Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Grundfos представляє новий насос PF для домівки та саду

(03.02.2017)

Компанія Grundfos виводить на ринок вихрові насоси PF для водопостачання приватних будинків, що здатні створювати великий напір при малій подачі, тому використовуються для підвищення тиску, перекачування води у дахові резервуари і зрошення саду.

насос Grundfos PF

«Зазвичай для водопостачання котеджів і проведення садових робіт застосовуються відцентрові насоси. Якщо потрібно створити високий тиск – можна також вибрати вихрове обладнання», – пояснюють у компанії Grundfos. «Наприклад, при однаковому діаметрі робочого колеса і однаковій швидкості обертання електродвигуна моделі PF забезпечать більший натиск, ніж відцентрові, тим самим вихрові насоси є більш компактними. Проте обов'язково варто врахувати, що вони працюють тільки з чистими рідинами, що не містять твердих частинок або волокон».

Нові насоси Grundfos PF спроектовані для тривалої і безперервної служби, їх можна експлуатувати у режимі 24/7. Обладнання має вбудовані термозахист і захист від перевантаження, а також конденсатор. У комплект кожного насоса входить кабель 1,5 м з вилкою SCHUKO. Насоси відрізняються підвищеною надійністю завдяки застосуванню високоякісних матеріалів: корпус виконаний з чавуну, стійкого до корозії, а робоче колесо – з латуні, за рахунок чого моделі підходять також для перекачування питної води.

Номінальна потужність нових насосів від 0,47 до 0,86 кВт, продуктивність – до 2,4 м3/год, а максимальний напір – до 53 м. Обладнання перекачує воду температурою від 0°С до +35°С і працює у системах з тиском 6 і 10 бар.

> > > Завантажити технічні характеристики насосів Grundfos NS, PF

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера компанії Grundfos.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10