Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Vaillant eloSTOR VEH basis

(16.08.2016)

Компанія Vaillant представила новинку - електричний накопичувальний водонагрівач eloSTOR VEH basis об'ємом 50, 80 і 100 л. Новинка позиціонується у середньому ціновому сегменті і призначена для приготування гарячої води у квартирі, заміському будинку і на дачі.

Vaillant eloSTOR VEH basis

Нагрівальний елемент потужністю 1,8 кВт сприяє швидкому нагріванню води. Всередині подвійної оболонки eloSTOR VEH basis знаходиться моноблочна поліуретанова ізоляція, яка ефективно зберігає тепло. Зовнішня оболонка повністю захищена від корозії нанесенням спеціальної порошкової фарби. Внутрішній бак водонагрівача виготовлений з листової сталі і покритий шаром емалі однакової товщини за допомогою високоточного автоматичного обладнання.

Накопичувальний водонагрівач Vaillant eloSTOR VEH basis має кілька ступенів захисту. Якщо тиск води в системі сильно підвищується, запобіжний клапан, що установлений на вході холодної води, знижує його, тим самим забезпечується повна безпека бака водонагрівача. На випадок сильного підвищення температури є спеціальна система, що забезпечує захист від перегріву. Для комфортної експлуатації вода у водонагрівачі захищена від замерзання завдяки вбудованому термостату. У якості додаткового захисту від корозії в eloSTOR VEH basis використовується магнієвий анод збільшеного розміру, що не вимагає частої заміни.

Електричні накопичувальні водонагрівачі Vaillant eloSTOR VEH basis мають можливості налаштування температури води в діапазоні від 10°C до 75°C за допомогою зручного регулятора, розташованого в нижній частині водонагрівача. Крім того, в eloSTOR VEH basis вбудований інформативний світлодіодний індикатор, що повідомляє про процес нагрівання води. А для швидкого підключення до електромережі водонагрівач обладнаний мережевою вилкою з заземленням.

> > > Завантажити посібник користувача водонагрівача Vaillant eloSTOR VEH basis

> > > Завантажити інструкцію з монтажу та технічного обслуговування водонагрівача Vaillant eloSTOR VEH basis

За додатковою інформацією звертайтеся в офіси компанії «Планета Клімату», офіційного дилера Vaillant.

 

Правила використання матеріалів сайту

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10