Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15Daikin укладає угоду з NEC для розробки кондиціонерів із штучним інтелектом

(05.10.2016)

Компанія Daikin підписав контракт з японською телекомунікаційною транснаціональною корпорацією NEC з метою розробки систем кондиціювання повітря із штучним інтелектом.

Спільні дослідження мають оптимізувати та регулювати внутрішнє середовище для покращення персонального комфорту та підвищення продуктивності і ефективності. У відповідності до власної моніторингової інформації щодо використання приміщень, дослідження має на меті розробку кондиціонерів повітря, здатних аналізувати та прогнозувати температуру і вологість у приміщенні.

Daikin NEC

Технології штучного інтелекту корпорації NEC обіцяють забезпечити компанії Daikin виробництво систем кондиціювання повітря, спроможних до ідентифікації працівників та їх фізичного і ментального стану за допомогою розпізнавання обличчя та голосу.

Технології штучного інтелекту зробили величезний крок вперед в останні роки. Японський виробник NEC, із своєю технологією NEC the Wise, є одним з ринкових лідерів з величезним досвідом у сегменті розпізнавання мовлення, іміджевої та відео ідентифікації, мовного та семантичного розуміння, комп’ютерного навчання, прогнозованих і реальних показників, а також оптимального планування та управління.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Daikin.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15