Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5U-Poem у срібному кольорі - новинка 2017 року від Gree

(17.02.2017)

U-Poem – одна з найстаріших моделей Gree, що зберегла актуальність і по сьогоднішній день. У 2017 році виповнюється 5 років з того часу, як вона вперше з'явилася на ринку. На початку 2010-х рр. Gree буквально перевернула ринок революційною концепцією U-Design, вперше створивши кондиціонери в унікальному ультратонкому корпусі, що у профіль нагадує букву U. Нова концепція швидко стала популярною, завоювала нагороду Climate Control Awards в Дубаї і призвела до появи не менше десятка наслідувань серед продукції заводів-конкурентів другого ешелону.

Gree U-Poem

Незабаром після цього, у 2012 році, на честь наступаючого Року Дракона компанія представила нову U-панель в яскраво-червоному кольорі, що нагадує полум'я, з плавними хвилястими лініями, що символізують політ дракона. Так на ринку з'явився новий кондиціонер преміум-класу – U-Poem Dragon.

За п'ять років внутрішня начинка кондиціонера Gree U-Poem зазнала чимало змін, що не дивно у такій високотехнологічній галузі, як виробництво кондиціонерів. Сучасний U-Poem працює на обігрів при температурі від -15°С, оснащений іонізатором для кращого оздоровлення повітря у приміщенні. Він володіє високою енергоефективністю і обладнаний інверторним компресором, розробленим Gree у відповідності з кращими світовими технологіями.

Новинка 2017 року – U-Poem у сріблястому кольорі. Сріблясті кондиціонери Gree традиційно користуються любов'ю покупців: це і Cozy silver, і Beauty silver, і знаменитий U-Crown, що поєднує у собі всі кращі розробки Gree, і колонний i-Crown.

Від червоного U-Poem Dragon нова срібляста модель успадкувала хвилястий принт на фронтальній панелі, що візуально робить внутрішній блок легшим. Срібний колір надає новому кондиціонеру більш нейтральний, і разом з тим вишуканий вигляд, що дозволяє йому легко вписатися у різні інтер'єрні рішення.

> > > Перейти до докладного опису кондиціонерів Gree U-Poem

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Gree.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5