Планета Клімату - Кондиціонери, вентиляція, теплові насоси, системи вентиляції
Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії «Планета Клімату»

Компанія «Планета Клімату» поставляє на ринок України кондиціонери побутового та промислового застосування, системи вентиляції, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи кондиціонування, холодильні машини (chillers), вентиляторні доводчики (fan coils), а також вентиляційне обладнання вироблене світовими лідерами в галузі кліматики.

Ми постійно ведемо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «Планета Клімату» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «Aermec», «FlowCon», «Big Foot», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

У січні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «FlowCon International APC« (Данія), яка є світовим лідером в галузі розробки та виробництва обладнання для динамічного балансування гідравлічних контурів. Продукція компанії знаходить своє застосування в системах опалення, охолодження та водопостачання. Застосування балансувальних клапанів FlowCon дозволяє істотно знизити капітальні та експлуатаційні витрати.

У червні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «Big Foot Systems» (Велика Британія), - самим високопрофесійним і досвідченим виробником у світі в галузі опорних систем для встановлення на плоских дахах будівель різного обладнання та інженерних комунікацій непроникаючим способом. Застосування опор виробництва Big Foot Systems дозволяє істотно знизити час на монтаж обладнання без порушення цілісності покрівлі, що значно спрощує установку і виключає ризик виникнення протікання покрівлі.

Зараз компанія має офіси і філіали в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове. Ведуться роботи з відкриття офісів в інших містах України.

проектування

Проектний відділ, який складається з фахівців високого рівня, виконує проектні роботи для об'єктів будь-якої складності. Наш досвід дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності, знаходячи при цьому оригінальні технічні рішення, які здатні не тільки максимально ефективно оптимізувати інвестиції на впровадження, але істотно знизити витрати на експлуатацію кліматичного обладнання.

Проектний відділ компанії "Планета Клімату" зараз складається із співробітників, які працюють в містах: Київ та Запоріжжя.

Монтаж

Ми багато уваги приділяємо якості і постійно підвищуємо внутрішні стандарти виробництва робіт. Кваліфікація інженерних кадрів нашого виробничого відділу дозволяє виконувати завдання будь-якого рівня складності.

Сервісні центри

Компанія «Планета Клімату» є Офіційним Авторизованим Гарантійним Сервісним Центром по кліматичному обладнанню, яке вироблене компаніями «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «FlowCon», «Aermec», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

Не обмежуючи себе рамками вузького кола виробників кондиціонерів і систем вентиляції , наші сервісні служби також займаються технічним обслуговуванням і ремонтом техніки інших виробників кліматичної техніки. Матеріальна база компанії , до складу якої входить сучасне і високотехнологічне вимірювальне обладнання , дозволяє діагностувати будь-які поломки і збої в роботі кондиціонерів , систем вентиляції , теплових насосів , а також виробляти весь спектр пуско -налагоджувальних робіт будь-якої складності при введенні в експлуатацію систем кондиціонування і вентиляції.

Сервісні центри з ремонту кліматичної техніки зараз відкриті в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове.

Історія розвитку

Історія розвитку компанії «Планета Клімату» почалася в січні 1994 року з ремонту і технічного обслуговування віконних кондиціонерів, випущених на Бакинському заводі, а також сервісного обслуговування промислових холодильних установок і кондиціонерів, виробництва Миколаївського та Мелітопольського заводів.

З перших днів свого заснування і до теперішнього часу компанія спеціалізується виключно в галузі кліматичної техніки. І це усвідомлений вибір. Ми вважаємо, що вузька спеціалізація - це запорука професіоналізму та можливість надання клієнтам послуг найвищої якості. Сьогодні «Планета Клімату» — компанія, яка динамічно розвивається по всій території України, і яка пропонує послуги з проектування та монтажу, оптову та роздрібну продаж, а також гарантійне та сервісне обслуговування всього спектра кліматичного обладнання.

За час існування компанії «Планета Клімату» нашими клієнтами стали великі ділові і торгові центри, державні та комерційні банки та організації, муніципальні служби, готелі та пансіонати, телекомунікаційні компанії, ресторани і кафе, медичні та наукові установи. Компания «Планета Клімату» оснастила системами вентиляції та кондиціонування більше 2400 об'єктів фіксованого та мобільного зв'язку в містах Київ, Донецьк, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Дніпропетровськ та ін.

 

 

 

   
перейти до перегляду товару > >  

 

У чому наші конкурентні переваги?

 • Один з наших девізів “Ми обрали для Вас найкраще”. Це не порожні слова. Ми ретельно тестуємо зразки продукції, яку пропонуємо клієнтам нашої компанії. У своїх проектах ми використовуємо продукцію тільки відомих виробників кондиціонерів та вентиляції, що мають багаторічний досвід роботи і відповідають всім вимогам світових стандартів якості.
 • Ми можемо запропонувати Вам обладнання практично будь-якого виробника кліматичного обладнання, однак порекомендуємо лише кращих із них. Ми високо цінуємо свою репутацію і постійно ведемо роботу з розширення кола своїх клієнтів.
 • Сервісні і монтажні фахівці, що здійснюють для Вас монтажні роботи і регламентне обслуговування кондиціонерів та систем вентиляції, регулярно проходять перепідготовку та атестацію в навчальних центрах виробників кліматичного обладнання.
 • Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати.
 • Ми стежимо за останніми досягненнями в галузі кліматики, тому регулярно розширюємо свій асортимент продукції, розширюємо спектр наших послуг і впроваджуємо нові оригінальні рішення при проектуванні кліматичних систем.
 • Починаючи роботу з клієнтом, ми завжди націлені на довгострокове співробітництво. Тому контролюємо якість виконання робіт на всіх етапах проектування, монтажу і пусконалагоджувальних процесів.
 • Ми регулярно проводимо начальні семінари і тренінги, щоб розширити знання наших клієнтів і партнерів. На ці заходи ми запрошуємо провідних інженерних фахівців від компаній-виробників кліматичної техніки. У наших семінарах нерідко беруть участь і менеджери регіональних і центральних офісів. Вони діляться з нашими партнерами і клієнтами своїм баченням шляхів розвитку галузі і розповідають присутнім про новинки техніки у сфері кліматики.
 • Ми завжди намагаємося виконувати свою роботу у найкоротші терміни, заощаджуючи час замовника і свій власний. Адже “час - це гроші”.

Компанія «Планета Клімату» готова надати повний комплекс робіт і послуг для рішення задач по оснащенню кліматичною технікою об'єктів найрізноманітнішого призначення:

 • проектування об'єктів будь-якої складності;
 • підготовка комерційних пропозицій, експертних висновків, а також ПКД по системам кондиціонування і вентиляції;
 • комплектування системами вентиляції та кондиціонування об'єктів за вже наявними проектами;
 • пусконалагоджувальні та монтажні роботи;
 • сервісне і гарантійне обслуговування;
 • діагностика наявних систем кондиціонування і вентиляції;
 • ремонт будь-якої складності кліматичного обладнання.

Співпраця

Запрошуємо до співпраці кліматичні і будівельні компанії, проектні інститути, корпоративних замовників, системних інтеграторів, архітекторів, дизайнерів. Ми запропонуємо Вам відмінні ціни, оптимальні терміни постачання обладнання і виконання монтажних робіт, високу якість наших послуг. Будемо раді бачити Вас у колі наших партнерів по бізнесу.

Компанія «Планета Клімату» — це завжди виважені професійні рішення!


 

 

З найкращими побажаннями,

Гарбулінський М.М.
Директор ТОВ «Планета Клімату»

 

...............................................................................................................................

Останні новини:

(02.11.2016)
 
   

Нове покоління чилерів EWAD-TZ B від компанії Daikin тепер доступне в одно- і двоконтурних варіантах систем з потужністю охолодження від 170 кВт до 700 кВт.

(31.10.2016)
 
   

Компанії Systemair і європейський офіс Mitsubishi Electric Europe B. V. уклали угоду з розроблення спільних комплексних рішень в області кондиціонування і вентиляції, які вже принесли свої плоди.

(28.10.2016)
 
   

Гібридна VRF-система Mitsubishi Electric PURY-P YLM-A1, що заслужила широке визнання у галузі, отримала найпрестижнішу європейську нагороду в області комерційного кондиціонування повітря HVR Awards 2016.

(27.10.2016)
 
   

Особливістю системи VRV IV серії i виробництва Daikin є два окремих модулі, компресор та теплообмінник, що - завдяки своїм компактним розмірам - ідеально підходять до встановлення всередині приміщень.

(26.10.2016)
 
   

Інноваційна британська компанія Business Edge розробила безмастильний компресор нової конструкції, яка, як відзначають інженери, дозволяє усунути багато недоліків традиційної технології.

(25.10.2016)
 
   

Компанія Alfa Laval оголосила про виділення трьох підрозділів по виробництву теплообмінників в окремий бізнес у рамках масштабної реструктуризації, яка також передбачає звільнення близько 700 співробітників.

(24.10.2016)
 
   

Крім датчика «тепло-холодно», який є оригінальною технологією Panasonic, кондиціонери Eolia серій WX і X мають два окремих повітряні потоки, які можуть відрізнятися за силою потоку і температурою.

(21.10.2016)
 
   

Модельний ряд промислових холодильних компонентів Danfoss розширений за рахунок нової версії запобіжних клапанів SFA 15-50.

(20.10.2016)
 
   

Компанія Frico оголосила про зняття з виробництва повітряних завіс серій AGS5000 і AGS6000. У продаж надійшла нова серія повітряних завіс Frico AGS5500.

>>> Архів новин

...............................................................................................................................

Останні статті:

(13.10.2016)
 
   

Компанія Grundfos створила нову серію насосних установок SCALA2 з вбудованим перетворювачем частоти. Нове насосне обладнання регулює швидкість обертання робочих коліс і тим самим підтримує тиск у системі постійним. Насосні установки Grundfos SCALA2 призначені для водопостачання і підвищення тиску у водопровідній мережі в приватних котеджах, на дачах і в літніх будинках, а також на фермах, в городах і у великих садах. Джерелом водопостачання при цьому може служити центральний водопровід, свердловина, колодязь або резервуар глибиною до 8 м. Обладнання цілком готове до роботи, потрібно тільки приєднати його до труб і підключити до мережі електроживлення.

(23.09.2016)
 
   

Сучасні технології зволоження повітря зробили ще один крок вперед з випуском нового, третього покоління зволожувачів Carel heaterSteam. Низка парових зволожувачів з термоелектричними нагрівачами (тенами) була вдосконалена в усіх аспектах: від механічних компонентів до нової системи управління, що розроблена на базі платформи контролерів c.pCO, які дозволяють легко інтегрувати зволожувачі до BMS-системи управління будівлею. Нова низка доступна у двох версіях: process і titanium. Carel heaterSteam process призначені для застосування там, де потрібне поєднання безперервної роботи та експлуатаційної гнучкості. Carel heaterSteam titanium, що оснащені першими у світі тенами з титану, є флагманом у низці.

(03.09.2016)
 
   

Товсті, добре ізольовані стіни і двері необхідні для того, щоб зберегти холод. Але для переміщення вантажів всередину холодильника і з нього, необхідно постійно відкривати і закривати двері. Кожен раз, коли двері відкриваються, холодне повітря витісняється назовні теплим і вологим повітрям з вулиці. Розміщуючи повітряну завісу в площині отвору, ви не тільки виключите інфільтрацію теплого повітря з вулиці, але і отримаєте цілий ряд інших переваг.

(18.08.2016)
 
   

Для вентиляційних систем вибухонебезпечних виробництв у електротехнічній, гірничорудній, низкі хімічних галузей компанія Systemair випускає вентилятори, припливні, витяжні, припливно-витяжні вентиляційні агрегати та центральні кондиціонери вибухозахищеного виконання. Обладнання у вибухозахищеному виконанні передбачає конструктивні заходи щодо усунення або утруднення можливого займання навколишньої вибухонебезпечної суміші. Вентилятори Systemair вибухозахищеного виконання комплектуються вибухозахищеними електродвигунами і передбачають засоби захисту від іскроутворення.

>>> Показати всі статті

...............................................................................................................................

 Останні новинки каталогу:

Дахові кондиціонери Systemair Rooftair

Руфтоп Systemair SysAer

Зворотний клапан Systemair VKK

Повітряні завіси Frico AGS5500 для великих отворів

Зворотний клапан Systemair RSK

Руфтоп Systemair HAN

 

Правила використання матеріалів сайту > > >

...............................................................................................................................

Рекомендовані сторінки для ознайомлення:

Оптимізація гідравлічного розподілу в системах кондиціонування є більш економічно ефективним рішенням для зниження енергоспоживання; ефект буде негайний і істотний.

Рейтинг складений на основі досвіду роботи сервісних центрів компанії «Планета Клімату». Рейтинг зачіпає тільки побутовий сегмент ринку кондиціонерів.

У компанію "Планета Клімату" дуже часто приходять питання про безпеку та потребу встановлення кондиціонера в дитячу кімнату. За нас відповідає знамінітий педіатр Комаровський.


Останні інструкції, каталоги, буклети та програми:

(02.11.2016)

 

Технічні характеристики чилера Daikin EWAD-TZ B (англійська мова)

(31.10.2016)

 

Каталог спільних рішень Systemair і Mitsubishi Electric (українська мова)

(31.10.2016)

 

Каталог спільних рішень Systemair і Mitsubishi Electric (російська мова)

(27.10.2016)

 

Буклет «Daikin VRV IV-i з тепловим насосом для встановлення всередині будівлі» (українська мова)

(27.10.2016)

 

Буклет «Daikin VRV IV-i з тепловим насосом для встановлення всередині будівлі» (російська мова)

(27.10.2016)

 

Буклет «Daikin VRV IV-i з тепловим насосом для встановлення всередині будівлі» (англійська мова)

(27.10.2016)

 

Керівництво з монтажу і експлуатації Daikin VRV IV-i (російська мова)

(27.10.2016)

 

Керівництво з монтажу і експлуатації Daikin VRV IV-i (англійська мова)

(20.10.2016)

 

Технічні дані повітряних завіс Frico AGS5500 (українська мова)

(20.10.2016)

 

Технічні дані повітряних завіс Frico AGS5500 (російська мова)

(20.10.2016)

 

Технічні дані повітряних завіс Frico AGS5500 (англійська мова)

(20.10.2016)

 

Інструкція з монтажу і експлуатації повітряних завіс Frico AGS5500 (українська мова)

(20.10.2016)

 

Інструкція з монтажу і експлуатації повітряних завіс Frico AGS5500 (російська мова)

(20.10.2016)

 

Інструкція з монтажу і експлуатації повітряних завіс Frico AGS5500 (англійська мова)

(19.10.2016)

 

Технічні характеристики руфтопів Systemair HAN (українська мова)

(19.10.2016)

 

Технічні характеристики руфтопів Systemair HAN (російська мова)

(19.10.2016)

 

Технічні характеристики руфтопів Systemair HAN (англійська мова)

(19.10.2016)

 

Технічний буклет «Дахові кондиціонери Systemair HAN» (англійська мова)

(19.10.2016)

 

Інструкція з монтажу та технічного обслуговування дахового кондиціонера Systemair HAN (англійська мова)

(18.10.2016)

 

Презентація «Вгадує бажання: універсальний регулятор Vaillant multiMATIC VRC 700/4» (українська мова)