Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Toshiba Air Conditioning номінована на отримання трьох нагород у Великій Британії

(09.01.2015)

Toshiba Air ConditioningToshiba Air Conditioning, підрозділ компанії Toshiba Carrier UK Ltd, була номінована на три головні нагороди в британському рейтингу ACR Awards 2015.

Компанія стала фіналістом у категорії «Постачальник навчальних матеріалів» щорічного рейтингу компаній, що займаються створенням загальнонаціональної мережі навчальних центрів з систем кондиціонування повітря. Крім того, членами журі були високо оцінені розробки компанії по захисту від витоку холодоагентів і удосконалення систем управління (номінація «Найбільш престижний продукт»).

Компанія Toshiba Air Conditioning також була номінована на отримання нагороди за «Кращу маркетингову кампанію». Так високо члени журі оцінили потужну рекламу Toshiba Air Conditioning, яка протягом останніх двох років помітно виділялася на тлі ініціатив інших виробників.

Останні номінації продовжили недавній успіх компанії Toshiba, яка була оголошена фіналістом CIBSE’s Building Performance Awards 2015.

За словами Девіда Данна (David Dunn), генерального менеджера компанії, таке визнання стало приємним сюрпризом для працівників Toshiba, які вкладають багато сил у професійну підготовку і захист навколишнього середовища.

Керівництво компанії Toshiba, яка є одним з найбільших постачальників систем кондиціонування, бачить свою відповідальність у розвитку кращих ініціатив ділової практики. Всього за рік у Великобританії була створена найбільша мережа навчальних центрів для навчання роботі з професійним обладнанням для вентиляції і кондиціонування повітря.

Девід Данн зазначив, що розроблена компанією Toshiba система захисту від витоку холодоагенту є унікальним продуктом, що забезпечує кінцевим користувачам і будівельним організаціям повну впевненість в якості обладнання.

Оголошення переможців і вручення нагород відбудеться 29 січня 2015 року на гала-вечері в ратуші Бірмінгема.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10