Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Компанія Frico є визнаним європейським лідером у виробництві повітряних завіс, інфрачервоних обігрівачів та теплових вентиляторів.

Відмінними ознаками обладнання Frico є як традиційне скандинавська якість і підвищені вимоги до дизайну, так і пильна увага до питань енергоефективності своєї продукції.

80-ти річний досвід розробки та виробництва обладнання для мінливого Скандинавського клімату постійно узагальнювався і систематизувався, що до справжнього моменту сформувало унікальний за своєю просторості банк даних. Його використання є основою при виробленні інженерних рішень в області обігріву та енергозбереження.

Групи обладнання

Існуючі сьогодні і постійно зростаючі ціни на енергоносії роблять витрати на обігрів значною статтею витрат.

Компанія Frico докладає максимальних зусиль для розробки обладнання та систем управління, які забезпечують енергоефективні рішення для створення комфортного внутрішнього клімату в приміщеннях. Це комплексний підхід, як до оптимального використання теплового обладнання, так і до необгрунтованих втрат енергії. Застосування повітряних завіс на вхідних групах і воротах, встановлення обладнання інфрачервоного обігріву і стельових вентиляторів у приміщеннях з високими стелями є прикладом зменшення тепловтрат та раціонального використання теплового обладнання.

Групи обладнання Frico

Повітряні завіси - невидима двері

Зрозуміло, що економічно виправдана ідея створення ефективної і невидимої перешкоди на шляху теплових втрат з приміщення. Але ще більш вигідною може бути захист кондиціонованих приміщень влітку і морозильних камер з низькою температурою протягом усього року. Повітряні завіси Frico, використовують технологію "Thermozone" з оптимально вивіреними технічними параметрами, є надійним захистом від втрат енергії. Повітряні завіси Frico дозволяють максимально ергономічно і економічно забезпечити надійний поділ середовищ з різною температурою з мінімальним рівнем шуму і мінімальним власним споживанням енергії.

Інфрачервоні обігрівачі - тепло як від сонця

Також як і Сонце, ці прилади випромінюють тепло. Випромінювання без втрат передається через повітряне середовище і поглинається предметами, що знаходяться в зоні дії приладу. Люди, що знаходяться в зоні дії приладу, наприклад, радом з великими заскленими поверхнями, за рахунок безпосереднього поглинання тепла відчувають себе як би при вищій, комфортній температурі. Даний вид передачі теплової енергії дозволяє організувати локальний обігрів приміщень і навіть прогрів відкритих майданчиків. Прилади легкі в монтажі, потребують мінімум обслуговування і забезпечують м'який, комфортний обігрів без переміщення повітря.

Теплові вентилятори - ефективний обігрів при мінімальних витратах

Компанія Frico пишається тим, що тепловентилятори Frico отримали світове визнання. Вони дійсно абсолютно надійні і реально довговічні. Модельний ряд охоплює всі можливі варіанти попиту. У перерахунку на один кіловат потужності це сама не дорога група обігрівального обладнання. Великою перевагою цих приладів є можливість організації системи, що поєднує вентиляцію і обігрів. Тепловентилятори компактні, міцні і мають мінімальний рівень шуму. Компанія Frico пропонує переносні і стаціонарні моделі з блоками електрообігріву або з підведенням гарячої води.

Frico - економія енергії

Завдяки багаторічному досвіду компанії Frico і обширному модельному ряду різних груп обігрівального обладнання, виробник завжди може запропонувати Вам індивідуальне рішення проблем обігріву та енергозбереження для Ваших об'єктів.

Незалежно від того, чи буде це повний, частковий або додатковий обігрів Ви можете бути впевнені, що пропонований варіант від Frico буде поєднувати максимальний рівень комфортності при мінімальному енергоспоживанні. Багатофункціональні системи управління різних рівнів здатні забезпечувати додаткову економію за рахунок індивідуального управління різними групами споживачів. Спільно з головною компанією Systemair компанія Frico може пропонувати комплексні рішення в області вентиляції та обігріву.

Інтелектуальні системи обігріву

У компанії Frico пишаються тим, що можуть запропонувати Вам найкраще з усього різноманіття продукції, виробленої в даній області. При розробці нових моделей фахівці Frico тримають у фокусі поєднання високої функціональності виробів з мінімальним енергоспоживанням, завжди залишаючись вірними основоположним поняттям бізнес-ідеї Frico: Довіра, Компетентність, Дизайн.

Незалежно від того, де буде застосовано обладнання Frico, інтелектуальна система управління гарантує найбільш енергоефективний режим обігріву за будь-яких параметрах навколишнього середовища.

 

 


Frico - досвід і знання

Компанія Frico є визнаним лідером в області виробництва повітряних завіс, інфрачервоних обігрівачів та теплових вентиляторів в Європі. Маючи власне виробництво поряд з центром з проектування та досліджень, ми накопичили величезний досвід і глибокі знання в галузі створення комфортного клімату в приміщеннях. Кваліфікований персонал компанії і фахівці фірм дистриб'юторів обладнання більш ніж в 85 країнах світу завжди до Ваших послуг.

Основні виробничі потужності розташовуються в Швеції та Німеччини. Виробник має постійний контроль якості використовуваних комплектуючих, вироблених компонентів, процесу складання і кінцевого продукту.

Компанія Frico має в свойому розпорядженні одну з найдосконаліших лабораторій в Європі з вимірювання рівня шуму і швидкостей повітряних потоків. Дослідження і вимірювання проводяться регулярно як для розробки та експериментальної перевірки нових зразків, так і для поліпшення характеристик існуючих виробів. Всі вимірювання проводяться у відповідності зі стандартами АМСА та ISO.

Frico - ключові засади

Щоденна діяльність фахівців Frico як при розробці та виробництві обладнання, так і при контактах з клієнтами, будується на трьох основних принципах: Довіра, Компетентність та Дизайн.

Компанія Frico виробляє та пропонує клієнтам обладнання та системи управління вищої категорії якості і сучасного дизайну, які забезпечують енергоефективні рішення для створення комфортного клімату в приміщеннях.

Frico - ключові засади

Frico - сторінки історії

Компанія Frico має давні традиції виробництва високоякісного обладнання в області обігріву та енергозбереження для створення комфортного клімату в приміщеннях.

Компанія Friberg & Co була заснована в 1932 році інженерами-будівельниками Еггерцом і Фрибергом. Всі роки компанія удосконалювалася кількісно і якісно, освоюючи випуск нових видів продукції і зміцнюючи свою присутність в різних країнах, створюючи нові виробництва і дочірні компанії, а також розширюючи дистриб'юторську мережу по всьому світу.

Минуле і сьогодення, якість і раціональний дизайн

Продукція Frico давно зарекомендувала себе функціональністю, високою якістю і тривалим терміном служби. Починаючи з 1956 року, було введено повномасштабне тестування готових виробів з тим, щоб домогтися 100% якості готової продукції. Деякі вироби, зокрема, оребрені трубчасті радіатори, що випускаються з кінця 1930-х років, виявилися настільки успішні, що без суттєвих змін затребувані і донині. Тому в компанії намагаються випускати такі моделі, які непідвладні часу і мають класичний дизайн і, звичайно ж, всі вони володіють відмінними характеристиками і вищим рівнем якості.

Погляд у майбутнє

Якщо раніше вимога енергозбереження розглядалися лише в аспекті зниження витрат, то сьогодні будь-яке обладнання розглядається ще й через призму ступені впливу на навколишнє середовище, зокрема, за допомогою теплових викидів. Багаторічний досвід роботи в умовах мінливого клімату Скандинавії і високих цін на енергоносії історично орієнтував Frico на створення енергоефективного обладнання. І сьогодні, займаючи лідируючі позиції на європейському ринку по групі повітряних завіс і обігрівального обладнання, виробник усвідомлює важливість цього показника з урахуванням специфіки вимог сьогоднішнього і завтрашнього дня. Обладнання Frico затребуване по всьому світу - скрізь, де реалізується усвідомлений підхід до вибору обладнання, купуються не просто вироби, але пакетне рішення проблеми. Поєднання більш ніж 80-ти річного досвіду роботи з унікальними можливостями власного науково-дослідного центру гарантує, що і в майбутньому Frico зможе пропонувати Вам найкраще кліматичне обладнання.