Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Інверторна спліт-система Toshiba серії BKVG (Mirai)

(01.08.2016)

Кондиціонери Toshiba серії Mirai – це новітня розробка компанії Toshiba, яка працює на новому озонобезпечному, нетоксичному і самому високоефективному фреоні R32. Сучасний дизайн кондиціонера впишеться в будь-яке приміщення. Відмінною особливістю серії BKVG є те, що це перший інверторний кондиціонер в Україні, який має потужність всього 5000 BTU (1,5 кВт) в наймолодшій моделі, а модельна низка складається з найбільш популярних на ринку потужностей від 5000 (1,5 кВт) до 16000 BTU (4,8 кВт). Кондиціонери володіють високою ефективністю класу А+ (EER=3.85; COP =4.26). Компресори вироблені в Японії на заводі Toshiba, серія збирається в Таїланді на заводі Toshiba.

Toshiba BKVG

Серія BKVG розроблена для країн Європи з їхніми високими вимогами до якості і безпеки. Вентилятор внутрішнього блоку захищений решіткою, пластик не деформується і не змінює колір, кондиціонер здатний працювати взимку при температурах до -15 °С, як на обігрів, так і на охолодження, чого раніше не було в кодиціонерах Toshiba. До інших важливих удосконалень відносяться: збільшений на 13% вентилятор внутрішнього блоку, збільшена лопать жалюзі внутрішнього блоку, а також нове спеціальне покриття теплообмінника, що перешкоджає накопиченню пилу і бруду у внутрішньому блоці. Для монтажу системи підходить те ж обладнання, що і використовується при монтажі кондиціонерів на фреоні R410. Тепер ця європейська модель постачається в Україну.

Основні особливості спліт-системи Toshiba Mirai:

  • Широкий асортиментна низка від 1,5 кВт до 4,4 кВт. Компресор TOSHIBA зроблений в Японії.
  • Діаметр вентилятора внутрішнього блоку збільшено на 13%. Полегшення його знімання. Тепер вентилятор знімається за лічені хвилини для сервісного обслуговування.
  • Велика лопать жалюзі внутрішнього блоку.
  • Теплообмінник внутрішнього блоку має спеціальне покриття, яке не збирає пил, що зменшує частоту профілактичного обслуговування, а також виникнення неприємних запахів з внутрішнього блоку.
  • Клас енергоефективності А+ (EER=3.85; COP =4.26).
  • Низький рівень шуму: 22 дБ(А) (тихіше, ніж у бібліотеці).
  • Кондиціонер має можливість підключення живлення, як до зовнішнього, так і до внутрішнього блоку.
  • Новий дизайн внутрішнього блоку із закругленими краями і прихованим круговим LED підсвічуванням в нижньому правому куті панелі.
  • Новий високоефективний фреон R32.
  • Країна збирання: Тайланд.

> > > Завантажити технічні дані кондиціонерів Toshiba BKVG

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Toshiba.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10