Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Grundfos - це світовий лідер з виробництва передового насосного обладнання і законодавець тенденцій в області технологій обробки води.

Компанія Grundfos вносить свій внесок у забезпечення сталого розвитку по всьому світу, розробляючи нові технології, які підвищують якість життя населення і рівень турботи про довкілля.

Grundfos

«Світовий лідер» означає, що компанія є визнаним провідним учасником ринку насосного обладнання серед замовників і конкурентів по всьому світу. Ми проектуємо, виробляємо, продаємо і обслуговуємо високоякісне насосне обладнання, що задає стандарти галузі.

«Передове насосне обладнання» означає надання комплексних закінчених рішень, що відповідають потребам замовників, незалежно від складності, сфери застосування і масштабів.

«Законодавець тенденцій в області технологій обробки води» означає наше прагнення першими в галузі знаходити можливості впровадження нових технологій з переміщення та очищення води і стічних вод.

«Вносимо свій внесок у забезпечення сталого розвитку по всьому світу» означає, що у своїй роботі ми враховуємо принципи турботи про довкілля і постійно розробляємо відповідні рішення.

Ми прагнемо до скорочення несприятливого впливу на екологію за рахунок зниження викидів CO2 нашою компанією.

Ми будемо створювати екологічно чисті технології та рішення, які дозволять скоротити використання води, підвищити ефективність, забезпечити зниження споживання води та електроенергії кінцевими користувачами, а також знайти нові способи повторного використання ресурсів.

«Розробка нових технологій» означає створення нових, раніше невідомих рішень. Наша робота буде охоплювати нові категорії та області діяльності, при цьому ми будемо по-новому використовувати наші технології, орієнтуючись на потреби замовників.

«Підвищення якості життя населення та рівня турботи про довкілля» означає нашу турботу про людей в умовах економіки що постійно розвивається, а також облік людських, соціальних та екологічних факторів в наших рішеннях.

Ми прагнемо до того, щоб всі люди могли забезпечити собі гідне життя і жили в більш комфортних умовах при меншій шкоді для навколишнього середовища і природних ресурсів планети.

Ми завжди прагнемо знайти рішення для незабезпечених жителів планети і людей з особливими потребами.

Коротко про GRUNDFOS

Компанія GRUNDFOS була заснована в 1945 році. На даний момент вона представлена ​​82 дочірніми компаніями в 45 країнах світу. Загальний обсяг виробництва концерну складає більше 16 млн. насосів на рік. Частка світового ринку по циркуляційних насосів складає більше 50%, що робить GRUNDFOS найбільшим виробником насосів даного типу. На території колишнього Радянського Союзу насоси GRUNDFOS відомі з початку 60-х років.

Насоси GRUNDFOS випускаються на виробничих підприємствах компанії, розташованих у Німеччині, Франції, Великобританії, США, Данії, Фінляндії, Угорщини, Італії, Швейцарії, Московії, Бразилії, Китаї та Тайвані.

Grundfos має торгові представництва в усіх частинах світу, а реалізують свою продукцію через розвинену дилерську мережу.

Grundfos Group - приватна компанія, власником якої є фонд Poul Due Jensen Foundation.

Головною метою фонду відповідно з побажанням її засновника є розширення і розвиток бізнесу, в основному, за рахунок реінвестування власних коштів і забезпечення незалежності компанії.

Щоденним завданням насосів Grundfos є ефективна і надійна доставка води: питної води для потреб людини, іригаційної води для зрошення полів, води для промислових потреб, систем опалення та охолодження будівель, стічних вод для їх переробки.

На додаток до насосів та насосним системам, Grundfos також розробляє, виробляє і реалізує електродвигуни та високотехнологічне електронне обладнання, призначене для додання насосів "інтелекту", збільшення їх продуктивності та мінімізації енергоспоживання.

Компанія послідовно веде роботу в галузі дослідження нових матеріалів і процесів, щоб мати можливість пропонувати нові передові насоси та насосні системи Grundfos, що відповідають вимогам ринку до ефективного, надійного та енергозберігаючого обладнання.

Якість лежить в основі всіх виробів Grundfos. Це передбачає підвищену увагу до конструктивної частини, дизайну і вибору матеріалів і виробничих процесів. Великий обсяг власного виробництва забезпечує високу продуктивність, здорову робочу атмосферу і ефективний захист навколишнього середовища.

Для Grundfos найцінніше - це фахівці, їх знання та вірність справі. Тому Grundfos прагне надати працівникам можливості додаткового навчання і створити творчу атмосферу, сприяє успішній розробці нових продуктів, що володіють ще більш унікальними властивостями і високою якістю, які будуть оцінені нашими клієнтами.

Grundfos
Grundfos - тільки факти

Продукція GRUNDFOS

GRUNDFOS є одним зі світових лідерів у виробництві насосного обладнання, виробничі лінії якого випускають понад 16 мільйонів насосів на рік. Циркуляційні насоси (UP), заглибні насоси (SP) і відцентрові насоси (CR) складають три основні групи виробів GRUNDFOS. На додаток до насосів, Grundfos виробляє насосні електродвигуни та безліч компонентів до них, які можна придбати як разом з електродвигунами, так і окремо. Grundfos розвиває і реалізує напрямок з впровадження засобів електронного управління та регулювання насосних систем.

Grundfos

GRUNDFOS по всьому світу

Концерн Grundfos представлений більш, ніж 82 дочірніми компаніями в 45 країнах світу. Частка світового ринку по циркуляційних насосів складає більше 50%, що робить Grundfos найбільшим виробником насосів даного типу.

Заснування компанії

Компанія Grundfos була заснована в 1945 році Полем Ду Йенсеном. Спочатку він назвав свою компанію "Bjerringbro Pressestoberi og Maskinfabrik" (Фабрика прес-лиття та машинної обробки в Бьеррінгбро), і тільки в 1967 році, після низки перейменувань, вона отримала своє нинішнє ім'я, GRUNDFOS (ГРУНДФОС).

Сертифікація якості

У 1989 році Grundfos A/S першим з усіх світових виробників насосів отримав сертифікат якості ISO 9001. У 1991 році такий сертифікат отримав Grundfos GmbH, Німеччина, і в наступні роки були сертифіковані інші компанії Grundfos.

Екологічна сертифікація

Усі підрозділи Grundfos, що виробляють продукцію, сертифіковані відповідно до міжнародного екологічного стандарта ISO 14001, а всі виробничі підрозділи, які знаходяться в Європі, також і до стандарта Євросоюзу EMAS. Крім цього датський виробничий підрозділ має сертифікат ISO 18001.

Науково-дослідна робота

Для того щоб зберігати лідируючі позиції, Grundfos приділяє велику увагу дослідженням і розробкам. У 1985 році Grundfos почав виробництво власної електроніки, а в 1991 році була відкрита компанія «Grundfos Electronics», що включає в себе виробництво гібридних мікросхем.

У травні 1990 року був відкритий Технологічний Центр Grundfos (Grundfos Technology Centre), який покликан забезпечувати підтримку і розширення лідируючих позицій Grundfos в сфері розробки нових матеріалів, розвитку технологічних процесів і вдосконалення виробничого обладнання. У 1993 році управління з розробки, проектування та виробництва (Development, Design and Product Management) переїхало в недавно побудований Центр Інновацій (Innovation Centre).

Історія інновацій

Компанія GRUNDFOS завжди була в перших рядах найбільш прогресивних компаній на ринку технологій. Ми постійно перебуваємо в пошуку нових методів виробництва, одночасно удосконалюючи основні технологічні матеріали.

Враховуючи передові досягнення науки і техніки, ми першими застосували новітнє обладнання та технології виготовлення насосів, які потім стали використовувати інші фірми-виробники насосів. Наша філософія масового виробництва була втілена в 50-ті роки в нашому першому відцентровому насосі моделі CP3, створеному за принципом блочно-модульної конструкції. Після цього стало можливим поставляти споживачам кілька виконань виробів, створених на базі порівняно невеликого числа стандартних вузлів і деталей.

Пізніше удосконалення технології механічної обробки нержавіючої сталі дозволило налагодити масове виробництво насосів, всі деталі яких були виготовлені з цього матеріалу. Ті ж принципи знову були використані при виготовленні деталей нових насосів з титану. Кожен новий крок принципово міняв уявлення про корозійної стійкості насосів, так що тепер навіть морська вода не становить небезпеки для їх вузлів і деталей.

В останні роки всі зусилля були спрямовані на підвищення ККД і скорочення витрат. Одним з найбільш радикальних способів скорочення енергоспоживання з'явилася розробка насоса з приводом, що живиться від сонячних батарей. У 80-ті роки ми першими продемонстрували можливості насосів з автоматичним електронним регулюванням. А зараз ми зайняті впровадженням електродвигунів з постійними магнітами, що володіють енергетичним ККД, це дало нам додаткові переваги, що дозволили зменшити габарити наших насосів. Компанія GRUNDFOS знову домоглася успіхів у галузі подальшого скорочення енергоспоживання, але ми завжди готові рухатися вперед, бо впевнені, що сучасна технологія дозволить домогтися нам у цій сфері більш високих результатів.

Grundfos