Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Про Vaillant Group

Компанія Vaillant входить до складу компанії Vaillant Group, яка налічує 10.055 співробітників. Головний офіс компанії розташований у м. Ремшайд, Німеччина.

Vaillant Group є провідним підприємством в опалювальній галузі в Європі і продає більше 2,7 млн. одиниць опалювальної техніки на рік з оборотом 1,99 млрд. євро. Компанія Vaillant займає сильні позиції в таких важливих сегментах, як настінні опалювальні апарати, підлогові котли, водонагрівачі, а також електроприлади. Також в програмі компанії Vaillant представлена ​​опалювальна техніка на базі поновлюваних видів енергії.

За настінним опалювальним апаратам компанія Vaillant Group займає 27% ринку і зі значним відривом є першою в Європі. Збут компанії Vaillant більше 1,5 млн. апаратів в цьому сегменті означає також, що ми є провідними на ринку в цій галузі в усьому світі.

Компанія Vaillant продає опалювальну техніку в рамках глобальної мережі в Європі, Африці, США, Південній Америці та Азії, співпрацюючи з закордонними партнерами, а також через 70 власних підрозділів. Крім того, компанія Vaillant має 14 виробничих центрів, 7 дослідницьких центрів та центрів розвитку. Продукція Vaillant Group предствлена ​​на ринку опалювальної техніки більш ніж в 100 країнах світу.

Виробництво - традиції німецької якості з 1874 року

Продукція Vaillant виробляється на 10 власних заводах, розташованих у Німеччині і в інших європейських країнах. Істинно німецький підхід до вибору матеріалів і комплектуючих гарантує бездоганну якість нашої продукції.

Vaillant

Виробництво настінних котлів

Виробництво настінних котлів Vaillant на найстарішому підприємстві в Ремшайд славиться своєю унікальною системою контролю якості обладнання, що виробляется. За основу складального виробництва замість конвеєра узятий принцип «one piece flow» - кожна одиниця обладнання збирається від початку до кінця одним майстром, який несе персональну відповідальність за якість складання. 100% вироблених котлів проходять перевірку на випробувальних стендах. Тільки апарати, що успішно пройшли перевірку, відвантажуються на проміжний склад, при цьому деяка кількість котлів тестується повторно. Тим самим досягається безпрецедентно високий рівень якості обладнання, що виробляеться. У 2009 році виробництво в Ремшайд було сертифіковано на відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001 (система менеджменту якості) і ISO 14001 (cистема екологічного менеджменту).

 

 

 

Виробництво техніки на поновлюваних джерелах енергії

Інноваційна техніка Vaillant - сонячні колектори та теплові насоси - виготовляються на власному заводі Vaillant в м. Гельзенкірхен (Німеччина).

Для виробництва сонячних колекторів встановлена ​​сучасна роботизована виробнича лінія, інвестиції в яку склали близько 5 мільйонів євро. На ній виробляються близько 100.000 плоских колекторів на рік загальною площею 250.000 кв.м. У середньому, плоский колектор акумулює 1.350 кВт годин енергії на рік (нормовані кліматичні умови Німеччини) і скорочує тим самим шкідливі викиди CO2 в атмосферу на 450 кг.

Товарний знак - Історія «зайця в яйці»

VaillantЗ дня відкриття компанії Vaillant її засновник інженер і підприємець Йоханн Вайллант намагався знайти особливий і неповторний товарний знак. У пасхальну неділю 1899 року, перегортаючи журнал «Альті унд Нойє Вельт», він несподівано наткнувся на забавну картинку: заєць вилупився з яйця, рум'яні гноми і звірятка зібралися навколо і дивляться на чудо. Чому заєць, запитаєте Ви з посмішкою, дивлячись на картинку. А адже історія його народження йде корінням в далекі часи язичницьких свят, присвячених родючості і весні, коли заєць, як символ Великодня, вперше згадується в літописах Німеччини XVI століття. А в XIX столітті в Німеччині починають випікати перших їстівних великодніх зайців. За переказами він залишав у подарунок хорошим дітям гніздо з різнобарвними яйцями. Захоплений Йоханн Вайллант вирішує придбати смішну картинку і права на неї. Так в звичайне пасхальне неділю почалася історія успіху торгової марки Vaillant. Починаючи з 1899 року, заєць в яйці прикрашає всю продукцію, каталоги і проспекти компанії. За більш ніж 130 років компанія Vaillant з маленької майстерні перетворилася на найбільший концерн з виробництва опалювальної техніки зі світовим ім'ям, а заєць в яйці став символом надійної та сильної марки.

Vaillant в Україні

На українському ринку продукція Vaillant представлена ​​з 2000 року. З тих пір, завдяки своїй надійності, економічності і довгому терміну служби, вона користується успіхом і у українських споживачів. Техніка відповідає найвищим стандартам якості і ідеально пристосована до експлуатації в українських умовах.

Широкий асортимент продукції - настінні й підлогові газові опалювальні котли, теплові насоси, опалювальні котли на рідкому паливі, проточні та ємнісні водонагрівачі, електроприлади і пристрої регулювання - задовольняють будь-яким побажанням клієнтів. Апарати Vaillant придатні як для нового будівництва, так і для модернізації опалювальних систем: для квартир, котеджів, невеликих будівель службового призначення, а також для організації систем поквартирного опалення житлових будинків.

Vaillant

Протягом всього терміну експлуатації приладів фірми-партнери Vaillant по збуту та сервісу пропонують покупцям професійну підтримку на всіх рівнях до і після продажу, включаючи консультацію з вибору опалювального апарату, його встановлення, гарантійне та сервісне обслуговування. В даний час на території України діє власна сервісна служба Vaillant (Дніпропетровськ, Донецьк, Ів.-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків, Чернівці), а також більше 200 авторизованих сервісних центрів Vaillant, які пропонують послуги сервісу.