Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії «Планета Клімату»

Компанія «Планета Клімату» поставляє на ринок України кондиціонери побутового та промислового застосування, системи вентиляції, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи кондиціонування, холодильні машини (chillers), вентиляторні доводчики (fan coils), а також вентиляційне обладнання вироблене світовими лідерами в галузі кліматики.

Ми постійно ведемо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «Планета Клімату» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «Aermec», «FlowCon», «Big Foot», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

У січні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «FlowCon International APC« (Данія), яка є світовим лідером в галузі розробки та виробництва обладнання для динамічного балансування гідравлічних контурів. Продукція компанії знаходить своє застосування в системах опалення, охолодження та водопостачання. Застосування балансувальних клапанів FlowCon дозволяє істотно знизити капітальні та експлуатаційні витрати.

У червні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «Big Foot Systems» (Велика Британія), - самим високопрофесійним і досвідченим виробником у світі в галузі опорних систем для встановлення на плоских дахах будівель різного обладнання та інженерних комунікацій непроникаючим способом. Застосування опор виробництва Big Foot Systems дозволяє істотно знизити час на монтаж обладнання без порушення цілісності покрівлі, що значно спрощує установку і виключає ризик виникнення протікання покрівлі.

Зараз компанія має офіси і філіали в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове. Ведуться роботи з відкриття офісів в інших містах України.

проектування

Проектний відділ, який складається з фахівців високого рівня, виконує проектні роботи для об'єктів будь-якої складності. Наш досвід дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності, знаходячи при цьому оригінальні технічні рішення, які здатні не тільки максимально ефективно оптимізувати інвестиції на впровадження, але істотно знизити витрати на експлуатацію кліматичного обладнання.

Проектний відділ компанії "Планета Клімату" зараз складається із співробітників, які працюють в містах: Київ та Запоріжжя.

Монтаж

Ми багато уваги приділяємо якості і постійно підвищуємо внутрішні стандарти виробництва робіт. Кваліфікація інженерних кадрів нашого виробничого відділу дозволяє виконувати завдання будь-якого рівня складності.

Сервісні центри

Компанія «Планета Клімату» є Офіційним Авторизованим Гарантійним Сервісним Центром по кліматичному обладнанню, яке вироблене компаніями «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «FlowCon», «Aermec», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

Не обмежуючи себе рамками вузького кола виробників кондиціонерів і систем вентиляції , наші сервісні служби також займаються технічним обслуговуванням і ремонтом техніки інших виробників кліматичної техніки. Матеріальна база компанії , до складу якої входить сучасне і високотехнологічне вимірювальне обладнання , дозволяє діагностувати будь-які поломки і збої в роботі кондиціонерів , систем вентиляції , теплових насосів , а також виробляти весь спектр пуско -налагоджувальних робіт будь-якої складності при введенні в експлуатацію систем кондиціонування і вентиляції.

Сервісні центри з ремонту кліматичної техніки зараз відкриті в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове.

Історія розвитку

Історія розвитку компанії «Планета Клімату» почалася в січні 1994 року з ремонту і технічного обслуговування віконних кондиціонерів, випущених на Бакинському заводі, а також сервісного обслуговування промислових холодильних установок і кондиціонерів, виробництва Миколаївського та Мелітопольського заводів.

З перших днів свого заснування і до теперішнього часу компанія спеціалізується виключно в галузі кліматичної техніки. І це усвідомлений вибір. Ми вважаємо, що вузька спеціалізація - це запорука професіоналізму та можливість надання клієнтам послуг найвищої якості. Сьогодні «Планета Клімату» — компанія, яка динамічно розвивається по всій території України, і яка пропонує послуги з проектування та монтажу, оптову та роздрібну продаж, а також гарантійне та сервісне обслуговування всього спектра кліматичного обладнання.

За час існування компанії «Планета Клімату» нашими клієнтами стали великі ділові і торгові центри, державні та комерційні банки та організації, муніципальні служби, готелі та пансіонати, телекомунікаційні компанії, ресторани і кафе, медичні та наукові установи. Компания «Планета Клімату» оснастила системами вентиляції та кондиціонування більше 2400 об'єктів фіксованого та мобільного зв'язку в містах Київ, Донецьк, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Дніпропетровськ та ін.


ВАЖЛИВО !!!

Рекомендації щодо очищення та вентиляції повітря для закладів охорони здоров'я в умовах пандемії COVID-19 (EME-GEN - 20006.00) Посилання >>>
Загальногалузеві рекомендації в області кондиціонування та вентиляції в умовах пандемії COVID-19 Посилання >>>

Мобільна система знезараження повітря Keyter AirSanit mobile

У чому наші конкурентні переваги?

 • Один з наших девізів “Ми обрали для Вас найкраще”. Це не порожні слова. Ми ретельно тестуємо зразки продукції, яку пропонуємо клієнтам нашої компанії. У своїх проектах ми використовуємо продукцію тільки відомих виробників кондиціонерів та вентиляції, що мають багаторічний досвід роботи і відповідають всім вимогам світових стандартів якості.
 • Ми можемо запропонувати Вам обладнання практично будь-якого виробника кліматичного обладнання, однак порекомендуємо лише кращих із них. Ми високо цінуємо свою репутацію і постійно ведемо роботу з розширення кола своїх клієнтів.
 • Сервісні і монтажні фахівці, що здійснюють для Вас монтажні роботи і регламентне обслуговування кондиціонерів та систем вентиляції, регулярно проходять перепідготовку та атестацію в навчальних центрах виробників кліматичного обладнання.
 • Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати.
 • Ми стежимо за останніми досягненнями в галузі кліматики, тому регулярно розширюємо свій асортимент продукції, розширюємо спектр наших послуг і впроваджуємо нові оригінальні рішення при проектуванні кліматичних систем.
 • Починаючи роботу з клієнтом, ми завжди націлені на довгострокове співробітництво. Тому контролюємо якість виконання робіт на всіх етапах проектування, монтажу і пусконалагоджувальних процесів.
 • Ми регулярно проводимо начальні семінари і тренінги, щоб розширити знання наших клієнтів і партнерів. На ці заходи ми запрошуємо провідних інженерних фахівців від компаній-виробників кліматичної техніки. У наших семінарах нерідко беруть участь і менеджери регіональних і центральних офісів. Вони діляться з нашими партнерами і клієнтами своїм баченням шляхів розвитку галузі і розповідають присутнім про новинки техніки у сфері кліматики.
 • Ми завжди намагаємося виконувати свою роботу у найкоротші терміни, заощаджуючи час замовника і свій власний. Адже “час - це гроші”.

Компанія «Планета Клімату» готова надати повний комплекс робіт і послуг для рішення задач по оснащенню кліматичною технікою об'єктів найрізноманітнішого призначення:

 • проектування об'єктів будь-якої складності;
 • підготовка комерційних пропозицій, експертних висновків, а також ПКД по системам кондиціонування і вентиляції;
 • комплектування системами вентиляції та кондиціонування об'єктів за вже наявними проектами;
 • пусконалагоджувальні та монтажні роботи;
 • сервісне і гарантійне обслуговування;
 • діагностика наявних систем кондиціонування і вентиляції;
 • ремонт будь-якої складності кліматичного обладнання.

Співпраця

Запрошуємо до співпраці кліматичні і будівельні компанії, проектні інститути, корпоративних замовників, системних інтеграторів, архітекторів, дизайнерів. Ми запропонуємо Вам відмінні ціни, оптимальні терміни постачання обладнання і виконання монтажних робіт, високу якість наших послуг. Будемо раді бачити Вас у колі наших партнерів по бізнесу.

Компанія «Планета Клімату» — це завжди виважені професійні рішення!

 

...............................................................................................................................

Останні новини:

(14.09.2020)
 
   

Компанія Mitsubishi Electric випустила нову технічну книгу, що присвячена гібридним VRF-системам, російською мовою.

(07.09.2020)
 
   

Компанія Mitsubishi Electric випустила нову брошуру присвячену побутовим кліматичних систем російською мовою.

(29.05.2020)
 
   

Компанія Mitsubishi Electric опублікувала новий каталог українською мовою "Теплові насоси Mitsubishi Electric 2020". В каталозі представлена повна модельна низка теплових насосів, що доступна до постачання в Україні.

(08.04.2020)
 
   

Компанія Daikin представила інтегрований економайзер на стороні підводу води (WSE) для повітроохолоджувальних чилерів з компресорами гвинтового типу Pathfinder.

(07.04.2020)
 
   

Завдяки поєднанню нового безпечного холодоагенту, технології змінної витрати холодоагенту, вентиляторів ЄС та інноваційної програмної логіці, новий модельний ряд повністю відповідає складним вимогам директиви EC ErP 2021.

(06.04.2020)
 
   

Виробник обладнання для кондиціонування повітря Daikin тимчасово закрив свій технопарк вартістю 450 млн дол. США у Техасі після виявлення коронавирусної інфекції у двох співробітників.

(26.03.2020)
 
   

У відповідь на пандемію COVID-19, експертами Федерації Європейських Асоціацій з Опалення, Вентиляції та Кондиціювання Повітря (REHVA) розроблено цілу низку практичних рекомендацій, що зазначені нижче.

(26.03.2020)
 
   

EME-GEN - 20006.00. REHVA, як галузева асоціація виробників опалювального, вентиляційного, кондиціонерного та холодильного обладнання, рекомендує медичним установам ретельно виконувати наступні галузеві поради.

>>> Архів новин

...............................................................................................................................

Останні статті:

(05.04.2020)
 

Побутове кондиціонування та коронавірус. Міфи і реальність. Частина 5, Висновки

(04.04.2020)
 

Побутове кондиціонування та коронавірус. Міфи і реальність. Частина 4, Альтернативні технології

(01.04.2020)
 

Побутове кондиціонування та коронавірус. Міфи і реальність. Частина 3, Плазмовий фільтр

(31.03.2020)
 

Побутове кондиціонування та коронавірус. Міфи і реальність. Частина 2, Катехіновий фільтр

(30.03.2020)
 
   

У компанію «Планета Клімату» у зв'язку з розширенням пандемії COVID-19 останнім часом масово телефонують з приблизно однаковими питаннями. Цією статтею ми починаємо цілий цикл статтей, що буде присвячиний темі Короновірус і Кліматична техніка. У цій статті пійде розмова про практичну можливість використання побутових кондиціонерів в умовах пандемії COVID-19. Також ми зосеридимся на теоритичному огляді тих технологіях боротьби з короновірусом, що містяться у сучасних кондиціонерах.

(16.03.2017)
 
   

Японська корпорація Daikin протягом 35 років продовжує залишатися одним з лідерів у створенні та вдосконаленні центральних прецизійних систем. За цей час компанія розробила безліч різноманітних систем VRV, що відрізняються функціональними можливостями. Ця стаття присвячена різновиду систем VRV, яку на технічному сленгу називають «водяна VRV», а строго – «VRV з водяним охолодженням конденсатора». У водяній системі VRV використовуються такі ж внутрішні блоки, як і у стандартній VRV, всі відмінності зосереджені у зовнішньому блоці.

(17.02.2017)
 
   

З прийняттям Кіотського протоколу Європейський Союз висунув вимогу щодо скорочення викидів СО2 як мінімум на 20 % до 2020 р. Для досягнення поставленої мети у 2005 р. ЄС була затверджена Директива EuP (директива по энергопотребляющему обладнання). У 2009 р. дана директива була перейменована в Директиву EгP (директива щодо обладнання, пов'язаного зі споживанням електроенергії). Часто її називають просто директивою з екодизайну. Іншими словами, дана назва відноситься до Директиви 2009/125/ЄС. З проявами даної директиви ми стикаємося у повсякденному житті, наприклад поступова відмова від традиційних ламп розжарювання або маркування класу енергоефективності на холодильниках.

>>> Показати всі статті

...............................................................................................................................

 Останні новинки каталогу:

Зовнішні блоки Mitsubishi Electric PUZ-M VKA/YKA

Зовнішні блоки Mitsubishi Electric PUHZ-P VKA/YKA

Зовнішні блоки Mitsubishi Electric PUHZ-SHW VHA/YHA/YKA

Зовнішні блоки Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP VKA/VHA/YKA

Зовнішні блоки Mitsubishi Electric PUZ-ZM VKA/VHA/YKA

Зовнішні блоки Mitsubishi Electric PU-P VHA/YHA

 

Правила використання матеріалів сайту > > >

...............................................................................................................................

Рекомендовані сторінки для ознайомлення:

Оптимізація гідравлічного розподілу в системах кондиціонування є більш економічно ефективним рішенням для зниження енергоспоживання; ефект буде негайний і істотний.

Рейтинг складений на основі досвіду роботи сервісних центрів компанії «Планета Клімату». Рейтинг зачіпає тільки побутовий сегмент ринку кондиціонерів.

У компанію "Планета Клімату" дуже часто приходять питання про безпеку та потребу встановлення кондиціонера в дитячу кімнату. За нас відповідає знамінітий педіатр Комаровський.

 

Останні інструкції, каталоги, буклети та програми:

(19.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAR-SE9FA-E (англійська мова)

(18.10.2020)

Каталог запчастин ME PAC-KE91/92/93/94/95TB-E (англійська мова)

(17.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SH59KF-E (англійська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SJ92~94DM-E (російська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SJ92~94DM-E (англійська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SJ39HR-E (російська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SJ39HR-E (англійська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SG96HR-E, PAC-SG97HR-E (російська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SG96HR-E, PAC-SG97HR-E (англійська мова)

(16.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SH94DM-E (російська мова)

(15.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SH75DM-E (російська мова)

(15.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SG94HR-E (російська мова)

(15.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SG94HR-E (англійська мова)

(15.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PAC-SH29TC-E (російська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PU-P71-140 (російська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PU-P71-140 (англійська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з серв. обслуговування ME PU-P71-140 (англійська мова)

(14.10.2020)

Каталог запчастин ME PU-P71-140 (англійська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PUHZ-SHW80-230 (російська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PUHZ-SHW80-230 (англійська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з серв. обслуговування ME PUHZ-SHW80-140 (англійська мова)

(14.10.2020)

Інструкція з серв. обслуговування ME PUHZ-SHW230 (англійська мова)

(14.10.2020)

Каталог запчастин ME PUHZ-SHW80-140 (англійська мова)

(14.10.2020)

Каталог запчастин ME PUHZ-SHW230 (англійська мова)

(10.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PUZ-ZM35-71 (українська мова)

(10.10.2020)

Інструкція з монтажу ME PUZ-ZM35-71 (російська мова)