Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Panasonic і Schneider Electric оголосили про партнерство у сегменті теплохолодотехніки та управління будівлями

(22.09.2016)

Корпорації Panasonic, Schneider Electric оголосила про партнерство з метою створення комплексних рішення для управління інтегрованою теплохолодотехнікою та іншим обладнанням, що входять до складу інфраструктури комерційних будівель. Кінцевою метою проекту є спрощення управління інфраструктурою сучасних комерційних будівель, а також підвищення енергоефективності теплохолодотехніки, що розміщується всередині них.

Panasonic і Schneider Electric

Обидві компанії вже розробили нове бездротове інтерфейсне рішення, яке спрощує обмін даними між системою управління будівлею Schneider Electric і контролерами теплохолодотехніки Panasonic. В основі продукту лежить стандарт бездротового зв'язку ZigBee. Ця технологія дозволяє інженерам за допомогою єдиного інтерфейсу у будь-який час і у будь-якому місці здійснювати моніторинг і управління різними елементами інфраструктури будівель, включаючи теплохолодотехніку, освітлювальне обладнання, а також системи безпеки і розподілу електричної енергії.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Panasonic.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10