Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Основні відомості про компанію Uponor

Uponor — європейський виробник водопровідних, опалювальних систем і очисних споруд. Компанія заснована у Фінляндії. Ключові системи компанії Uponor включають рішення для обігріву та охолодження приміщень, і водопровідних систем. По всьому світу корпорація Uponor включає близько 4500 співробітників.

Компанія має в цілому 10 заводів у п'яти країнах: Фінляндії, Швеції, Німеччини, Іспанії та Сполучених Штатах. Бізнес-фокус Uponor знаходиться на північній півкулі.

Групі належать права на торговельні марки Wirsbo, Velta, Polytherm, Unipipe and Ecoflex і деякі інші. Після ребрендингу 2005 багато з цих марок виступають під брендом Uponor. У компанії Uponor зараз працює працює більше 4000 співробітників.

Uponor були розроблено ряд інноваційних енергозберігаючий технології, які на сьогоднішній день успішно використовуються в будівництві, наприклад, система термоактивних фасадів будівель.

Системи UPONOR встановлені на таких знакових об'єктах як: Термінал В Арепорта Бориспіль, БЦ "Парус" на Лесі Українки, Мандарин на Бесарабці, Житловий будинок з нестандартною архітектурою на Грушевського 9, Донбас Арена.

Ноу-хау та компетенція компанії Uponor

Основним завданням компанії є надання цінностей клієнтам і партнерам. Uponor зосереджується на довгостроковій співпраці, забезпечуючи надійне партнерство, і пропонуючи рішення, які дозволяють клієнтам процвітати в їх бізнесі. В ідеалі мета компанії полягає в кооперації з іншими професіоналами, щоб створити краще навколишнє середовище.

У Uponor існують давні традиції і обширне ноу-хау, наприклад у сфері водопостачання та опалення або в наданні інфраструктурних систем. Нещодавно до цього списку додалися системи внутрішнього клімату. Але це - тільки один аспект ноу-хау компанії. Реальний виграш полягає в сукупності: передбачити потребу клієнта, допомогти отримати рішення, яке є ідеальним саме для їхніх проектів і надати послуги.

Якість продукції Упонор

Успіх компанії залежить від успіху наших професійних партнерів - саме тому поняття якості в Uponor включає багато різних аспектів: підтримка, обслуговування клієнтів, довгострокова надійність, якість продукту - ось деякі з них. Дійсний піонер в галузі систем водопостачання та опалення, а також в галузі опалення та охолодження, бренд Uponor став відомим у всьому світі як назва, якому можете довіряти. Розроблені та встановлені належним чином, системи Uponor служать так само довго, як і об'єкти, в яких вони інстальовані.

Виготовлення якісного товару і систем починається з вибору високоякісної сировини, яка виробляється кваліфікованою робочою силою з використанням передового обладнання і технології, і поставленого клієнту вчасно.

Процеси виробництва в компанії Uponor створені, щоб гарантувати безпеку, тривалість експлуатації, енергозбереження і мінімальний збиток для навколишнього середовища.

З цієї ж причини Упонор також фокусується на навчанні підрядників встановлення продуктів компанії, щоб досягти безпроблемною інсталяції у житлових, комерційних будівлях або муніципальної інфраструктури.

Щороку проводяться більше ніж 20 000 тренінгів для ключових груп, таких як підрядники, монтажники, проектувальники, генпідрядники.

Uponor встановлює найвищі стандарти для виготовлення, встановлення та використання нашої продукції. Мета компанії залишається тією ж, що й завжди: створити краще навколишнє середовище у співпраці з іншими професіоналами.

Тільки екологічні рішення

Енергетична ефективність будівель грає головну роль в обмеженні зміни клімату. Важливо брати до уваги аспекти екології при плануванні будинку. Вони містять у собі поняття ефективності використання енергії, доброзичливості до навколишнього середовища, ефективного використання поновлюваних джерел енергії.

У розвитку нешкідливих для навколишнього середовища продуктів немає нічого нового для Uponor. Компанія прагне відповідати не тільки мінімальним стандартам. Навантаження на навколишнє середовище продуктів компанії мінімальна з моменту економії на енергії, витратах, і підтримується на всіх стадіях використання від постачання і установки до кінця життєвого циклу продукту. У пластикових труб довгий термін служби, після чого вони можуть бути перероблені або знову використані.

Підлогова система обігріву Uponor ідеально поєднується з поновлюваними джерелами енергії. Вона економить енергію завдяки можливості регулювати кімнатну температуру навіть на кілька градусів.

Посилені стандарти для питної води встановлюють більш високі вимоги і для сировини труби. Системи теплої підлоги Uponor відповідають цим нормам, гарантуючи, що вода в трубах залишається чистою.

Uponor прагне постійно враховувати екологічні аспекти в розвитку і виготовленні своїх продуктів. Виробництво не є джерелом великих викидів або інших ризиків для навколишнього середовища. Сировинні відходи подрібнюються, і можуть бути знову використані у виробництві або продані на переробку. При транспортуванні негативні впливи на екологію також мінімізовані завдяки ефективному плануванню поставок.

Uponor є учасником численних організацій та проектів, націлених на збільшення екологічного дружелюбності та ефективності використання енергії, на ряду з різним некомерційними ініціативами, спрямованими на зростання розуміння такого роду проблем.

Uponor - член іспанських, американських і британських Зелених Будівельних Рад і член-засновник фінського Зеленого Будівельного Ради, що допомагає створювати нешкідливий для навколишнього середовища будівельний сектор. Через європейську Асоціацію Пластикових труб і фітингів (TEPPFA) Uponor приєднався до добровільній програмі переробки і бере участь у формуванні визначень екологічних продуктів.

З 1995 Uponor є Засновником Стокгольмського Фонду Води, який прагне заохочувати дослідження щодо водного навколишнього середовища в світі. Фонд щорічно присуджує Стокгольмський Приз Води - міжнародну премію охорони вод, яка може бути вручена індивідуально людині, організації або установі за видатні діяння, пов'язані з водою.

Концепція та стратегія розвитку компанії Uponor

Компанії «Упонор» прагне вдосконалити умови життя людей у всьому світі, здійснюючи виробництво енергозберігаючих та універсальних рішень для водопостачання та внутрішнього клімату приміщень, які водночас піднімають комфорт на новий рівень і сприяють заощадженню природних ресурсів.

Мета компанії «Упонор» полягає в постійному ефективному розширенні, досягненні лідируючого положення брендів і передової позиції у виробництві.

Стратегія компанії «Упонор» охоплює три основні напрями: розширення, підвищення якості брендів і виробничої ефективності. Сталий розвиток якості брендів і виробничої ефективності компанії «Упонор» протягом останніх років зміцнило її положення і створило міцну основу для вигідного розширення.

Компанія «Упонор» планує органічне розширення в межах своїх існуючих ринків в Європі і Північній Америці, охоплення нових географічних регіонів, а також вихід на нові сегменти ринку. Особливу увагу компанія «Упонор» зосереджує на таких напрямках діяльності та географічних районах, в рамках яких вона займає або може зайняти стійке положення на ринку.

Провідні позиції компанії «Упонор» в одному сегменті дають їй хорошу базу для проникнення в сферу будівельного бізнесу. Отже, вона може також застосовувати свої передові рішення і великі знання і досвід в секторах ринку, пов'язаних з комерційним і житловим будівництвом.

Завдяки зручності транспортування, легкості установки і довговічності пластмасових трубопроводів їх використання як при будівництві нових споруд, так і при реконструкції, продовжує збільшуватися. Компанія «Упонор» пропонує широкий асортимент систем внутрішнього клімату (системи радіаторного опалення та охолодження) і водопостачання, відповідних вимогам професіонала будівельної промисловості, інфраструктури та споживача.

Uponor тримає своє слово

Компанію Uponor все більше і більше хвилює стан навколишнього середовища, в якій ми живемо і працюємо. Крім того, змінюються стандарти і спосіб життя, відповідно до цього змінюються і наші вимоги. У пошуках потрібних продуктів і послуг, здатних задовольнити ці вимоги, важливо знати, куди звернутися і кому можна довіряти!

Вступаючи в ділові відносини з корпорацією Uponor, Ви укладаєте союз з професіоналами, які накопичили великий досвід виробництва трубопровідних систем для водопостачання та опалення. Оскільки ми завжди працюємо в тісному контакті зі своїми діловими партнерами і замовниками, ми добре розуміємо їх потреби. Компанія може запропонувати Вам щось більше, ніж просто якісна продукція, щоб Ви змогли добитися ще більшого успіху у своїй діяльності.

У світі, який стає все складніше і складніше, Uponor завжди прагне бути вигадливішим і обачнішим інших, щоб клієнти віддавали перевагу саме компанії Uponor.

Партнери та замовники Uponor гідно оцінюють зручність і надійність пропонованих компанією рішень. Всі системи корпорації Uponor довели свої високі експлуатаційні якості протягом тривалого досвіду їх застосування. Якість, простота обслуговування і екологічна безпека - ключові завдання, які ми ставимо перед собою в процесі створення систем Uponor.

Системні рішення

Щорічно виробляючи більше 100 мільйонів метрів труб і багато мільйонів фітингів, компаній Uponor поставляеn комплексні системи Uponor на ринок більш ніж 60 країн світу, тим самим ще раз доводячи лідерство компанії в цій галузі. Ключ успіху Uponor у швидкому реагуванні на мінливі вимоги ринку, а також в умінні запропонувати широкий асортимент виробів, що відрізняються найвищою якістю, безпекою, простотою обслуговування і різноманітністю. Вибираючи одну з систем підлогового опалення Uponor, Ви отримуєте повністю готове і надійне рішення. Системи Uponor складаються з труб і фітингів виробництва Uponor, які ідеально поєднуються один з одним. Система поставляється в комплекті з усіма необхідними аксесуарами та інструментами, тобто Ви отримуєте повний комплект обладнання та приладдя від одного виробника. Крім поставки трубопровідного обладнання, компанія може запропонувати Вам додаткові послуги, наприклад, проектування системи підлогового опалення для Вашого об'єкту.

Ноу-хау Uponor на службі Вашої безпеки

Полімерні та металопластикові труби Uponor легко гнуться і стійкі до стирання в найскладніших умовах експлуатації. Вони здатні протистояти дії високого тиску і перепадів температури. Трубопровідні системи Uponor забезпечують максимальну безпеку, високу надійність і скорочення експлуатаційних витрат до мінімуму, а тому незамінні при монтажі підлогового водяного опалення.

Uponor - шлях до успіху

Кожному клієнту Uponor надає всебічну комерційну та технічну підтримку, надає необхідну документацію та друковані матеріали.

Навчальні програми Uponor Academy спеціально розроблені для монтажних, проектних і торговельних організацій.

Для монтажних організацій надаються додаткові послуги, наприклад, оренда інструменту, за певних умов оренда може бути безкоштовною.

Фахівці Uponor дають консультації з проектування і надають допомогу при складанні специфікацій, виборі матеріалів та визначенні обсягів робіт.

Програмне забезпечення корпорації Uponor HSE 4.6 дозволяє проектувати, складати кошториси та схеми розміщення обладнання.

Широка дистриб'юторська мережа Uponor дозволяє здійснювати поставку обладнання та приладдя в повній комплектації.

Історія компанії Uponor

Історія компанії «Упонор» почалася 13 серпня 1918, коли Аукусті Аско-Авоніус заснував теслярську майстерню в м. Лахті, розташованому в ста кілометрах на північ від м. Гельсінкі, Фінляндія. Аукусті походив з бідної сім'ї, але він був далекоглядним підприємцем-новатором, скромна плотницкая майстерня якого незабаром перетворилася на найбільшого постачальника меблів в Скандинавських країнах і найбільшу роздрібну мережу з продажу меблів в Європі. З 1930-х років його компанія «Аско» була однією з найбільш широко відомих фінських торгових марок.

До початку Другої світової війни в 1938 році компанія розширюється і запускає виробництво ліжок на металевих пружинах в приміщенні фабричного складу. У той час ліжка на металевих пружинах користувалися великою популярністю у фінів, і Аско-Авоніус зрозумів, яке вікно можливостей розкривається в цьому напрямку. Це скромне починання призвело до появи «Упонор», сестринської компанії підприємства «Аско», який став постачальником для різних галузей металообробної промисловості і швидко перетворився на найбільшого у Фінляндії виробника побутових приладів.

У 1950е роки компанія «Аско» звертає свою пильну увагу на зарубіжні, зокрема, на східнонімецькі ринки, на яких фінський дизайн, включаючи рішення для меблів, викликав позитивний інтерес. Фінський дизайн отримував захоплені відгуки впродовж 1950-х років, і на Виставці дизайнерських рішень в Мілані кожен четвертий Гран-прі було присуджено Фінляндії за меблі компанії «Аско». Природно, компанія «Аско» прагнула витягти якнайбільше із зацікавленості європейців у фінських дизайнерських рішеннях, наприклад, експортуючи меблі, спроектовану Тапио Вірккала і Ееро Аарне.

У 1965 році компанія «Упонор» відкриває завод з виробництва пластмасових труб у м. Настола, неподалік від м. Лахті, і починає випуск перших пластмасових труб. Надалі компанія «Упонор» впевнено розвивається у сфері виробництва пластмасових виробів, збільшуючи при цьому частку пластмасових труб в обороті компанії. У 1982 році компанія «Аско» заснувала дочірнє підприємство, спеціально призначене для виробництва пластмасових труб. До 1990 року це підприємство зайняло позицію провідного виробника пластмасових труб у Скандинавських країнах і стало здійснювати перші кроки по виходу на європейський ринок. Протягом наступних двох десятиліть компанія перетворюється на провідного міжнародного постачальника пластмасових труб, а на порозі нового тисячоліття стає найбільшим у світі виробником пластмасових труб. Спочатку основна продукція фірми являла собою пристосування для інфраструктурних систем, але після придбання компаній «Вірсбо», «Хевінг» і «Унікор» вектор діяльності змістився у бік розробки рішень для житлового будівництва.

У 1990е роки компанія «Аско» вирішила ліквідувати кілька об'єктів своєї різноманітної діяльності, і до 1999 року залишилися тільки підприємства з виробництва настильного матеріалу і побутової техніки, широка мережа об'єктів нерухомості і, звичайно, компанія «Упонор». Потім було ухвалено остаточне рішення зосередити всі зусилля на розвитку компанії «Упонор» і закрити всі інші виробничі об'єкти. Зрештою, 31 грудня 1999 підприємство «Аско» злилося з компанією «Упонор», і об'єднання отримало назву «Корпорація «Упонор». У 2000-і роки компанія сконцентрувала увагу на основній сфері спеціалізації, а саме на розробці рішень для житлового будівництва. Подальша мета полягала в інтеграції досить децентралізованою корпорації в одну об'єднану ефективну і прибуткову компанію. З 2006 року діяльність по всьому світу стала здійснюватися під маркою «Упонор».

Етапи історії

1620 - Заснування компанії «Вірсбо Брукс АБ» Йоханом де ла Гарди

1900 - Компанія «Вірсбо» починає виробництво металевих труб для шведського ринку

1918 - Тесляр Ауку сти Аско-Авоніус відкриває теслярську майстерню в м. Лахті, Фінляндія (зародження материнського підприємства компанії «Упонор»)

1938 - Арві Таммівуорі, син Аско-Авоніуса, засновує компанію «Упо Ое» і починає виробництво чавунних труб і побутових приладів

1947 - Компанія «Аско» відкриває своє перше дочірнє підприємство в Сполучених Штатах Америки

1964 - Запуск першої фабрики з виробництва пластмасових виробів у Фінляндії

1968 - Компанія «Вірсбо» купує ліцензію на виробництво PEX (cross - linked polyethylene - зшитий (сітчастий) поліетилен) за методом Енгеля

1970 - Компанія «Вірсбо» здійснює промислове впровадження процесу зшивання і починає випуск труб PEX - A

1972 - Початок виробництва труб PEX компанії «Вірсбо» у Швеції

1982 - Фінські компанії «Аско Ое» і «Несте Ое» засновують фірму «Ое Упонор Аб» для виробництва труб з ПВХ (полівінілхлорид) і набувають підприємство «Лубонюль» у м. Фрістаде, Швеція, яке пізніше отримало назву «Упонор АБ»

1986 - Компанія «Упонор» набуває відділ з виробництва труб фірми «Ое Фінлейсон Аб». Асортимент продукції розширився за рахунок випуску поліетиленових труб

1988 - Компанія «Упонор» відкриває новий напрям діяльності - виробництво пластмасових труб для гарячого водопостачання - шляхом придбання акцій німецької компанії «Хевінг ГмбХ» і шведської фірми «Вірсбо Брукс АБ»

1990 - Запуск виробництва систем компанії «Вірсбо» у м. Апл Веллі, штат Міннесота, Сполучені Штати Америки

1991 - Придбання підприємств з виробництва труб для газопостачання «Олділ» в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії, Сполучених Штатах Америки та Аргентині

1997 - Придбання 40% акцій німецької компанії «Унікор АГ»

1998 - Придбання компанії з виготовлення кабельних трубопроводів «Радіус Пластікс Лімітед», Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії

1999 - Збільшення пайової участі компанії «Упонор» в підприємстві «Унікор АГ» до 100%

2000 - Злиття підприємств «Аско оей» і «Ое Упонор Аб», з 1 січня компанія стала називатися «Корпорація «Упонор»

2006 - Введення у використання єдиного бренду «Упонор»