Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Daikin Industries Limited - багатонаціональна корпорація, яка зареєстрована на Японській фондовій біржі, провідний виробник і постачальник обладнання для опалення, вентиляції та кондиціонування приміщень, до складу якого входять системи теплового насоса і технологічного охолодження. Компанія Daikin пропонує інноваційні, високоякісні системи управління мікрокліматом приміщення і завжди відповідає будь-яким вимогам своїх клієнтів, що купують системи для житлових, комерційних і промислових приміщень.

Daikin

Компанія Daikin відома своїм новаторським підходом до розробки виробів і якістю та універсальністю її інтегрованих рішень, які не мають собі рівних. Її ефективні компресори та інверторна технологія, останні пропозиції щодо створення холодоагентів і розробці виробів з функцією сезонної ефективності є доказом енергоефективності та новаторства кліматичних систем Daikin.

Основні напрямки діяльності компанії Daikin: VRV-системи, теплові насоси, системи вентиляції, очищувачі повітря, чилери, фанкойли та системи управління.

VRV-системи Daikin

У цей час більше мільйона систем Daikin VRV працюють в 70 країнах світу. Галузь застосування VRV-систем Daikin велика: це і офісні будівлі, і банки, і готелі. Системи VRV застосовуються як в порівняно невеликих котеджах, так і у величезних багатофункціональних комплексах. Все частіше системи VRV використовуються для кондиціонування елітних багатоповерхових житлових комплексів. Останнім часом теплові навантаження від офісної техніки, сонячної радіації тільки збільшуються, а одночасно з цим зростають і вимоги до комфорту. Боротися з цим можна тільки одним засібом - за допомогою відповідних систем кондиціонування. Тому не дивно, що все частіше і частіше такі системи стають невід'ємною частиною конструкцій будівель і передбачаються ще на етапі розробки проекту.

Сучасна система кондиціонування повинна задовольняти наступним вимогам:

  • низьке енергоспоживання;
  • легкість проектування;
  • простота монтажу;
  • гнучкість використання;
  • висока надійність;
  • доброзичливий інерфейс;
  • надійність управління.

VRV-системи корпорації Daikin відповідають всім перерахованим вище вимогам, з найвищою точністю підтримуючи параметри мікроклімату в приміщеннях.

VRV-системи Daikin

 

Теплові насоси Daikin Altherma

Теплові насоси Daikin AlthermaТеплові насоси Daikin Altherma забезпечують кращі показники сезонної енергоефективності, що забезпечують найбільшу економію експлуатаційних витрат. Теплові насоси від компанії Daikin прекрасно підходять як для новобудов, так і для будинків з низьким споживанням енергії.

Інтерфейс користувача з функцією терморегулятора для підвищення комфорту, швидке введення в експлуатацію, просте обслуговування і оптимізація енергоспоживання, що дозволяє контролювати споживання енергії і витрати - відмітні особливості теплових насосів Daikin Altherma.

 

 

Системи чилер-фенкойл Daikin

Точна підтримка і регулювання параметрів мікроклімату життєво необхідні для досить широкого кола об'єктів: від житлових, громадських та адміністративних будівель до промислових підприємств. Щоб реалізувати цю мету, корпорація Daikin пропонує чилери різної продуктивності в трьох конструктивних виконаннях: з повітряним охолодженням конденсатора, з водяним охолодженням конденсатора і з виносним конденсатором. Застосування спеціальних холодильних станцій дозволяє створити ідеальний мікроклімат в приміщеннях як c малої, так і з дуже великою площею кондиціонування.

Системи чилер-фенкойл Daikin

У чиллерах корпорації Daikin використовуються самі передові технології, які забезпечують не тільки високу енергоефективність, але й дозволяють зробити їх компактними і зручними при монтажі та експлуатації. Основна технологічна перевага полягає в точній підтримці температури холодоносія при змінному тепловому навантаженні. Ось чому установки знаходять застосування в різних галузях, наприклад, у харчовій промисловості, при виробництві вин, на морському транспорті, в сільському господарстві, у фармацевтичній промисловості і в інших різноманітних технологічних процесах. Комбінації чилерів з центральними кондиціонерами і фанкойлами Daikin ідеально підходять для створення систем кондиціонування котеджів, офісів, готелів, ресторанів, а також різних житлових приміщень.

В даний час Daikin пропонує чилери, спеціально оптимізовані для роботи на озонобезпечних холодоагентах R-134a, R-407C, R-410A. Всі компоненти чилера: випарник, конденсатор, компресор, а також застосоване масло - спеціально розроблені для використання з цими холодоагентами. Таке високотехнологічне, надійне і енергоефективне обладнання Daikin повністю задовольняє вимогам EUROVENT.

Центральні кондиціонери Daikin

Модельний ряд центральних кондиціонерів Daikin включає 27 типорозмірів, що дозволяє не переплачуючи точно і оптимально підібрати установку необхідної витрати повітря. Стандартний діапазон моделей центральних кондиціонерів Daikin включає обладнання з продуктивністю від 1100 до 124000 м3/год.

Центральные кондиционеры Daikin

При підборі установки є можливість підібрати не тільки необхідну швидкість повітряного потоку, а й вибрати потрібний перетин (ширина х висота) для розміщення установки в обмеженому просторі. Модульність конструкцій визначає зручність транспортування і збірки. Блоки AHU збираються без застосування зварювання і за бажанням замовника можуть поставлятися в розібраному вигляді.

Спліт-системи Daikin

Побутові кондиціонери Daikin створюють затишок у кожному домі. Прохолода літнього вітерця або затишок додаткового джерела тепла викликають відчуття благополуччя у Вашому будинку протягом усього року. Ненав'язливий і в той же час стильний дизайн передніх панелей, низький рівень шуму і мала рухливість повітря перетворять Вашу кімнату в райський куточок.

Спліт-системи Daikin

Спліт-системи Daikin забезпечують максимальну продуктивність у поєднанні з високими оцінками сезонної енергоефективності. Кондиціонери Daikin мають таймер роботи, в деякі моделі кондиціонерів вбудовано датчик руху для додаткової економії енергії. Таймер щотижневої роботи дозволяє програмувати блок так, щоб він якнайкраще відповідав вашим потребам, а датчик руху визначає присутність людей у ​​приміщенні і включає економічний режим, якщо в приміщенні нікого немає.