Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Panasonic посилює свої позиції на ринку B2B комерційного кондиціонування повітря

(19.10.2016)

Panasonic Refrigeration&HVACКомпанія Panasonic продемонструвала широкий спектр своїх рішень з кондиціонування повітря для задоволення комерційного і промислового сектора на виставці Refrigeration&HVAC, що пройшла в Індонезії. Основними визначними експонатами були абсорбційні чилери, центральні системи кондиціонування великого розміру, що працюють на природному газі, а також на відпрацьованому теплі, наприклад, на парі, гарячій воді та димових газах. Абсорбційні чилери компанії Panasonic відрізняються дуже низьким енергоспоживанням і екологічною чистотою, забезпечуючи комфортне охолодження при одночасному зниженні викидів вуглекислого газу.

Компанія Panasonic також представила тепловий газовий насос з приводом від двигуна внутрішнього згоряння (GHP) зі змінною витратою холодоагенту (VRF), який пропонує надійні рішення з кондиціонування повітря для будівель з обмеженим електропостачанням, особливо у пікові періоди. Рішення Electric VRF, відомі як FSV EX і Mini FSV також були виставлені як системи проривного характеру, що забезпечують один з найвищих коефіцієнтів енергоефективності (EER).

Panasonic також організував перегляд своїх нових мульти-спліт систем і систем PACi великої продуктивності, що придатні для житлових і легких комерційних об'єктів, які японський виробник почне постачати на кліматичний ринок.

А у якості інструментів післяпродажної підтримки Panasonic представив Error Code   новий мобільний додаток і веб-сайт Pro Club, який дозволяє монтажникам мати швидкий і безпосередній доступ для пошуку і усунення несправностей і завантаження посібників і технічних даних у режимі онлайн.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Panasonic.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10