Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості

Компанія Carrier Corporation, штаб-квартира якої знаходиться в м. Фармінгтон (штат Коннектикут, США), є найбільшим світовим постачальником систем опалення, кондиціонування повітря та охолодження. Доходи компанії в 2007 році склали 14,6 мільярда доларів США, число співробітників - близько 43 000. Діяльність компанії здійснюється в більш, ніж 170 країнах.

Адреса штаб-квартири: Carrier Corporation World Headquarters, One Carrier Place, Farmington, CT 06034, (860) 674-3000

Річний оборот: U.S. $8.895 мільярдів

Число працівників: 42600

Дилерська мережа: Carrier має світову мережу з сотень дистрибуторів і тисяч дилерів, які продають, встановлюють і обслуговують продукти в 171 країні. Продукти Carrier розробляються в двадцяти інженерних центрах і виготовляються на 108 заводах, розташованих по всьому світу.

Головні продукти: Лінійки продуктів включають: осередки по обробці повітря, компресори, конденсатори, системи кондиціонування повітря, транспортне та торгівельне холодильне обладнання, побутові кондиціонери, комплектні кондиціонери для терміналів, вокзалів, різноманітні чиллери, теплові насоси, електронні системи контролю й очищення повітря.

Компанія Carrier є підрозділом корпорації Юнайтед Текнолоджіз (UTC), яка займає 43 місце в списку найбільших корпорацій Сполучених Штатів Америки (дані журналу Fortune 2006). UTC - це глобальна технологічна корпорація з довгою історією революційних відкриттів у космічній техніці, авіації, вертольотобудуванні, холодильної та кліматичної техніки, а також у багатьох інших сферах розвитку та застосування сучасних технологій. Спираючись на досвід UTС, компанія Carrier постійно впроваджує нові ідеї та технології.

На сьогоднішній день компанія Carrier є найбільшим світовим виробником систем кондиціонування, вентиляції, обігріву та центрального холодопостачання.
Наша місія - зробити цей світ кращим. Ця місія почалася більше сотні років тому, коли Вілліс Керріер розробив основи сучасного кондиціонування і побудував першу в світі холодильну машину. З тих пір ми працюємо над створенням здорового і комфортного клімату в приміщеннях незалежно від погодних умов.

Історія: Вілліс Керріер - винахідник кондиціонера

Впливова американська газета US NEWS & WORLD REPORT опублікувала список найзначніших винаходів двадцятого століття. У цьому списку найважливішою подією 1902 став винахід кондиціонера Віллісом Керріер - засновником Carrier Corporation.

Розповідь про історію торгової марки Carrier звичайно починають зі слів: "Історія кондиціонера - це історія компанії Carrier". І в цьому є значна частка істини. 112 років тому талановитий винахідник, молодий вчений Вілліс Хевіленд Керріер створив перший пристрій для контролю температури і вологості в приміщенні друкарні. А в 1906 р. запатентував свій "Апарат для обробки повітря".

Вілліс Хевіленд Керріер народився 26 листопада 1876 під Нью-Йорком (Lake Erie in Angola, New York). Він був єдиною дитиною в сім'ї Керріер. Його батьки належали до релігійної громади квакерів, чия сувора мораль відкидає присягу, військову службу, розкіш і навіть розваги. Тому підручники і розумні книги стали мало не єдиним дозволеним розвагою Вілліса. Не дивно, що Вілліс блискуче закінчив середню школу, і як вундеркінд, який подає великі надії, на пільгових умовах було прийнято в Корнельский університет в Ітаці, штат Нью-Йорк.

У той час світ був просто переповнений численними новими технологічними винаходами, це був золотий вік інженерії. Винахід телеграфу, телефону і автомобіля, поява на полицях магазинів фонографів, електричних лампочок і дверних дзвінків давали потужний стимул тодішнім інженерам, які перебувають, як їм тоді справедливо здавалося, на порозі нових великих відкриттів. Серед тих натхнених інженерів, які мріяли перевернути світ, був і Вілліс Керріер.
У 1901 році Керріер отримав ступінь магістра (доктора) інженерних наук і влаштувався в копанню Buffalo Forge, у щойно створений відділ експериментальної інженерії.

Там Керріер познайомився зі своїм майбутнім другом і партнером по бізнесу - Ірвіном Лайлом. Саме Лайл розповів Керріер про те, що якийсь бруклінський підприємець на прізвище Сакетт, власник друкарні Sackett-Wilhelms Lithographing and Publishing Company, придбав найсучасніше поліграфічне обладнання, а хорошої якості друку на папері домогтися не може. Від підвищеної вологості, що стоїть влітку в друкарні розбухає папір, фарби пливуть, форми теж. "Не проблема!" - Заявив Керріер і засів за креслення. Незабаром він показав Лайлу принципову схему агрегату, що дозволяє контролювати вологість і температуру повітря. Поки Вілліс допрацьовував конструкцію і готував дослідний зразок, Лайл вже продав нове диво технічної думки. Називалося воно так: "Апарат для обробки повітря", а, по суті, це і було вже добре знайомим нам першим у світі кондиціонером. Слідом за бруклінським друкарем до Керріер потягнулися й інші клієнти.

Шалений успіх кондиціонери Carrier мали на бавовняних заводах на півдні США в Белмонті. Агрегати Керріер стабілізували рівень вологості, що покращувало скручування бавовняних ниток. Мало цього, його кондиціонер не менш блискуче впорався не тільки з вологістю, а й зі спекою, що панувала всередині текстильних фабриках в Північній Кароліні, де п'ять тисяч одночасно обертових веретен так підвищували температуру, що створювали реальну небезпеку пожежі.
Так американський інженер-винахідник доктор Вілліс Хевіленд Керріер став першим і єдиним "батьком кондиціонування повітря", який ще в 1902 році, першим у світі створив наукову, обгрунтовану їм, систему кондиціонування повітря, і вперше застосував свій винахід практично - створивши кліматичний контроль в приміщенні: температури, вологості та якості повітря.

Однак історія бренду почалася пізніше, коли компанія Buffalo Forge розпустила інженерний відділ, і Вілліс Керріер з 6 товаришами створив Carrier Engineering Company (1915 р.). У 1922 р. винайдений відцентровий чиллер, випущений під маркою Carrier. З цього часу вирішена проблема кондиціонування великих приміщень. Сам інженер вже був вельми відомий і в США, де на текстильних виробництвах стояли його машини, і в Азії (в 1907 році продана перша установка для шовкової фабрики у м. Йокогама, Японія). Першим великим клієнтом компанії стає кінотеатр Metropolitan Theater в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. У ньому була встановлена ​​система кондиціонування повітря з воздухораздачей, рециркуляцією, охолодженням, зволоженням і автоматичним контролем параметрів.

Після цього досягнення слідують одне за іншим. Системи кондиціонування і вентиляції марки Carrier з'являються (вперше в світі!) в офісних та адміністративних будівлях, магазинах і театрах. Універмаг Хадсона в Детройті, будівлі Конгресу і Сенату США, Білого Дому та Верховного Суду США, Madison Square Garden ... У 20-х роках кондиціонери з'являються скрізь - і це кондиціонери Carrier. Напис "REFRIGERATING PLANT" стає одним з найпотужніших рекламних ходів, що залучають натовпу клієнтів. Сам Уілліс Керріер вважав, що поворотним моментом і головним випробуванням стало замовлення на установку для The Rivoli Theater в Нью-Йорку. Після цього продукція Carrier була широко розрекламована і за 6 років (1925 - 1930) більше 300 американських театрів обладнані системами кондиціонування.

При цьому винахідник не залишав наукових розробок. В установках Керріер спочатку головним був контроль вологості - такими були потреби клієнтів-промисловців. Повітря охолоджувалось до температури, при якій конденсація відповідає необхідної вологості. А потім він нагрівався до потрібної температури і повільно подавався в приміщення через дифузори в стелі. Видалення повітря відбувалося через грати в підлозі або під сидіннями. Більшість американських систем вентиляції було влаштовано рівно навпаки.

У 1923 р. фірмою Carrier випущений турбокомпресорний холодильний агрегат на діхлоретілене. Швидкохідність компресора, застосування прогресивного принципу агретізаціі і використання інтенсивних теплообмінних апаратів кожухотрубного типу дозволили значно зменшити розміри холодильних установок.

Так би й розвивався бізнес за рахунок великих компаній і промислових установок, якби не Велика депресія 1929 року. Скорочення виробництва по всіх Штатам майже вдвічі, безробіття ... Кондиціонери - предмет розкоші - стають не по кишені навіть великим компаніям. Треба було здешевлювати агрегати, робити їх доступними приватникам. Перші спроби створення побутових систем робилися в усі роки існування компанії в рамках проекту Weathermaker, проте були невдалими. Перший позитивний результат - Atmospheric Cabinet (1931 рік), віддалено схожий на нинішні оконники.

Паралельно розробляються транспортні кондиціонери, згодом встановлювані в потягах і аеропланах, літаках і автомобілях, річкових і морських суднах:
1925 р. - перший корабель, обладнаний машинної системою охолодження Carrier;
1930 р. - системи охолодження повітря в вагонах New York Railroad;
1936 р. - перший автомобільний кондиціонер в автобусі, що курсує самим "спекотним" у світі маршрутом Дамаск - Багдад.

На Всесвітньому ярмарку 1939 навколо стенду Carrier Engineering збиралася маса народу. Ще б! На стенді були вивішені фотографії відомих людей, в чиїх будинках і офісах були встановлені кондиціонери Керріер. А поруч з фотографіями красувався напис: "Навіщо Вам задихатися від спеки влітку і мерзнути від холоду взимку? Адже досить натиснути на кнопку, і клімат у вашому будинку буде саме таким, яким Ви його собі побажаєте!" У стенду стояв сам доктор Вілліс Хевіленд Керріер і власноруч демонстрував, як користуватися скромних розмірів пристроєм, що регулює вологість, температуру і якість повітря в приміщенні.
Незважаючи на видатний успіх і прибутковість своїх робіт, Керріер, цілодобово не виходячи з лабораторії, продовжував неухильно вдосконалювати свій головний в житті винахід. Однією з останніх його "знахідок" став автомобільний кондиціонер, що настільки цінується нинішніми автовласниками. Помер Вілліс Керріер в 73 роки, 9 жовтня 1950-го, заповівши все своє майно фірмі, яка й донині носить його ім'я.

Зараз під маркою Carrier випускається приблизно 12% від загальної кількості кондиціонерів в світі, логотип Carrier - на кожному восьмому кондиціонері! Це більше 10 000 різних агрегатів, що розробляються і випускаються на 108 заводах. Кондиціонери Carrier встановлені в Олександрійській бібліотеці (Каїр), галереї Уффіці (Флоренція), Сікстинській капелі (Ватикан), Музеї сучасного мистецтва (Лондон), на автодромі Монци (Італія), в Афінському акрополі, Королівському оперному театрі (Мадрид), Британському музеї і багатьох, багатьох інших будівлях і спорудах по всьому світу.

 

Місія компанії

Місія - в будь-якій точці земної кулі бути для наших клієнтів першим у виборі систем вентиляції, кондиціонування, опалення.

Ми робимо цей світ кращим місцем для життя, роботи і відпочинку

Carrier - новатор та лідер у виробництві кліматичного обладнання. Корпорація Carrier є лідером в області виробництва систем кондиціонування, опалення та вентиляції повітря з 1902 року, коли Уілліс Керріер вперше опублікував свої наукові розробки, які лягли в основу сучасної галузі виробництва кліматичної техніки.

Сьогодні компанія Carrier поставляє свою продукцію в 145 країн світу, поєднуючи величезний досвід, накопичений в області виробництва і установки систем кондиціонування, опалення та вентиляції, з відмінною якістю обслуговування. Carrier пропонує найширший вибір Холодильна машина (чилер) Carrier 30 RH безшумних, компактних, енергоекономічних та безпечних для навколишнього середовища систем кондиціювання та опалення, а також здійснює їх монтаж і технічне обслуговування. З кліматичним обладнанням Carrier Ви зможете відчувати себе комфортно в будь-якому місці - і вдома, і на роботі, і на відпочинку. Carrier має розгалужену дистриб'юторську мережу, найсучаснішу науково-дослідну базу та гнучкі виробничі потужності.

Все вище перераховане в поєднанні з продуманою стратегічною політикою забезпечує фірмі Carrier стабільне лідерство в сфері виробництва кліматичної техніки.

 

Гарантія комфорту і спокою

Усюди на Землі і кожен день, незалежно від кліматичних умов, ми створюємо комфортні умови для життя. Ми розробляємо рішення, які підтримують виняткову якість повітря в приміщеннях - управління вологістю, захист від алергенів і шкідливих Настенная сплит-система Сarrier 42 HNR забруднювачів.

Розробляючи нове обладнання, ми прагнемо створити виняткові продукти та послуги, що відповідають найрізноманітнішим потребам сучасної людини.

Як компанія, спрямована в майбутнє, ми усвідомлюємо відповідальність підтримки балансу між створенням комфортних умов сьогодні і екологічною обстановкою, в якій ми будемо жити завтра. Carrier - лідер по створенню енергоефективних машин, приділяє величезну увагу створенню екологічно чистих продуктів і рішень, які відповідають вимогам наших клієнтів, але й дбайливо ставляться до дорогоцінних природних ресурсів.

Глобалізація

Головний офіс компанії Carrier розміщений в Farmington, Штаті Коннектикут, США. Carrier об'єднує більше 45 000 службовців що працюють в 172 країнах Світу. Компанії вдається поєднувати свій глобальний досвід у створенні систем вентиляції та кондиціонування повітря з особливостями впровадження цих систем в місцевих кліматичних умов, це забезпечує Carrier лідируючі позиції практично в будь-якій точці земної кулі.

Настільки тривалий успіх компанії забезпечен високою якістю обслуговування наших клієнтів у всьому світі.

Принципи

Наша робота

Щоденні досягнення є відображенням наших цінностей і прагнень, демонструючи нашу здатність виконати свої зобов'язання перед клієнтами. Ми прагнемо досягти високого світового рівня, забезпечувати безперервне зростання і закріпитися на лідируючій позиції у світі.

Інновації

Застосовуючи ультрасучасні науково-дослідні методи, ми розробляємо облалання, що забезпечує комфортні кліматичні умови і дбайливо ставлеться до навколишнього середовища.

 

Життєвий шлях нашого засновника, Вільяма Керріера, надихає нас на постійне вдосконалення, крок за кроком підкоряючи нові вершини, ми водимо на ринок технічні продукти, що створюють затишок і комфорт кожен день.

 

Розвиток

Наші співробітники - це найцінніший наш ресурс. У компанії заохочується як професійний, так і особистий розвиток. Атмосфера взаємної поваги і націленість на результат роблять нашу компанію лідером своєї галузі.

Турбота про клієнта

Наше основне завдання - забезпечити наших клієнтів сервісом на найвищому рівні. Ми вибудовуємо структуру компанії таким чином, що б у будь-якому куточку планети наші клієнти отримали вичерпну інформацію та повне сервісне обслуговування.

Етика ділових відносин

Наша компанія чітко слідує загальноприйнятим стандартам і зобов'язанням в практиці міжнародного ділового спілкування. Підтримуючи високий етичний рівень ведення бізнесу, ми з повагою ставимося до традицій і нормам тих країн, в яких ми працюємо.

Якість

Невпинне підвищення якості у всьому - вимога сьогодення. Ми націлені на створення інноваційних продуктів з тривалим терміном використання і високою ефективністю, здатних перевищити очікування наших клієнтів.

Альянс Toshiba і Carrier

Об'єднання новітніх технологій Toshiba з розгалуженою мережею представництв CarrierТошиба Керріер Корпорейшн почала свою діяльність в квітні 1999 році. Після відділення підрозділу кондиціонування від Toshiba Corporation відбулося злиття новоутвореної компанії з американською корпорацією Carrier, що входить до складу Юнайтед Технолоджіз Корпорейшен.

 

Об'єкти CARRIER

Кліматичні системи Carrier забезпечують досконалий мікроклімат в багатьох найвідоміших будівлях світу. Більше 100 років практичного досвіду і постійні інновації принесли компанії Carrier заслужену славу надійного партнера, здатного вирішувати найскладніші завдання.

Олександрійська бібліотека (Каїр, Єгипет), Галерея Уффіці (Флоренція, Італія), Сікстинська капела (Ватикан, Італія), Музей сучасного мистецтва (Лондон, Великобританія), Автодром Монци (Італія), Музей Акрополіс (Афіни, Греція) - лише деякі з проектів, де успішно працює кліматичне обладнання Carrier.