Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Початок виробництва кондиціонерів Goodman у новому Технологічному Парку Daikin

(25.11.2016)

Takeshi Ebisu, Президент і генеральний директор Goodman, урочисто закріпив логотип Goodman на першій системі кондиціонування повітря, яка зійшла з конвеєра нового виробничого центру компанії вартістю $417 млн.

Daikin Goodman

Виробнича ефективність

«Новий бізнес-кампус забезпечить велику кількість переваг для наших замовників», - зазначив Takeshi Ebisu. «Рівень нашої виробничої ефективності буде відображен у неперевершеній якості наших високоефективних, енергозберігаючих кондиціонерних і опалювальних рішень. Як провідний світовий кліматичний виробник, ми дуже сподіваємося на переваги, які отримають наші існуючі і потенційні замовники».

Рік потому

Для Takeshi Ebisu і сотень працівників компанії Goodman, які оточили складальні лінії, прийшов час святкувати епохальне досягнення у розвитку підприємства з того моменту, коли відомий японський кондиціонерний виробник анонсував у січні 2015 року будівництво сучасного виробництва у районі Північно-Західного Х'юстона.

Величезний комплекс обіцяє забезпечити роботою більш ніж 5,000 співробітників, що є частиною глобальних зобов'язань світового кліматичного гіганта Daikin з підтримки місцевого проектування, інжинірингу і виробництва. Goodman, як член Групи компаній Daikin, переводить зараз усі свої операції на території Сполучених Штатів до нового Техаського Технологічного Парку.

Довгострокові зобов'язання

«Ми розглядаємо новий комплекс Goodman в якості вагомого і переконливого зобов'язання перед нашими замовниками і споживачами у Північній Америці», - зазначив Ebisu.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Daikin.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10