Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Модернізація системи зволоження високого тиску адіабатичного типу Draabe

(26.01.2015)

Дочірний підрозділ Draabe компанії Condair модернізував системи зволоження високого тиску адіабатичного типу: з'явилися системи більшою продуктивність і нові внутрішні блоки – атомайзери, поліпшена робота функціональних блоків.

Модернізація системи зволоження високого тиску Draabe полягає, насамперед, у розширенні ряду типорозмірів. Зараз продуктивність системи становить 60, 120, 200 і 300 кілограм вологи на годину. Нагадаємо, що раніше продуктивність системи була обмежена 200 кілограмами вологи на годину. Продуктивність кожної системи може змінюватися завдяки частотному управлінню роботою насоса.

Система зволоження високого тиску Draabe

Функціональні елементи системи Draabe представлені блоками підготовки води PerPur (з зворотноосмотичною системою демінералізації води), блоком високого тиску HighPur (додатково оснащеного антибактерицидною ультрафіолетовою лампою) і блоком високої міри очищення SynPur (який також забезпечує підтримку електропровідності води на необхідному рівні).

Усі блоки виконані в уніфікованому стилі. Верхня частина корпусу тепер знімається з несучої рами, забезпечуючи зручний доступ для монтажу та сервісного обслуговування. Ручки втоплені в корпус, приховані отвори в них призначені для ефективної вентиляції внутрішніх компонентів блоку. Крім того, змінилася конструкція несучих кронштейнів для блоків.

Електронна секція управління тепер винесена за межі блоків. Компанія розробила три контролера для кожного виду блоку. Контроль усіх необхідних параметрів роботи (робочого тиску, електричної провідності води, рівня демінералізації) здійснюється за допомогою сенсорної панелі з дисплеєм. Історія роботи зберігається в пам'яті пристрою. Контролер має ергономічний дизайн, який гармонує з дизайном блоків.

На додаток до існуючої лінійці атомайзерів випущений новий NanoFog Evolution Sens. Його продуктивність – 1,5 кг вологи на годину.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Condair.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10