроможність. Скорочення витрат на електроенергію знижує витрати на виробництво продукції, відповідно, товари та послуги стають більш конкурентоспроможними. Вибираючи менш енергоємне обладнання, багато організацій вже переконалися в додаткових перевагах енергозбереження; керівники поступово приходять до тієї думки, що економія електроенергії має значний потенціал для розвитку бізнесу. Таким чином, система Ecopower дозволяє значно знижувати енерговитрати, вносячи внесок замовника у справу захисту.

Ключовий фактор в настільки успішної діяльності компанії THERMOSCREENS - масштабна програма з розробки та впровадження нового обладнання, підтримання високого технічного рівня і миттєва реакція на нові вимоги ринку і навіть на тенденції, що тільки з'являються. Реалізації цього фактора сприяють власна потужна науково-дослідна база в графстві Хемпшир і розвинена маркетингова мережа у всій Європі.

Повітряні теплові завіси THERMOSCREENS розраховані на те, щоб працювати в оптимальному режимі і забезпечувати найкращу продуктивність при установці в різних комерційних і промислових приміщеннях. Там, де є потреба в контролі за підтриманням кліматичних параметрів приміщення, але при цьому не можна залишати двері закритими, теплові завіси THERMOSCREENS створюють високоефективний бар'єр з направлених повітряних потоків.

Основні переваги теплових завіс THERMOSCREENS:

  • зберігається тепло взимку і прохолода влітку;
  • виключаються протяги;
  • зберігається індивідуальний температурний режим для персоналу;
  • підтримується гігієна приміщень - протидія проникненню комах (мух, комарів і т.п.);
  • збільшення числа відвідувачів приміщення через постійно відкриті двері.