Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

EmersonEmerson, корпорация

Emerson (NYSE: EMR) - диверсифікована глобальна виробнича і технологічна компанія. Emerson пропонує широкий спектр продукції та послуг у сфері управління процесами, кліматичних технологій, організації та захисту електроживлення, промислової автоматизації та інше. Корпорація Emerson є визнаним світовим лідером у галузі інженерних рішень і систем управління.

В Америці, Європі, Азії та Африці корпорація Emerson не потребує представлення:

Emerson - це корпорація глобального масштабу:

 • представництва корпорації існують в 150 країнах світу;
 • 250 виробничих підприємств в Америці, Європі та Азії дають роботу більш ніж 140 000 співробітників;
 • №2 в списку FORTUNE найбільш шанованих компаній в світі;
 • №94 в списку FORTUNE 500 найбільших корпорацій США;
 • входить до списку FORTUNE's Global 500 найбільших корпорацій світу;
 • володіє більш ніж 650 патентами на винаходи.

Крім постійно зростаючих інвестицій в розробку власних рішень, Emerson активно здобуває самі передові технологічні компанії, серед яких такі всесвітньо відомі компанії як:

 • Liebert Corporation – виробник прецизійних кондиціонерів, джерел безперебійного живлення і систем моніторингу;
 • ASCO Valve – світовий лідер у виробництві соленоїдних перемикачів;
 • Ericsson Energy Systems (перейменований в Emerson Energy Systems) - виробник електрообладнання для телекомунікаційних компаній;
 • Knurr AG – виробник шафових рішень та обладнання для диспетчерських і Call-центрів.

Emerson Network PowerEmerson Network Power

Emerson Network Power – це світовий лідер у виробництві широкого спектру інженерного обладнання, який контролює до 30% ринків систем прецизійного кондиціонування, джерел безперебійного живлення та систем постійного струму.

Продукція Emerson Network Power – это:

 • всесвітньо відома надійність - назва Emerson стало синонімом надійності обладнання у всьому світі;
 • найширший діапазон умов роботи обладнання - там, де продукція конкурентів відмовляє, пристрої Emerson демонструють стабільну роботу;
 • найвища енергоефективність - порівняно з аналогічними пристроями найближчих конкурентів, енергоспоживання обладнання Emerson виявляється на 10%, 30%, навіть на 70% нижче;
 • зручність експлуатації і обслуговування - на відміну від інших виробників обладнання, Emerson завжди приділяє особливу увагу зручності експлуатації і ремонтопридатності пристроїв.

Knurr AGKnurr AG

Компанія Knurr AG – один з визнаних світових лідерів у сфері розробки, виробництва і постачання платформ висувних і закритих стійок для застосування в приміщеннях і на відкритих просторах. Сюди включаються всі відповідні активні та пасивні компоненти 19-тидюймових конструкцій, а також усі додаткові технології.

Підрозділ Knurr Technical Furniture займається розробкою, виробництвом і постачанням систем автоматизації робочих місць для консолей управління, центрів управління та електронних лабораторій; а також апаратів для перевезення обладнання для медичних потреб та автомобільної промисловості.

Компанія Knurr має сертифікати EN ISO 9001 і EN ISO 14001. Контроль якості забезпечує відповідність найвищим стандартам у всіх сферах послуг, які надає компанія.

Liebert-HIROSSLiebert-HIROSS

Liebert-HIROSS – цьому імені довіряють безпеку своїх критичних бізнес-процесів найбільші компанії світу.

Liebert – безумовний технологічний світовий лідер як у виробництві систем безперебійного живлення і прецизійного кондиціонування для найбільших Дата-Центрів, так і в розробці інноваційних рішень для малого та середнього бізнесу. Продукція компанії допомагає не тільки підвищити продуктивність обробки інформації, а й ефективність використання інформаційних систем.

Системи електроживлення та охолодження від Liebert-HIROSS допомагають споживачам досягти найвищих показників повернення інвестицій і забезпечують абсолютну надійність роботи інформаційних і телекомунікаційних комплексів. Рішення Liebert-HIROSS допомагають компаніям вирішувати завдання безперебійної роботи технологічних систем, дозволяють створювати надійну інфраструктуру для критично важливих бізнес-процесів, при цьому скорочуючи витрати часу та інвестицій у створення і розширення ІТ-інфраструктури у міру зростання бізнесу.

Як підрозділ компанії Emerson Network Power, Liebert пропонує гнучкі, високоефективні і наднадійні рішення для захисту і підтримки критичних бізнес-процесів.

Emerson Energy SystemsEmerson Energy Systems

Energy Systems (структурний підрозділ Emerson Network Power) є світовим лідером у виробництві обладнання електроживлення постійного струму і енергетичних рішень на базі цього обладнанні.

Пропоновані системи розраховані на напруги стандартів +24 В, - 48В. Кожна з систем - це комплексне рішення, широкий набір уніфікованих блоків максимально відповідають вимогам замовника. Продукція має сертифікати CE, UL, ССЕ. Модульний принцип побудови, низька вартість монтажу і пуско-налагоджувальних робіт, функціональна автономність окремих блоків, застосування оптимальних інженерних рішень, висока ступінь надійності в різних умовах експлуатації - все це істотно розширює можливості застосування систем на вітчизняному ринку.

Пропоновані рішення широко застосовуються вітчизняними телекомунікаційними компаніями, провідними операторами мобільного зв'язку, іншими компаніями для організауіі систем передачі даних, відомчого зв'язку та інших телекомунікаційних комплексів.

AvocentAvocent

Avocent (структурний підрозділ Emerson Network Power) є світовим лідером у виробництві простих і безпечних модульних рішень для легкого і зручного управління складною ІТ-інфраструктурою.

За більш ніж 20 років успішної розробки інновацій для управління Дата-центрами, компанія Avocent зібрала кращі програмні, апаратні та пов'язані з ними технології, які дозволяють вирішити абсолютно будь-які завдання, що постають перед підприємствами будь-яких галузей. Рішення Avocent допомагають споживачам контролювати, планувати, консолідувати і забезпечувати безпеку роботи навіть найскладнішої гетерогенної ІТ-інфраструктури.

Перевірені часом і схвалені фахівцями рішення Avocent підвищують ефективність роботи підприємств, забезпечують високий рівень надійності підтримки бізнес-процесів і забезпечують більш швидке повернення інвестицій в ІТ-інфраструктуру. Вони дозволяють інформаційним технологіям не просто грати роль платформи для бізнес-процесів, але стати для споживачів справжньою конкурентною перевагою.

ASCOASCO

ASCO виробляє надійні рішення для переведення критичного навантаження у разі виникнення позаштатної ситуації на запасні джерела енергії.

ASCO пропонує широкий діапазон моделей автоматів введення резерву (АВР), що дозволяють підібрати найбільш оптимальне рішення для будь-якої конфігурації системи.