Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Нові контролери систем зволоження Draabe

(12.11.2015)

Draabe PerPurВ рамках модернізації системи зволоження високого тиску Draabe розроблені три нових контролера для управління функціональними блоками.

В 2015 році компанія Draabe здійснила модернізацію системи зволоження високого тиску: максимальна продуктивність систем зросла до 300 кілограм вологи на годину, з'явилися функціональні блоки нової конструкції, нові атомайзери, а також блоки управління – контролери.

Нові функціональні елементи системи Draabe представлені блоками підготовки води PerPur (з зворотноосмотичної системою демінералізації), блоком високого тиску HighPur (додатково оснащеного бактерицидної ультрафіолетовою лампою) і блоком високого очищення SynPur (він також забезпечує підтримку електричної провідності води на необхідному рівні).

Секція електронного управління в новій системі винесена за межі функціональних блоків; тепер управління здійснюється контролерами. Вони виконані в трьох версіях – для кожного з трьох перерахованих функціональних блоків. За допомогою сенсорної панелі з дисплеєм здійснюється контроль всіх необхідних параметрів роботи (робочого тиску, електричної провідності води або рівня демінералізації). Історія роботи зберігається в пам'яті пристрою.

Контролери мають ергономічний дизайн, що добре поєднується з дизайном функціональних блоків.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10