Планета Клімату - Кондиціонери, вентиляція, теплові насоси, системи вентиляції
Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії «Планета Клімату»

Компанія «Планета Клімату» поставляє на ринок України кондиціонери побутового та промислового застосування, системи вентиляції, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи кондиціонування, холодильні машини (chillers), вентиляторні доводчики (fan coils), а також вентиляційне обладнання вироблене світовими лідерами в галузі кліматики.

Ми постійно ведемо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «Планета Клімату» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «Aermec», «FlowCon», «Big Foot», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

У січні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «FlowCon International APC« (Данія), яка є світовим лідером в галузі розробки та виробництва обладнання для динамічного балансування гідравлічних контурів. Продукція компанії знаходить своє застосування в системах опалення, охолодження та водопостачання. Застосування балансувальних клапанів FlowCon дозволяє істотно знизити капітальні та експлуатаційні витрати.

У червні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «Big Foot Systems» (Велика Британія), - самим високопрофесійним і досвідченим виробником у світі в галузі опорних систем для встановлення на плоских дахах будівель різного обладнання та інженерних комунікацій непроникаючим способом. Застосування опор виробництва Big Foot Systems дозволяє істотно знизити час на монтаж обладнання без порушення цілісності покрівлі, що значно спрощує установку і виключає ризик виникнення протікання покрівлі.

Зараз компанія має офіси і філіали в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове. Ведуться роботи з відкриття офісів в інших містах України.

проектування

Проектний відділ, який складається з фахівців високого рівня, виконує проектні роботи для об'єктів будь-якої складності. Наш досвід дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності, знаходячи при цьому оригінальні технічні рішення, які здатні не тільки максимально ефективно оптимізувати інвестиції на впровадження, але істотно знизити витрати на експлуатацію кліматичного обладнання.

Проектний відділ компанії "Планета Клімату" зараз складається із співробітників, які працюють в містах: Київ та Запоріжжя.

Монтаж

Ми багато уваги приділяємо якості і постійно підвищуємо внутрішні стандарти виробництва робіт. Кваліфікація інженерних кадрів нашого виробничого відділу дозволяє виконувати завдання будь-якого рівня складності.

Сервісні центри

Компанія «Планета Клімату» є Офіційним Авторизованим Гарантійним Сервісним Центром по кліматичному обладнанню, яке вироблене компаніями «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «FlowCon», «Aermec», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

Не обмежуючи себе рамками вузького кола виробників кондиціонерів і систем вентиляції , наші сервісні служби також займаються технічним обслуговуванням і ремонтом техніки інших виробників кліматичної техніки. Матеріальна база компанії , до складу якої входить сучасне і високотехнологічне вимірювальне обладнання , дозволяє діагностувати будь-які поломки і збої в роботі кондиціонерів , систем вентиляції , теплових насосів , а також виробляти весь спектр пуско -налагоджувальних робіт будь-якої складності при введенні в експлуатацію систем кондиціонування і вентиляції.

Сервісні центри з ремонту кліматичної техніки зараз відкриті в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове.

Історія розвитку

Історія розвитку компанії «Планета Клімату» почалася в січні 1994 року з ремонту і технічного обслуговування віконних кондиціонерів, випущених на Бакинському заводі, а також сервісного обслуговування промислових холодильних установок і кондиціонерів, виробництва Миколаївського та Мелітопольського заводів.

З перших днів свого заснування і до теперішнього часу компанія спеціалізується виключно в галузі кліматичної техніки. І це усвідомлений вибір. Ми вважаємо, що вузька спеціалізація - це запорука професіоналізму та можливість надання клієнтам послуг найвищої якості. Сьогодні «Планета Клімату» — компанія, яка динамічно розвивається по всій території України, і яка пропонує послуги з проектування та монтажу, оптову та роздрібну продаж, а також гарантійне та сервісне обслуговування всього спектра кліматичного обладнання.

За час існування компанії «Планета Клімату» нашими клієнтами стали великі ділові і торгові центри, державні та комерційні банки та організації, муніципальні служби, готелі та пансіонати, телекомунікаційні компанії, ресторани і кафе, медичні та наукові установи. Компания «Планета Клімату» оснастила системами вентиляції та кондиціонування більше 2400 об'єктів фіксованого та мобільного зв'язку в містах Київ, Донецьк, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Дніпропетровськ та ін.

 

 

 

   
перейти до перегляду товару > >  

 

У чому наші конкурентні переваги?

 • Один з наших девізів “Ми обрали для Вас найкраще”. Це не порожні слова. Ми ретельно тестуємо зразки продукції, яку пропонуємо клієнтам нашої компанії. У своїх проектах ми використовуємо продукцію тільки відомих виробників кондиціонерів та вентиляції, що мають багаторічний досвід роботи і відповідають всім вимогам світових стандартів якості.
 • Ми можемо запропонувати Вам обладнання практично будь-якого виробника кліматичного обладнання, однак порекомендуємо лише кращих із них. Ми високо цінуємо свою репутацію і постійно ведемо роботу з розширення кола своїх клієнтів.
 • Сервісні і монтажні фахівці, що здійснюють для Вас монтажні роботи і регламентне обслуговування кондиціонерів та систем вентиляції, регулярно проходять перепідготовку та атестацію в навчальних центрах виробників кліматичного обладнання.
 • Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати.
 • Ми стежимо за останніми досягненнями в галузі кліматики, тому регулярно розширюємо свій асортимент продукції, розширюємо спектр наших послуг і впроваджуємо нові оригінальні рішення при проектуванні кліматичних систем.
 • Починаючи роботу з клієнтом, ми завжди націлені на довгострокове співробітництво. Тому контролюємо якість виконання робіт на всіх етапах проектування, монтажу і пусконалагоджувальних процесів.
 • Ми регулярно проводимо начальні семінари і тренінги, щоб розширити знання наших клієнтів і партнерів. На ці заходи ми запрошуємо провідних інженерних фахівців від компаній-виробників кліматичної техніки. У наших семінарах нерідко беруть участь і менеджери регіональних і центральних офісів. Вони діляться з нашими партнерами і клієнтами своїм баченням шляхів розвитку галузі і розповідають присутнім про новинки техніки у сфері кліматики.
 • Ми завжди намагаємося виконувати свою роботу у найкоротші терміни, заощаджуючи час замовника і свій власний. Адже “час - це гроші”.

Компанія «Планета Клімату» готова надати повний комплекс робіт і послуг для рішення задач по оснащенню кліматичною технікою об'єктів найрізноманітнішого призначення:

 • проектування об'єктів будь-якої складності;
 • підготовка комерційних пропозицій, експертних висновків, а також ПКД по системам кондиціонування і вентиляції;
 • комплектування системами вентиляції та кондиціонування об'єктів за вже наявними проектами;
 • пусконалагоджувальні та монтажні роботи;
 • сервісне і гарантійне обслуговування;
 • діагностика наявних систем кондиціонування і вентиляції;
 • ремонт будь-якої складності кліматичного обладнання.

Співпраця

Запрошуємо до співпраці кліматичні і будівельні компанії, проектні інститути, корпоративних замовників, системних інтеграторів, архітекторів, дизайнерів. Ми запропонуємо Вам відмінні ціни, оптимальні терміни постачання обладнання і виконання монтажних робіт, високу якість наших послуг. Будемо раді бачити Вас у колі наших партнерів по бізнесу.

Компанія «Планета Клімату» — це завжди виважені професійні рішення!


 

 

З найкращими побажаннями,

Гарбулінський М.М.
Директор ТОВ «Планета Клімату»

 

...............................................................................................................................

Останні новини:

(01.02.2017)
 
   

Компанія Mitsubishi Electric представила новий каталог систем кондиціонування повітря, вентиляції та опалення на 2017 рік. У каталогу відображені зміни модельного ряду кліматичного обладнання у 2017 році.

(11.12.2016)
 
   

«Екологічно Чистий Енергетичний Пакет», оприлюднений два тижні тому, є кроком у правильному напрямку для закріплення стратегічних цілей у європейському законодавстві.

(10.12.2016)
 
   

GREE пропонує ринку фотоелектричні інверторні відцентрові чилери серії CVS з коефіцієнтом утилізації сонячної енергії до 99%.

(09.12.2016)
 
   

Нові кондиціонери відносяться до напівпромислового класу і призначені для офісів, магазинів, ресторанів. Холодопродуктивність систем – 5,28 і 7,03 HP. У режимі роботи на обігрів продуктивність становить 5,57 і 7,62.

(09.12.2016)
 
   

Американська інвестиційна компанія Platinum Equity закрила угоду з придбання Emerson Network Power за 4 млрд доларів. Новий власник проводить ребрендинг, в рамках якого вендор почав працювати під ім'ям Vertiv.

(08.12.2016)
 
   

Компанія Systemair, найбільший у світі виробник вентиляційного обладнання, представила новий канальний витяжний вентилятор димовидалення Systemair BKF. Нові вентилятори від Systemair є вентиляторами подвійного застосування.

(07.12.2016)
 
   

Представляємо Вам нове покоління комбінованих зональних клапанів Belimo PIQCV. Пристрої призначені для регулювання витрати води e теплообмінниках систем опалення, вентиляції та кондиціонування.

(06.12.2016)
 
   

Італійські кондиціонерні підприємства, що були придбані Mitsubishi Electric на початку поточного року, будуть продовжувати свою діяльність з 1 січня як MELCO Hydronics & IT Cooling SpA.

(05.12.2016)
 
   

Системи з дозаправкою, що розраховані за новою формулою, будуть підтримувати стабільну температуру у приміщенні при роботі у режимі обігріву.

>>> Архів новин

...............................................................................................................................

Останні статті:

(28.11.2016)
 
   

Запорука успіху підрозділу кліматичної техніки компанії Panasonic — не тільки постійне вдосконалення вже відомих технологій, але й пошук нових рішень, матеріалів, можливостей управління кліматом. Результат цієї науково-дослідної та маркетингової роботи — система ECOi EX 7 серії ME2. Нові VRF-системи Panasonic відрізняються високою енергоефективністю. Якщо у моделі з споживаної потужністю 7,35 кіловата (10 к. с.) попередньої серії ME1 коефіцієнт EER становив 3,60, то у новинки він виріс до 4,37.

(07.11.2016)
 
   

Ми вже писали про контролери фреонових секцій припливних установок, вироблених компанією Mitsubishi Electric (стаття "Новий контролер компресорно-конденсаторних блоків Mitsubishi Elecric PAC-IF013B-E"). Ці пристрої призначені для систем кондиціонування повітря з безпосереднім кипінням холодоагенту в теплообміннику-охолоджувачі, що зовуться також вентиляційними системами типу DX. На даний час такі системи стають все більш популярними, витісняючи конструкції, в яких застосовується теплообмінник-охолоджувач з проміжним теплоносієм - водою, що охолоджується у холодильній машині (CW).

(13.10.2016)
 
   

Компанія Grundfos створила нову серію насосних установок SCALA2 з вбудованим перетворювачем частоти. Нове насосне обладнання регулює швидкість обертання робочих коліс і тим самим підтримує тиск у системі постійним. Насосні установки Grundfos SCALA2 призначені для водопостачання і підвищення тиску у водопровідній мережі в приватних котеджах, на дачах і в літніх будинках, а також на фермах, в городах і у великих садах. Джерелом водопостачання при цьому може служити центральний водопровід, свердловина, колодязь або резервуар глибиною до 8 м. Обладнання цілком готове до роботи, потрібно тільки приєднати його до труб і підключити до мережі електроживлення.

(23.09.2016)
 
   

Сучасні технології зволоження повітря зробили ще один крок вперед з випуском нового, третього покоління зволожувачів Carel heaterSteam. Низка парових зволожувачів з термоелектричними нагрівачами (тенами) була вдосконалена в усіх аспектах: від механічних компонентів до нової системи управління, що розроблена на базі платформи контролерів c.pCO, які дозволяють легко інтегрувати зволожувачі до BMS-системи управління будівлею. Нова низка доступна у двох версіях: process і titanium. Carel heaterSteam process призначені для застосування там, де потрібне поєднання безперервної роботи та експлуатаційної гнучкості. Carel heaterSteam titanium, що оснащені першими у світі тенами з титану, є флагманом у низці.

>>> Показати всі статті

...............................................................................................................................

 Останні новинки каталогу:
Осушувачі прихованого монтажу для плавальних басейнів Dantherm CDP 40T-70T
Канальний витяжний вентилятор димовидалення Systemair BKF

Зворотний клапан Systemair VKK

Повітряні завіси Frico AGS5500 для великих отворів

Повітряні завіси Frico PA2500C

Настінні осушувачі для плавальних басейнів Dantherm CDP 40-70

 

Правила використання матеріалів сайту > > >

...............................................................................................................................

Рекомендовані сторінки для ознайомлення:

Оптимізація гідравлічного розподілу в системах кондиціонування є більш економічно ефективним рішенням для зниження енергоспоживання; ефект буде негайний і істотний.

Рейтинг складений на основі досвіду роботи сервісних центрів компанії «Планета Клімату». Рейтинг зачіпає тільки побутовий сегмент ринку кондиціонерів.

У компанію "Планета Клімату" дуже часто приходять питання про безпеку та потребу встановлення кондиціонера в дитячу кімнату. За нас відповідає знамінітий педіатр Комаровський.


Останні інструкції, каталоги, буклети та програми:

(01.02.2017)

 

Каталог «Кліматичні системи Mitsubishi Electric на 2017 рік» (українська мова)

(01.02.2017)

 

Каталог «Кліматичні системи Mitsubishi Electric на 2017 рік» (російська мова)

(08.12.2016)

 

Інструкція з монтажу та експлуатації вентиляторів Systemair BKF (англійська мова)

(08.12.2016)

 

Технічні дані вентиляторів Systemair BKF (українська мова)

(08.12.2016)

 

Технічні дані вентиляторів Systemair BKF (російська мова)

(08.12.2016)

 

Технічні дані вентиляторів Systemair BKF (англійська мова)

(07.12.2016)

 

Технічні дані клапанів Belimo PIQCV (українська мова)

(07.12.2016)

 

Технічні дані клапанів Belimo PIQCV (російська мова)

(01.12.2016)

 

Технічні дані повітряних завіс Frico PA2500C (українська мова)

(01.12.2016)

 

Технічні дані повітряних завіс Frico PA2500C (російська мова)

(18.11.2016)

 

Технічні дані осушувачів для басейнів Dantherm CDP 40(T), 50(T), 70(T) (українська мова)

(18.11.2016)

 

Технічні дані осушувачів для басейнів Dantherm CDP 40(T), 50(T), 70(T) (російська мова)

(18.11.2016)

 

Технічні дані осушувачів для басейнів Dantherm CDP 40(T), 50(T), 70(T) (англійська мова)

(18.11.2016)

 

Опції для осушувачів Dantherm CDP 40(T), 50(T), 70(T) (англійська мова)

(16.11.2016)

 

Технічні дані вентиляційних агрегатів CrossStar Mini (українська мова)

(16.11.2016)

 

Технічні дані вентиляційних агрегатів CrossStar Mini (російська мова)

(11.11.2016)

 

Інструкція з монтажу гідромодуля Daikin Altherma EKHBRD-AD (англійська мова)

(08.11.2016)

 

Буклет «Модернізовані вентагрегати Systemair SAVE» (українська мова)

(08.11.2016)

 

Буклет «Модернізовані вентагрегати Systemair SAVE» (російська мова)

(03.11.2016)

 

Технічні дані вентиляторів Systemair MUB CAV / VAV EC (українська мова)

(03.11.2016)

 

Технічні дані вентиляторів Systemair MUB CAV / VAV EC (російська мова)

(03.11.2016)

 

Технічні дані вентиляторів Systemair MUB CAV / VAV EC (англійська мова)