Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Нові інверторні кондиціонери Gree - Praktik Pro і Change Pro

(27.05.2015)

Компанія Gree розпочала постачання нових інверторних кондиціонерів Praktik Pro і Change Pro, які на думку експертів займуть лідируючі позиції у середньому ціновому сегменті.

Нові кондиціонери Gree виконані у класичному, лаконічному дизайні, що дозволить їм органічно вписатися в будь-який інтер'єр.

кондиціонери Gree Praktik Pro і Change Pro

Завдяки інверторній системі управління компресором, новому контролеру та оновленому програмному забезпеченню, новинки відрізняються низьким рівнем шуму, високою точністю підтримки заданої температури в приміщенні і низьким енергоспоживанням. Нові інверторні кондиціонери оснащені кольоровим дисплеєм і ергономічний пультом управління.

Функція «захист від обдування холодним повітрям» і фільтр «холодна плазма» подбають про ваше здоров'я. Інтелектуальна функція «I feel» в кондиціонері Praktik Pro дозволить створити особисту зону комфорту.

Завдяки таким функціям, як «чергове опалення» і «пуск при низьких температурах» (робота до -15°C зовнішнього повітря) - кондиціонери Gree стануть вірними помічниками холодною зимою.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10