Планета Клімату - Кондиціонери, вентиляція, теплові насоси, системи вентиляції
Логин:
Пароль:
Сохранить логин и пароль
Для получения логина и пароля пишите на почту do@planetaklimata.com.ua

Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії «Планета Клімату»

Компанія «Планета Клімату» поставляє на ринок України кондиціонери побутового та промислового застосування, системи вентиляції, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи кондиціонування, холодильні машини (chillers), вентиляторні доводчики (fan coils), а також вентиляційне обладнання вироблене світовими лідерами в галузі кліматики.

Ми постійно ведемо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «Планета Клімату» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «Aermec», «FlowCon», «Big Foot», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

У січні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «FlowCon International APC« (Данія), яка є світовим лідером в галузі розробки та виробництва обладнання для динамічного балансування гідравлічних контурів. Продукція компанії знаходить своє застосування в системах опалення, охолодження та водопостачання. Застосування балансувальних клапанів FlowCon дозволяє істотно знизити капітальні та експлуатаційні витрати.

У червні 2013 року компанія «Планета Клімату» підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з фірмою «Big Foot Systems» (Велика Британія), - самим високопрофесійним і досвідченим виробником у світі в галузі опорних систем для встановлення на плоских дахах будівель різного обладнання та інженерних комунікацій непроникаючим способом. Застосування опор виробництва Big Foot Systems дозволяє істотно знизити час на монтаж обладнання без порушення цілісності покрівлі, що значно спрощує установку і виключає ризик виникнення протікання покрівлі.

Зараз компанія має офіси і філіали в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове. Ведуться роботи з відкриття офісів в інших містах України.

проектування

Проектний відділ, який складається з фахівців високого рівня, виконує проектні роботи для об'єктів будь-якої складності. Наш досвід дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності, знаходячи при цьому оригінальні технічні рішення, які здатні не тільки максимально ефективно оптимізувати інвестиції на впровадження, але істотно знизити витрати на експлуатацію кліматичного обладнання.

Проектний відділ компанії "Планета Клімату" зараз складається із співробітників, які працюють в містах: Київ та Запоріжжя.

Монтаж

Ми багато уваги приділяємо якості і постійно підвищуємо внутрішні стандарти виробництва робіт. Кваліфікація інженерних кадрів нашого виробничого відділу дозволяє виконувати завдання будь-якого рівня складності.

Сервісні центри

Компанія «Планета Клімату» є Офіційним Авторизованим Гарантійним Сервісним Центром по кліматичному обладнанню, яке вироблене компаніями «Mitsubishi Electric», «Gree», «Emerson Network Power», «FlowCon», «Aermec», «McQuay», «Toshiba», «NIBE», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Condair», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

Не обмежуючи себе рамками вузького кола виробників кондиціонерів і систем вентиляції , наші сервісні служби також займаються технічним обслуговуванням і ремонтом техніки інших виробників кліматичної техніки. Матеріальна база компанії , до складу якої входить сучасне і високотехнологічне вимірювальне обладнання , дозволяє діагностувати будь-які поломки і збої в роботі кондиціонерів , систем вентиляції , теплових насосів , а також виробляти весь спектр пуско -налагоджувальних робіт будь-якої складності при введенні в експлуатацію систем кондиціонування і вентиляції.

Сервісні центри з ремонту кліматичної техніки зараз відкриті в наступних містах України: Київ, Запоріжжя, Ужгород, Полтава, Суми, Токмак, Енергодар, Дніпрорудний, Синельникове.

Історія розвитку

Історія розвитку компанії «Планета Клімату» почалася в січні 1994 року з ремонту і технічного обслуговування віконних кондиціонерів, випущених на Бакинському заводі, а також сервісного обслуговування промислових холодильних установок і кондиціонерів, виробництва Миколаївського та Мелітопольського заводів.

З перших днів свого заснування і до теперішнього часу компанія спеціалізується виключно в галузі кліматичної техніки. І це усвідомлений вибір. Ми вважаємо, що вузька спеціалізація - це запорука професіоналізму та можливість надання клієнтам послуг найвищої якості. Сьогодні «Планета Клімату» — компанія, яка динамічно розвивається по всій території України, і яка пропонує послуги з проектування та монтажу, оптову та роздрібну продаж, а також гарантійне та сервісне обслуговування всього спектра кліматичного обладнання.

За час існування компанії «Планета Клімату» нашими клієнтами стали великі ділові і торгові центри, державні та комерційні банки та організації, муніципальні служби, готелі та пансіонати, телекомунікаційні компанії, ресторани і кафе, медичні та наукові установи. Компания «Планета Клімату» оснастила системами вентиляції та кондиціонування більше 2400 об'єктів фіксованого та мобільного зв'язку в містах Київ, Донецьк, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Дніпропетровськ та ін.

 

 

 

   
перейти до перегляду товару > >  

 

У чому наші конкурентні переваги?

 • Один з наших девізів “Ми обрали для Вас найкраще”. Це не порожні слова. Ми ретельно тестуємо зразки продукції, яку пропонуємо клієнтам нашої компанії. У своїх проектах ми використовуємо продукцію тільки відомих виробників кондиціонерів та вентиляції, що мають багаторічний досвід роботи і відповідають всім вимогам світових стандартів якості.
 • Ми можемо запропонувати Вам обладнання практично будь-якого виробника кліматичного обладнання, однак порекомендуємо лише кращих із них. Ми високо цінуємо свою репутацію і постійно ведемо роботу з розширення кола своїх клієнтів.
 • Сервісні і монтажні фахівці, що здійснюють для Вас монтажні роботи і регламентне обслуговування кондиціонерів та систем вентиляції, регулярно проходять перепідготовку та атестацію в навчальних центрах виробників кліматичного обладнання.
 • Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати.
 • Ми стежимо за останніми досягненнями в галузі кліматики, тому регулярно розширюємо свій асортимент продукції, розширюємо спектр наших послуг і впроваджуємо нові оригінальні рішення при проектуванні кліматичних систем.
 • Починаючи роботу з клієнтом, ми завжди націлені на довгострокове співробітництво. Тому контролюємо якість виконання робіт на всіх етапах проектування, монтажу і пусконалагоджувальних процесів.
 • Ми регулярно проводимо начальні семінари і тренінги, щоб розширити знання наших клієнтів і партнерів. На ці заходи ми запрошуємо провідних інженерних фахівців від компаній-виробників кліматичної техніки. У наших семінарах нерідко беруть участь і менеджери регіональних і центральних офісів. Вони діляться з нашими партнерами і клієнтами своїм баченням шляхів розвитку галузі і розповідають присутнім про новинки техніки у сфері кліматики.
 • Ми завжди намагаємося виконувати свою роботу у найкоротші терміни, заощаджуючи час замовника і свій власний. Адже “час - це гроші”.

Компанія «Планета Клімату» готова надати повний комплекс робіт і послуг для рішення задач по оснащенню кліматичною технікою об'єктів найрізноманітнішого призначення:

 • проектування об'єктів будь-якої складності;
 • підготовка комерційних пропозицій, експертних висновків, а також ПКД по системам кондиціонування і вентиляції;
 • комплектування системами вентиляції та кондиціонування об'єктів за вже наявними проектами;
 • пусконалагоджувальні та монтажні роботи;
 • сервісне і гарантійне обслуговування;
 • діагностика наявних систем кондиціонування і вентиляції;
 • ремонт будь-якої складності кліматичного обладнання.

Співпраця

Запрошуємо до співпраці кліматичні і будівельні компанії, проектні інститути, корпоративних замовників, системних інтеграторів, архітекторів, дизайнерів. Ми запропонуємо Вам відмінні ціни, оптимальні терміни постачання обладнання і виконання монтажних робіт, високу якість наших послуг. Будемо раді бачити Вас у колі наших партнерів по бізнесу.

Компанія «Планета Клімату» — це завжди виважені професійні рішення!


 

 

З найкращими побажаннями,

Гарбулінський М.М.
Директор ТОВ «Планета Клімату»

 

...............................................................................................................................

Останні новини:

(01.02.2017)
 
   

Компанія Mitsubishi Electric представила новий каталог систем кондиціонування повітря, вентиляції та опалення на 2017 рік. У каталогу відображені зміни модельного ряду кліматичного обладнання у 2017 році.

(18.01.2016)
 
   

Компанія Systemair представляє нове покоління прецизійних кондиціонерів SysTemp, що спроектовані для використання у ЦОДах і серверних приміщеннях.

(17.01.2017)
 
   

Компанія CAREL представляє сімейство кольорових сенсорних терміналів pGD EXPERIENCE (pGDX). Новинка використовує ті ж інноваційні технології, що і сенсорні термінали pGDTouch.

(16.01.2017)
 
   

У програмі Fujitsu Design Simulator з'явилися мережеві конвертори UTY-VTGX і UTY-VTGXV для підключення спліт- і мультиспліт-систем в єдину схему управління разом з системою VRF, а також конвертор ModBus UTY-VMGX.

(16.01.2017)
 
   

ПНова серія струменевих відцентрових вентиляторів IFHT виробництва Soler&Palau розроблена на додаток до існуючої лінійці осьових струменевих вентиляторів TJHT.

(13.01.2017)
 
   

Компанія Gree представила новітню розробку в напрямку мультизональних систем – Ultra Heating GMV5. Ця система може забезпечити 100% номінальної теплопродуктивності при температурі повітря зовні -20°C.

(13.01.2017)
 
   

Компанія Aerostar представила нові камери змішування SKS, що призначені для змішування припливного і рециркуляційного потоків повітря.

(12.01.2017)
 
   

Компанія Belimo випустило нове керівництво по підбору обладнання, що представлене на ринку України.

(12.01.2017)
 
   

Система регулювання та управління iTab виробництва Daikin - комплексне рішення, що призначене для застосування у невеликих і середніх комерційних або приватних проектах.

>>> Архів новин

...............................................................................................................................

Останні статті:

(10.01.2017)
 
   

До кінця 2016 року технологіями четвертого покоління були оснащені системи Daikin VRV усіх типів: пристрої з рекуперацією теплоти, компактні модифікації і VRVmini, системи з водяним контуром охолодження теплообмінника, з окремими блоками компресора та конденсатора (VRVi), а також системи для переходу з озоноруйнівного холодоагенту R‑22 на R‑410A. За допомогою лінійки систем Daikin VRV четвертого покоління можна вирішити практично будь-яку задачу в області кондиціонування, причому з найвищим енергозбереженням, максимальною зручністю монтажу і високим рівнем наданого комфорту.

(20.12.2016)
 
   

Керуючись принципами постійного підвищення стандартів комфорту, енергозбереження та екологічності своєї продукції, на початку 2017 року компанія Mitsubishi Electric представить українському ринку нову серію інноваційних флагманських спліт-систем Premium Inverter MSZ-LN. Новинки являють собою подальший розвиток ідей і технологій, що втілені у серіях DELUXE (MSZ-FH) і DESIGN (MSZ-EF), виділяючись найвищими технічними характеристиками і стильним зовнішнім виглядом внутрішніх блоків. Нова серія представлена моделями чотирьох індексів продуктивності і має 4 кольорові рішення корпусів внутрішніх блоків.

(28.11.2016)
 
   

Запорука успіху підрозділу кліматичної техніки компанії Panasonic — не тільки постійне вдосконалення вже відомих технологій, але й пошук нових рішень, матеріалів, можливостей управління кліматом. Результат цієї науково-дослідної та маркетингової роботи — система ECOi EX 7 серії ME2. Нові VRF-системи Panasonic відрізняються високою енергоефективністю. Якщо у моделі з споживаної потужністю 7,35 кіловата (10 к. с.) попередньої серії ME1 коефіцієнт EER становив 3,60, то у новинки він виріс до 4,37.

(07.11.2016)
 
   

Ми вже писали про контролери фреонових секцій припливних установок, вироблених компанією Mitsubishi Electric (стаття "Новий контролер компресорно-конденсаторних блоків Mitsubishi Elecric PAC-IF013B-E"). Ці пристрої призначені для систем кондиціонування повітря з безпосереднім кипінням холодоагенту в теплообміннику-охолоджувачі, що зовуться також вентиляційними системами типу DX. На даний час такі системи стають все більш популярними, витісняючи конструкції, в яких застосовується теплообмінник-охолоджувач з проміжним теплоносієм - водою, що охолоджується у холодильній машині (CW).

>>> Показати всі статті

...............................................................................................................................

 Останні новинки каталогу:
Інверторні кондиціонери Gree Smart
Настінний Преміум кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN VG

Інверторний кондиціонер Toshiba BKVG

Стандартний MA-пульт управління Mitsubishi Electric PAR-33MAAG

Камера змішування Aerostar SKS

Настінні осушувачі для плавальних басейнів Dantherm CDP 40-70

 

Правила використання матеріалів сайту > > >

...............................................................................................................................

Рекомендовані сторінки для ознайомлення:

Оптимізація гідравлічного розподілу в системах кондиціонування є більш економічно ефективним рішенням для зниження енергоспоживання; ефект буде негайний і істотний.

Рейтинг складений на основі досвіду роботи сервісних центрів компанії «Планета Клімату». Рейтинг зачіпає тільки побутовий сегмент ринку кондиціонерів.

У компанію "Планета Клімату" дуже часто приходять питання про безпеку та потребу встановлення кондиціонера в дитячу кімнату. За нас відповідає знамінітий педіатр Комаровський.


Останні інструкції, каталоги, буклети та програми:

(01.02.2017)

 

Каталог «Кліматичні системи Mitsubishi Electric на 2017 рік» (українська мова)

(01.02.2017)

 

Каталог «Кліматичні системи Mitsubishi Electric на 2017 рік» (російська мова)

(18.01.2017)

 

Технічні характеристики кондиціонерів Systemair SysTemp (російська мова)

(18.01.2017)

 

Технічні характеристики кондиціонерів Systemair SysTemp (англійська мова)

(18.01.2017)

 

Технічне керівництво на кондиціонери Systemair SysTemp (російська мова)

(18.01.2017)

 

Технічне керівництво на кондиціонери Systemair SysTemp (англійська мова)

(18.01.2017)

 

Інструкція з монтажу кондиціонерів Systemair SysTemp (російська мова)

(18.01.2017)

 

Інструкція з монтажу кондиціонерів Systemair SysTemp (англійська мова)

(17.01.2017)

 

Інструкція з експлуатації користувальницького терміналу CAREL pGDX (англійська мова)

(16.01.2017)

 

Інструкція з експлуатації кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (російська мова)

(16.01.2017)

 

Інструкція з експлуатації кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (українська мова)

(16.01.2017)

 

Інструкція з експлуатації кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (російська мова)

(16.01.2017)

 

Інструкція з експлуатації кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (англійська мова)

(16.01.2017)

 

Інструкція з монтажу кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (російська мова)

(16.01.2017)

 

Інструкція з монтажу кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (англійська мова)

(16.01.2017)

 

Технічні дані кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (українська мова)

(16.01.2017)

 

Технічні дані кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (російська мова)

(16.01.2017)

 

Технічні дані кондиціонерів Mitsubishi Electric MSZ-LN VG (англійська мова)

(13.01.2017)

 

Технічні дані камер змішування Aerostar SKS (українська мова)

(13.01.2017)

 

Технічні дані камер змішування Aerostar SKS (російська мова)

(12.01.2017)

 

Інструкція з експлуатації пульта управління Mitsubishi Electric PAR-33MAAG (англійська мова)

(12.01.2017)

 

Інструкція з монтажу пульта управління Mitsubishi Electric PAR-33MAAG (російська мова)