Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Нові комерційні спліт-системи Fujitsu General

(16.02.2015)

Корпорація Fujitsu General Ltd. анонсувала ряд новинок у сегменті комерційних спліт-систем, які будуть представлені у 2015 році.

Нові інверторні спліт-системи касетного типу холодопродуктивністю від 2,5 до 14 кВт отримали нову декоративну панель, яка має об'ємне кругове повітророзподілення. Кожні жалюзі декоративної панелі можуть регулюватись індивідуально з сенсорного проводового пульту, який йде у стандартній комплектації.

Fujitsu General

Пульт управління має російськомовне меню, що дозволить не заплутатися в різноманітті нових можливостей. Додатково можливе оснащення панелі енергозберігаючим датчиком руху.

Розширено модельний ряд інверторних канальних спліт-систем. Анонсовано появу нових моделей з можливістю автоматичного регулювання напору вентилятора, що істотно спрощує проектування та пусконалагодження таких систем. Діапазон регулювання напору – від 0 до 200 Па.

Fujitsu General

Увесь модельний ряд комерційних кондиціонерів Fujitsu General має клас енергоефективності А++, що гарантує мінімальне енергоспоживання на протязі всього сезону.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Fujitsu General.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10