Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Компактна сонячна система Vaillant auroCOMPACT

(29.07.2014)

Майбутнє наближається. Наступні кілька років ми побачимо кардинальні зміни в традиційній технології опалення.

Але вже зараз зусилля Vaillant спрямовані на подальше скорочення використання копального палива, а також розробку нових джерел енергії. Застосування сонячної енергії набирає популярність.

Компактна сонячна система Vaillant auroCOMPACT поєднує в собі надійну, перевірену часом технологію конденсаційного газового котла, сонячну некиплячу станцію і водонагрівач непрямого нагріву. Ця технологія дозволить отримувати до 60% гарячої води за рахунок сонячної енергії.

Vaillant auroCOMPACT

При цьому комфорт гарячого водопостачання буде на найвищому рівні. Технологія Aqua-Power-Plus, автоматично збільшить потужність котла на 21% при роботі на водонагрівач. Самозливна сонячна станція "drain back" виключає кипіння теплоносія за відсутності відбору тепла. Підключення сонячних колекторів Vaillant передбачено безпосередньо на корпусі котла.

Перехід до сонячної енергії буде комфортним за допомогою одного універсального системного вирішення, що поєднує багатофункціональність з компактністю. А сонячні колектори стануть естетичним доповненням даху та фасадів, і, крім того послужать наочним символом нової ери.

Вихід цього унікального за своїми характеристиками продукту на український ринок запланований в серпні 2014 року.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10