Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Архівна сторінка

Виробник випускає центральні кондиціонери і припливно-витяжні установки, які можуть встановлюватися як в стандартних, так і в індивідуальних, особливо складних, рішеннях. Одне з головних правил компанії, що вирізняє її серед інших виробників кліматичного обладнання - ретельність вибору пропонованого замовнику обладнання, виходячи з конкретних умов його експлуатації і необхідних геометричних розмірів агрегатів. Залежно від цього компанія готова запропонувати сотні різних варіантів комплектації обладнання. Невеликі розміри і низький рівень шуму мініцентральних кондиціонерів серії BO і припливно-витяжних установок канального типу серій SKW, SKN, SPS дозволяють проводити встановлення обладнання в обмежених умовах діючих виробництв, в т.ч. і в підшивних і підвісних стелях. Найбільшим попитом такі установки користуються в ресторанах, барах, торговельних залах, офісних залах і ремонтних майстерень. Центральні дахові кондиціонери BD, секційні BS і повітряно-опалювальні агрегати SWO можуть застосовуватися для кондиціонування великих виробничих і складських приміщень.

Список країн, в які постачається обладнання компанії: Польща, Україна, Білорусь, Чехія, Естонія, Голландія, Ісландія, Литва, Німеччина, Московія та Румунія.

 

 

Політика якості

Дотримуючись політики якості, компанія намагається задовольнити очікування покупців побачити в кліматичному обладнанні якісні вироби, здатні підтримувати оптимальні умови мікроклімату приміщень з максимальною економією вкладень та енергоресурсів. Для забезпечення цього компанія прагне:

  • забезпечити конкурентоспроможність продукції, що виготовляється;
  • вводити в свої вироби новітні технології;
  • збільшувати надійність вироблених агрегатів;
  • забезпечувати своєчасне постачання матеріалів;
  • використовувати при створенні кліматичного обладнання екологічно чисті матеріали і технології;
  • працювати згідно з законами права, а також до законів і вимог щодо захисту навколишнього середовища.

Головна мета підприємства - забезпечити довіру з боку покупців до марки, пропонувати кліматичне обладнання найвищого класу за прийнятними цінами, які гарантували б прибуток і почуття задоволення клієнтів.

Якісна збірка комплектуючих, а також порівняно низька ціна дозволяють успішно конкурувати на українському ринку з аналогічним кліматичним устаткуванням провідних світових виробників.