Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10VRV-системи Daikin виробництва США

(20.01.2017)

Перша мультизональна система VRV виробництва Daikin у США зійшла з конвеєра нового виробничого підприємства компанії площею 370,000 м2 у Х'юстоні, Техас.

Daikin VRV США

Ця без перебільшення визначна подія, яка була урочисто відсвяткована усіма співробітниками нового Техаського Технологічного Парку компанії Daikin, відбулася на початку поточного місяця.

Нові виробничі потужності вартістю $417 млн. об'єднують чотири окремих завода з виготовлення кондиціонерних систем Daikin і Goodman в один сучасний технологічний комплекс, що забезпечує роботою близько 5000 американців. Підприємство буде виробляти традиційні для американського ринку канальні кондиціонери, а також кліматичні спліт- і VRF-системи.

Ідентичний підхід зараз застосовується для будівництва нового в'єтнамської заводу Daikin і вже був використаний на другому індійському виробничому підприємстві компанії, що будується зараз у штаті Rajasthan. У минулому році Daikin прийняв рішення будувати всі свої майбутні виробничі потужності на прикладі американського заводу в Х'юстоні.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Daikin.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10