Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Проектування систем вентиляції, кондиціонування та опалення

Професійно розроблений проект системи опалення, кондиціонування та вентиляції, не тільки прискорює процес виконання будівельних робіт, але і гарантує його якість.

Попереднє проектування спрощує проведення операцій, пов'язаних з пуско-налагоджувальними роботами, і забезпечує ефективне, стабільне, безперервне і прогнозоване функціонування інженерних систем. Рішення таких завдань потребує від інженерів творчого поєднання фундаментальних знань теорії і обширного практичного досвіду.

Компанія «Планета Клімату» розробить проект вентиляції, кондиціонування або опалення для будь-якого типу будівель - адміністративних, офісних та виробничих, громадських центрів і торговельних комплексів, висотних або приватних будинків, ресторанів, невеликих кафе і магазинів.

Фахівці проектного відділу компанії «Планета Клімату» регулярно проходять перепідготовку та курси підвищення кваліфікації в навчальних центрах провідних світових виробників систем кондиціонування, вентиляції та опалення. Безперервне вдосконалення знань і навичок дозволяє проектному відділу застосовувати у своїх проектах самі новітні енергоефективні рішення.

 

Проектування систем вентиляції, кондиціювання та опалення

 

Проект системи опалення: скорочуємо витрати

Система опалення - найбільш витратна з інших інженерних систем в будинку. При будівництві встановлення системи опалення (проект, закупівля обладнання і монтаж) оцінюється приблизно в 4-6% від загальних будівельних витрат. Експлуатаційні ж витрати опалювальної системи різко зростають, і в процентному відношенні можуть досягти 50% від загальних витрат з утримання будівлі. Проект системи опалення не тільки забезпечить надійне і безпечне підтримання комфортних для життєдіяльності людини кліматичних умов, а й допоможе істотно заощадити, як на процесі установки, так і в період експлуатації опалювального обладнання.

Проектування системи опалення - це узгодження з технічним завданням, розробка проекту автоматики теплового пункту, підбір джерел теплопостачання та порядок побудови системи опалення.

Проект опалювальної системи включає в себе:

 • Пояснювальну записку;
 • Теплотехнічний і гідравлічний розрахунок;
 • Схему підключення використовуваних приладів опалення;
 • Аксонометричну схему реалізованої системи опалення;
 • Трасування трубопроводів від стояків опалення;
 • План підключення колекторних вузлів;
 • Поверхові плани із зазначенням порядку встановлення приладів опалення (марка і розміри, потужність і необхідність), підбору і розстановки радіаторів та розведення трубопроводів.

 


Проект системи кондиціонування: враховуємо особливості

Якщо встановлення побутових кондиціонерів передбачає системного підходу, то системи кондиціонування офісних, адміністративних або виробничих приміщень потребують суворого опрацювання. Проектування системи кондиціонування передбачає врахування безлічі чинників - геометричних параметрів приміщення, їх призначення і особливостей, кліматичних умов, які потрібно реалізувати, рівня запиленості та вологості.

Зазвичай, типовий проект системи кондиціонування включає в себе:

 • Розрахунок системи кондиціонування повітря, що враховує кліматичні та географічні особливості місцевості;
 • Розрахунок потужності системи з урахуванням будівельно-архітектурних особливостей та призначення об'єкта;
 • Розрахунок витрат на встановлення та експлуатацію системи;
 • Розрахунок енерговитрат;
 • Пропозиції з техпідтримки системи кондиціонування.

Для будівель промислової спрямованості, серверних і банків компанія «Планета Клімату» готова запропонувати розробку проекту прецизійного кондиціонування. Для побутових приміщень при проектуванні ми спираємося на створення максимально комфортного мікроклімату. Проект системи кондиціонування торгово-розважальних центрів припускає знаходження оптимального атмосферного режиму, як для відвідувачів, так і для функціонуючого обладнання.

Проект системи вентиляції: забезпечуємо повітрообмін

Розробка проекту вентиляції передбачає виконання завдань щодо забезпечення необхідного повітрообміну та роботи систем клімат-контролю, а також підтримання заданих параметрів чистоти і вологості повітря.

Проектування системи вентиляції передбачає наявність:

 • Розрахунків повітрообміну. На основі розрахунків повітрообміну підбирається необхідне обладнання та матеріали;
 • Розрахунків системи повітряного опалення;
 • Розрахунків опалення кондиціонером;
 • Розрахунків припливно-витяжної вентиляції, витяжних і припливних клапанів;
 • Вишукування можливості інтеграції системи вентиляції, клімат-контролю (кондиціонування) і електропостачання будинку.

Проекти систем вентиляції, опалення та кондиціонуванні від «Планета Клімату» - це пакет проектно-кошторисної документації, розробленої вузькопрофільними інженерами. Проекти створюються з дотриманням всіх норм чинних ГОСТів, Інструкцій, Правил і Сніпов, з урахуванням умов тих завдання і з безумовним виконанням всіх побажань замовника, якщо тільки вони не суперечать здоровому глузду та вимогам нормативних документів.

Відділи проектування:

м. Київ, вул. В. Верховинця, 10
 
 
 

т. (097) 522-46-97
т. (067) 823-47-90
e-mail: kiev@planetaklimata.com.ua
 

м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 84
 
 
 

т/ф. (061) 214-90-22
т. (067) 823-47-91
e-mail: zp@planetaklimata.com.ua