Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Архівна сторінка

Історія розвитку компанії McQuay

Історія компанії налічує більше 100 років успішної діяльності і починається з 1872 року, коли у Великобританії була зареєстрована фірма J & Е Hall (виробництво холодильного і морозильного обладнання), пізніше придбана McQuay.

Власне McQuay заснована в Америці в 1933 році. Фірма займалася постачаннями і сервісним обслуговуванням обладнання для систем кондиціонування, опалення та вентиляції, а також виробництвом радіаторів і теплообмінників.

У 1965 році компанія розширилася, відкривши в Італії новий підрозділ - McQuay Europe. У 1969 році завод, розташований в місті Чеккіні, на південь від Риму, приступив до серійного виробництва чиллерів.

1984 став поворотним моментом в історії компанії. McQuay набула статусу міжнародної корпорації, увійшовши до складу американської групи Snyder General.

У ці роки McQuay International організовує розгалужену мережу сервісних центрів, підвищуючи престиж і популярність марки на світових ринках, і створює міцну основу для подальших успіхів за рахунок інтеграції брендів AAF, McQuay Service, BarryBlower і JennFann.

Під прапором McQuay зібралися кращі фірми, такі як Remington, Singer, American Air Filter, American Furnace Company, Westinghouse, Herman Nelson Company і Perfex. Кожна відігравала провідну роль у відповідних секторах ринку і привнесла в спільне підприємство значні напрацювання в галузі технології та якості.

У 1994 році компанія істотно розширила можливості для проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт завдяки злиттю McQuay (у складі групи Snyder General) з OYL Industries, Berhad, що належить фінансово-промисловій групі Hong Leong Group.

Нарощування науково-виробничого потенціалу компанії дозволило збільшити конкурентоспроможність обладнання та розширити його асортимент. Вироби, що випускаються McQuay, охоплюють всі основні напрями в технологіях створення і підтримки мікроклімату.

У 2006 році відбулося злиття японської корпорації Daikin Industries Ltd. і компанії O.Y.L. Industries, Berhad. Наслідком злиття стало об'єднання фінансових та науково-дослідних ресурсів Daikin і OYL. Станом на кінець 2006 року об'єднана компанія займала 2-е місце в світі за обсягом виробництва кліматичного обладнання.

McQuay сьогодні

Сьогодні McQuay з'єднує досвід і блискучі технологічні досягнення в промисловості.

Стратегічна мета компанії McQuay - розробка та виробництво обладнання, яке повністю відповідає вимогам замовників.

Своїми пріоритетами компанія вважає:

  • ведення бізнесу на основі найвищих етичних принципів;
  • уважне ставлення до клієнтів: компанія McQuay завжди ставить себе на місце своїх партнерів і намагається виходити, насамперед, з їх інтересів;
  • прагнення до досконалості у всіх галузях діяльності.

Корпоративний девіз «Ми створюємо клімат для Вас» - короткий і в той же час вичерпне визначення філософії фірми McQuay.

Корпорації McQuay International належать 13 заводів на шести континентах із загальною виробничою площею понад 2 200 000 м2 і штатом більше 5000 чоловік, а також 4 великих науково-дослідних центру в США, Європі та Малайзії.

Заводи корпорації розташовані в США (Оберн, Фаріболт, Оватонна, Міннеаполіс, Стентон), Мексиці (Тлалнепантла), Італії (Чеккіні, Мілан, Рим), Великобританії (Крамлінгтон), Малайзії (Куала Лумпур) та Китаї (Шеньчжень, Ухань, Сучжоу).

Широка мережа торгових представництв та центрів технічного обслуговування охоплює Америку, Європу, Африку, Близький Схід і Азію.

Технології McQuay

Відмінною характеристикою заводів і дослідницьких центрів McQuay є висока технологічна культура, що припускає, зокрема, комп'ютеризацію, без якої нині неможливо виробляти сучасну техніку, що вимагає виняткової точності при виготовленні. Розробка нових виробів ведеться за допомогою систем автоматизованого проектування (система CAD), а в процесі виробництва використовується обладнання з цифровим програмним управлінням (система CNC).

 

Високі технології виготовлення гарантують надійність і тривалий термін експлуатації продукції, що випускається, призначеної для вирішення широкого кола завдань кондиціонування, вентиляції та холодопостачання.

Найвища якість і постійне впровадження найсучасніших технологій - невід'ємні складові нашої технічної політики. Істотну частину прибутку корпорація інвестує в наукові дослідження та дослідно-конструкторські розробки.

Такий підхід дозволив компанії McQuay утримувати репутацію лідера на протязі більше 100 років, пропонуючи замовникам висококласне обладнання, здатне витримувати жорстку конкуренцію на світових ринках.

Поєднання високої якості і найширшого модельного ряду з популярністю торгової марки, добре налагоджена система поставок, реальна технічна підтримка, орієнтованість на інтереси споживача - все це гідно оцінено замовниками, шукаючими надійного партнера.

У послужний список корпорації входять тисячі престижних об'єктів по всьому світу.

Виробництво

З першого року свого існування наріжним каменем виробничої політики корпорації McQuay є прагнення до найвищої якості.

Діяльність корпорації багатогранна і полягає не тільки в розробці і випуску сучасного обладнання, якість і надійність якого відповідають вимогам ринку. З метою забезпечення безвідмовної роботи агрегатів протягом тривалого терміну представники McQuay пропонують своїм замовникам широкий спектр послуг, який включає проведення технічних консультацій, надання допомоги в ході монтажних і пусконалагоджувальних робіт (з виїздом фахівців на об'єкти), а також виконання гарантійного та сервісного обслуговування. Воно має на увазі, зокрема, заміну комплектуючих і постпродажную модернізацію обладнання.

Відстеження тенденцій сучасного ринку, безперервні технологічні інновації, заміна морально застарілого обладнання та особиста відповідальність співробітників за якість продукції на всіх стадіях виробничого циклу - ось далеко не повний перелік принципів, що дозволили компанії McQuay завоювати репутацію виробника висококласного обладнання. Такий підхід дає можливість врахувати і реалізувати в агрегатах, що розробляються і випускаються компанією, жорсткі вимоги в плані надійності, довговічності та енергетичної ефективності.

Перед відправкою з заводу промислові агрегати McQuay проходять випробування при повному навантаженні. Вся продукція має маркування СЕ, що підтверджує відповідність стандартам Європейського співтовариства, а використовувана фірмою система управління якістю перевірена і сертифікована за стандартом ISO 9001.

Сертифікат ISO 9001:2001 являє собою міжнародний стандарт управління якістю. Відповідність продукції стандарту ISO 9001:9000 гарантує її якість, надійність і безпека.

Сертифікат EUROVENT підтверджує відповідність заявлених характеристик фактичним. Тестування випадково відібраних зразків обладнання проводиться щорічно в незалежних лабораторіях. Сертифікат видається тільки в тому випадку, якщо продуктивність відповідає заявленим даними.

Сертифікат відповідності CE гарантує, що обладнання відповідає вимогам безпеки європейських стандартів.

На заводах McQuay всі промислові агрегати проходять тестування на випробувальному стенді при розрахункових умовах, зазначених замовником. Фахівці компанії, моделюючи граничні режими, перевіряють роботу кожної установки, що гарантує надійність і безвідмовність її подальшої експлуатації. Компанія McQuay також надає в розпорядження клієнтів унікальний інструмент управління якістю: за спеціальною вимогою можливе проведення другої серії випробувань в присутності замовника, який особисто може переконатися у високій надійності придбаного обладнання, в точності дотримання заданих параметрів і в його чудових акустичних характеристиках.

Саме завдяки постійному контролю якості марка McQuay має високу репутацію у світі.

Довговічність і надійність обладнання McQuay

Компанія McQuay спеціалізується на розробці і виробництві тільки кліматичної техніки.

Істотна частина прибутку інвестується в наукові дослідження і дослідно-конструкторські розробки. Підтвердження цьому:

  • сучасний R&D центр і 14 сертифікованих лабораторій для тестування обладнання, включаючи систему потрійного контролю якості блоків безпосередньо на конвеєрі;
  • власне виробництво теплообмінників і компресорів, а також використання компресорів від виробників зі світовим ім'ям: Copland, Daikin, Matsushita;
  • на заводах діє програма «Передовик капіталістичної праці»;
  • компанія і її науково-дослідний центр пройшли сертифікацію за стандартами: ISO 9001:2008, ISO 14001.

Лабораторія McQuay стала першою лабораторією в Азії, яка пройшла сертифікацію ETL, проведену незалежним сертифікаційним випробувальним центром Intertek Testing Services NA Inc (США). У ній здійснюється тестування повітряних теплових насосів, систем кондиціонування, чиллерів і фенкойлів продуктивністю до 60000 Btu/год відповідно до стандартів ASHRAE 37 і ISO 5151.

Лабораторії McQuay отримали сертифікат відповідності від Центру Intertek Semko AB (Швеція) для можливості тестування обладнання за схемою SMT (Контрольоване тестування виробником).

Лабораторія McQuay з безпеки отримала дозвіл Semko Manufacturer Testing Authorization (SMTA) на проведення випробувань кондиціонерів з точки зору їх безпеки відповідно до стандарту EN60335-2-40.

Як наслідок, сучасні технології виготовлення гарантують надійність і тривалий термін експлуатації, що випускається. Заявлені характеристики завжди відповідають фактичним.

Всесвітня популярність

Корпорація McQuay завоювала міжнародне визнання завдяки найвищій якості обладнання, що випускається, а також тисячам престижних об'єктів, на яких воно встановлено. Багато найкрасивішіх будівель по всьому світу об'єднує одна характерна особливість - використання систем кондиціонування McQuay.

McQuay