Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Спеціальна серія VRF-систем MHI KXZW з водяним охолодженням конденсатору

(06.04.2015)

Японська компанія Mitsubishi Heavy Industries представляє нову спеціальну серію мультизональних систем KXZW з водяним охолодженням. Літера W в номенклатурі серії позначає water (вода).

Нова VRF-система MHI з водяним охолодженням конденсатору розроблена для обслуговування висотних будівель зі скляними фасадами, де неможлива установка габаритних зовнішніх блоків систем з повітряним охолодженням. Компактні зовнішні блоки KXZW легко розміщуються на кожному поверсі і не вимагають для цього окремої технічної кімнати. Крім того, малогабаритне обладнання більш зручно і економічно при транспортуванні і монтажі.

Mitsubishi Heavy Industries KXZW

Серія представлена моделями продуктивністю 22,4-100 кВт. Номінальна продуктивність 100 кВт досягається шляхом об'єднання в єдиний модуль трьох зовнішніх блоків.

Новинка має високий коефіцієнт енергоефективності (EER до 5.3, COP до 6.2), що дозволяє істотно економити на експлуатаційних витратах. Термін окупності мультизональних систем MHI з водяним охолодженням конденсатору майже в 2 рази менше порівняно з традиційними VRF-системами і чилерами.

Довжина трубопроводу при проектуванні і монтажі не відіграє суттєвої ролі, оскільки зовнішні блоки можуть бути встановлені практично на кожному поверсі.

Для моніторингу, управління роботою, контролю та проведення пусконалагоджувальних робіт в VRF-системам з водяним охолодженням конденсатору використовується та ж система центрального управління, що і в інших мультизональних системах MHI - SuperLink II. З її допомогою обладнання можна інтегрувати в автоматизовану систему управління всією будівлею (BMS).

Нова функція VTCC дозволяє централізовано керувати і контролювати продуктивність системи, що, в свою чергу, веде до підвищення рівня комфорту користувача та зниження витрат на електроенергію.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10