Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10NIBE набуває останні 90% акцій виробника теплових насосів ENERTECH Global LLC

(11.11.2014)

NIBENIBE Industrier AB використовував свій опціон на придбання решти 90% акцій північноамериканської компанії з виробництва теплових насосів Enertech Global LLC. NIBE придбав перші 10% акцій у компанії в листопаді 2011 року, тим самим зробивши черговий крок щодо збільшення своєї частки у північноамериканському ринку теплових насосів.

«Для подальшого розширення діяльності NIBE у Північній Америці придбання решти частки в Enertech є логічним кроком після того, як в цьому році ми придбали північноамериканську компанію з поновлюваних джерел енергії WaterFurnace Inc.», - каже Гертерик Ліндквіст, генеральний директор NIBE Industrier AB.

«Enertech як і раніше буде працювати як окрема компанія з поточним управлінням, з їх власними розробками, виробництвом і мережею продажів».

Enertech Global LLC, яка здійснює свою діяльність у місті Грінвілл, штат Іллінойс, і в місті Мітчелл, Південна Дакота, була заснована в 1996 році і в даний час обсяг її продажу складає близько 33 млн доларів США, операційна маржа становить близько 10%. Портфель продуктів ENERTECH складається в основному з геотермальних теплових насосів.

«Співпраця ENERTECH з NIBE почалася більше трьох років тому, і об'єднання наших сил виявилися корисними як для клієнтів так і для наших співробітників», - каже Стів Сміт, президент Global ENERTECH.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10